Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kredkova

praca w promod czy pullbear???

Polecane posty

Gość gość
Przegladalam zakladke hr oststnio z nudow ale widocznie musialo mi umknac cos :P A mozesz mi zdradzic co tam bylo napisane? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że środki na edenred zostaną przelane w ostatnim tygodniu marca ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy tylko za marzec czy też zaległe za luty i styczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za styczeń kasa była przelana w grudniu. Także pieniądze powinny być za luty i marzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniadze sa zawsze przelewane za przepracowany miesiac w grudniu byly przelane za listopad i zeby zamnkac pelen rok to i za grudzien . Teraz powinny byc przelane za styczen i luty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za info :) srodki przelane powinny byc podwojnie, czyli za styczen i luty, za marzec dostaniemy w kwietniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy dalej niewolnice tam robicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz niedlugo i w promodzie zostana same regionalne reszta idzie powoli po rozum do glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby była inna praca to chętnie zmieniłabym ją! Byłam na kilku rozmowach ale na razie bez skutku :( Nie żyje promodem, tak jak niektóre dziewczyny które poznałam, robię co do mnie należy zaciskam zęby i tak można przetrwać. Trzeba mieć wyje****bane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale cisza... chyba przed burzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promod Polska B
Hej dziewczyny czytam i nadziwić się nie mogę wiedziałam że Promod się kończy ale nie myślałam że tak szybko. Jestem od roku na macierzyńskim i zastanawiam się czy jeszcze będzie mój sklep po powrocie. Ktoś coś więcej wie były inne zamknięcia bo mój sklep to pewnie następny na liście takie ostatnio obroty robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w ktorym rejonie Polski pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w Promod to szczyt chamstwa, arogancji i szeregu kłamstw. To co sie dzieje w firmie to jakas porażka i wie o tym kazdy pracownik nawet sprzedawca po dwóch miesiacach pracy. Firma funkcjonuje dzięki pozorom bo na pewno nie dobrej organizacji. Brak szacunku do pracownika to naczelne hasło firmy. Żenada totalna nikomu nie polecam pracy w tej katastrofie. Dziwie sie ze nie bylo jeszcze żadnej sprawy o mobbing naruszenie prawa pracy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne że są tu głosy rozsądku i choć trochę możemy przybliżyć "warunki" pracy w tej pseudo-firmie... Po Gdyni widzę że coraz młodsze towarzystwo zatrudniają ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatrudniają młode bo takim łatwiej wyprać mózg i stworzyc iluzję ze są guru promodowym. Zaden prestiz ani chwala byc tu kierownikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy u Was dziewczyny też tak jest, że jest jedna osoba sama do godziny ok 11-12? bo zdarza się, że jestem sama na sklepie w dniach kiedy jest dostawa i muszę wtedy jednoczesnie ją rozpakować i zajmować się klientem :/ Pracuję w jednym z sklepów w wschodniej części kraju, chciałabym się dowiedzieć czy to pojedyncze przypadki czy norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trójmiasto, zawsze dwie osoby na zmianie przy dostawie, przy czym osoba młodsza stażem (jak ja) musiała tyrać na sklepie podczas gdy starsza koleżanka za kasą bawiła się w rozpakowywanie przez całą zmianę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była Promo
To pewnie o Galerii Bałtyckiej mówisz. Miałam tam krótki epizod... Jednak kierowniczka jakaś szurnieta. Jestem bardzo pracowita osoba ale ona i tak o wszystko się czepiala.. Masakra. Strasznie młode dziewczyny teraz zatrudniają, bez wyczucia, brak stylu a ich teksty są dalekie od profesjonalnej obsługi. Przynajmniej w galerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. To byłam jakiś czas temu w rivierze. Matko. Dwie dziewczyny były a pustka w galerii. Zaczęły opowiadać o jakiejś imprezie.. Co chwilę "z***biście" itp. Bez przekleństw ale teksty których wydaje mi się ze nie wypada przy klientach. Śmiały się na głos za tą kasą ;/ Promod zawsze był taki profesjonalny...obsługa zawsze w punkt a teraz... Słabo. Mi się nie podoba. Jednak zawsze zostaje sklep internetowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promod Polska B
Hej i co z tymi zamknieciami ja pracowałam w regionie K.L byłyśmy przypiete do Warszawy ale jestem ze wschodu ktoś wie coś czy to tylko ploty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sypie się firma to i standardy się posypały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że nowy dyrektor zrobi porządek wśród RR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porządek już nastał. Nowy podział regionów,mniej RR ☺ Więcej zamknięć nierentownych sklepów. Obnizone ceny wielu produktow.Moim zdaniem na plus.Żegnamy się natomiast z Promod w Zabrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z Warszawą? jakiś sklep szykują do zamknięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas czasem jestesmy same do 13.30 ...i to sie nazywa oszczedzanie godzin.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same do 13.30? Norma. Widac ze lecą sklepy m1 jak Poznań itd. Zabrze tez m1. Jak Warszawa? Zostają wszystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad macie info o zabrzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamykają się marki m1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marki? czy to pewne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×