Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kredkova

praca w promod czy pullbear???

Polecane posty

Gość gość
fakt w lpp wszyscy mają dwa warianty strojów w pracy wybierane w każdym salonie przez pracowników przy pomocy stylisty lub chodzi się do pracy w swoich ciuchach, a w reserved można wyciągnąć 2500 brutto i więcej w zależności od stanowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczycie będzie jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiego mobbingu nie bylo nigdy w tej firmie a tyle lat pracuje i w głowie mi sie to nie mieści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie mobbing...już nawet kierownicy nie są lepsi! Ludzie zmieniają się non stop, ale co się dziwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam wszystkim osobom, które mają zamiar zacząć tam prace!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również bo nowe regionalne zniszcza człowieka do cna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie .. Tak narzekalyscie na K.L., B.CH. , czy inne starsze regionalne a nowe są dużo gorsze i to one dopiero stosują mobing ...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, G.B. przy nich to anioł był... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowe to porazka. Ciekawe czy mobbing im wpojono czy same z siebie lubia gnebic ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie ktoś powiedział prawdę na ten temat! A już myślałam że tylko ja mam złe zdanie na temat nowej kadry RR...K.L. miała klasę, której niektórym bardzo brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie!!! Zgadzam sie!!! Gratuluje głupoty pewnie juz byłych pracownic Promod przez które K.L. odeszła...teraz my musimy się męczyć! Ale pewnie już niedługo bo powoli każdy idzie po rozum do głowy i odchodzi do konkurencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie kazdy widzi co sie dzieje w firmie i zmienia prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecna stytacja to tylko kwestia czasu az 1 po 2 sklepy beda sie zamykac juz jezdza RR bo w firmie nowa wizja powstala i musza ososbiscie RM przekazac ze sklepy nie retowne zamykamy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że co??? Czy ktoś coś więcej wie??? Czy to prawda?? Nam kierownik nic nie mówił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i niech zamykaja bo juz nie tylko pracownicy ale i klienci się odwracaja od firmy. Maja dosyć nachalnej obslugi, płatnej karty i wymuszania adresów mailowych itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dno i wodorosty!!!!!Nie wiem od czego RR są w firmie ale na pewno nie od pomocy. Każdy kierownik musi sam sobie radzić bo jak się zgłasza jakiś problem to ciągle ta sama odpowiedź: no przecież jesteś managerem to zdecyduj sama. O d**e potluc takie regionalne. KL nigdy nie odmówiła pomocy i zawasze wspierała ekipę i kierownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Ci może powiedzieć kierownik jak sam musi trzymać buzie na kłódkę gdyby kazdy sie oficjalnie dowiedzial to natychmiast zwolnienia by sie posypaly a chaos nie zostalby opanowany dlatego stopniowo beda zamykac sklepy malo retowne zostana Premium i xl lub l. Ogolnie stytuacja nie jest zadowalajaca wszyscy ktorzy sa zatrudnieni wiedza jak ciezko jest zrobic progres w ca nie wspomne juz o parametrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie jakiś kierownik nie wytrzymał i teraz każdy u mnie w sklepie już wie..i dziękuję bardzo za takie info bo będę szukać nowej pracy a tak to tkwiłam w tym bagnie..a chaos mało mnie obchodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w promod to katorga przez regionalne nowe. Ze starymi bylo duzo lepiej. Tez cisnely o wyniki ale byly wsparciem,interesowaly sie sklepem a nie mialy w d***e ludzi sklep i pisaly tylko po hajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowe piszą tylko wtedy kiedy jest zły dzień .. Jak jest dobry to nawet nie potrafią pochwalić ... Czepiają sie o tt web a w sklepie przez cały tydzień 2 odbiory w tym odebrane przez facetów ...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sklepy pozamykają to i one na bruk pójdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze niedawno pracowałam w Promodzie i nic takigo nie było. Jestem w szoku jak czytam co sie dzieje. Pozmienialy się regionalne? Dlaczgo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie i pojda RR na bruk bo i regiony sie zmniejsza to kwestia czasu ... zenada co sie dzieje po prostu wstyd dla takiej marki ze tak ludzi traktuja przedmiotowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam te komentarze i przecieram oczy ze zdziwienia...pracuję w małym sklepie..to znaczy że po macierzyńskim nie będę miała do czego wracać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K.L. już nie pracuje?????????????? To była moja najlepsza kierowniczka regionalna w Promod, o matko :((((((((( jaki był powód???????? Gdzie teraz pracuje???????????? :(((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbyt słabe wyniki, rotacja pracowników -oficjalnie, ale żadna się do tego nie przyzna, już na pewno nie K.L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadacie jak potluczone, biedna K.L.???!!! Nie, pracuje?! Jak to?! Odeszła przez byłe Pracownicze??? Ble, ble ble Tylko że przez K.L. te pracownice odeszły. W ciągu roku 2014 kilka kierowniczek. Na zapleczu ciągnęła psychicznie pracownikow ,,co masz na nią,, Powiedz,, albo,, powiedz że ja zwolnisz , ale tylko postarasz,, To jedne z tekstów K. L. wyciąganie info na kierowników, pracowników, latanie po fb i wyciąganie potem prywatnych spraw. Taka była biedna K. L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznań już w kartonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×