Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kredkova

praca w promod czy pullbear???

Polecane posty

Gość gośćpiko
przecież był nawet mail z biura że teraz dyrektorem będzie facet który był dyrektorem w Rosji a po za Polską Czechami i Słowacją będzie miał jeszcze chyba Węgry i Rumunie bo tam dyrektorka jest na macierzyńskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpiko
Zrezygnowała sama tak przynajmniej twierdzi biuro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co chwile jest nowy podział regionow. Nie wiem co sie dzieje w biurze.. K.l. sama odeszła czy została zwolniona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biuro pewnie twierdzi.ze sama skoro tak podano w mailu do wszystkich ale jaka jest prawda i co sie dzieje w biurze to oni sami pewnie nie wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia20
Wiem, że dyrektorka sama odeszła, bo po prostu zmieniła pracę, ale dokąd idzie, to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość222
ktos mowił, że do australi albo austri ale nie pamientam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na arktyke bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz pracy? Zdobądź zawód! Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie! Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak: - Technik Weterynarii - Technik Usług Kosmetycznych - Technik Rachunkowości -Technik Administracji - Technik Informatyk - Florysta -Opiekun Medyczny - Technik BHP i wiele innych Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły. W szkole Delta Edukacja nie płacisz: - wpisowego - czesnego - za sesje egzaminacyjną -egzaminy zawodowe -legitymację, indeks -rezygnację -frekwencję oraz nie podpisujesz żadnej umowy! Nauka jest w 100 % darmowa! W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idzie do Tapaoila czy jakos tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasqo
Też chciałam kiedyś w odzieżowym, ale odpadłam na rozmowie. Ale załapałam się później do Limoni, do lodziarni w Warszawie. Na sezon praca bardzo OK, tylko niestety na sezon. Ale dużo młodych osób pracowało, godziny pracy, stawka, wszystko mi odpowiadało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simont
Praca w odzieżowym jest dobra tylko dla studentów. Chociaż na forum promod gowork.pl/opinie_czytaj,11326 pracę też chwalą ludzie po 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zamykają sklepy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby które?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestancie zmyslac i szczuc. Macie info dajcie a jak nie to przestancie pieprzyc i straszyc rmki ktore to czytaja i sie stresuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dostałyście już PIT za 2015 rok? Bo ja nie :/ A już tam nie pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pity wysłane sa w tym tygodniu. Wiec będą do konca miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stresują się samą pracą tam a nie tym co wypisujemy! Sorry ale to, że Promod upada widać po prostu po frekwencji w sklepach i ciśnieniu, jakie narzucane jest na pracownice! Przynajmniej w Trójmieście. Wiem, bo koleżanka właśnie się zwolniła z Promodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olsztyn zamykają.decyzją nowego Dyrektora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jakies sklepy? A jaki powód zamknięcia Olsztyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie słaba konwersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie jest dobra konwersja? ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz Olsztyn, pozniej moze Łódź,Trójmiasto... ciekawe kiedy na Warszawę padnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zaczęłam pracę (ok 3 lat temu) to nie było AŻ takiego nacisku na klienta, sprzedaż, obrót. Teraz to masakra. Czasem mam wrażenie, że mam tylko stać i czytać te mejle z biura i rm. Co jak co, ale te "pełne emocji" mejle, że któryś sklep sprzedał 1 lub 2 karty są najlepsze :D albo zbieranie @ i przywiązywanie do tego aż takiej wielkiej wagi. Lepiej droga kadro, obniżcie ceny dostępne dla przeciętnej Kowalskiej a nie zajmujcie się newsletterami, które na dobrą sprawę czyta 1/10 klientek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olsztyn game over :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ta szydera? Ciekawe czy na zamknięcie Twojego sklepu zareagujesz takim entuzjazmem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że zareaguję bo mam miękkie serce i szkoda mi dziewczyn tam pracujących, a jak nie będą miały wyjścia bo zamkną sklep to gdzie indziej czeka je lepsza, SPOKOJNIEJSZA praca droga (pewnie) promodynko :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro Promod taki bee to po co sie udzielasz, komentujesz, a przedr wszystkim tkwisz w firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tkwię? Czytać ze zrozumieniem nie potrafisz? Piszę by ostrzec przed tą pracą, dziewczyno szanuj się... Albo idź pod przymierzalnie wrzucaj klientce kolejną parę spodni której nie chce :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×