Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kredkova

praca w promod czy pullbear???

Polecane posty

Gość gość
podobno wszystkie m1 maja zamykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprytnie to wymyślili, z każdego regionu jeden sklep. Teraz m1 a co dalej? Wschod, zachod, centrum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe który następny sklep...szkoda tylko że RR nie umieją docenić starych pracowników, ciekawe która gówniara będzie im odwalać taka robotę za takie pieniądze! Żaden butik z taką obsługą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szantażystek i karierowiczek banda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolchoz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Promod jest coraz gorzej !!!! Coraz większe wymagania a zarobki niskie, zero podwyżek, zero premii!! Nowe regionalne potrafią tylko wymagać, co chwile telefony czemu tak słabo ... A jak jest dobry dzień nikt nie potrafi pochwalić ...!!! Praca działu hr na żenujacym poziomie, karty Edenred coraz cześciej nie doładowane w terminie:-/ w małych sklepach na wszystkim sie oszczędza a inwestuje tylko w sklepy premium !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co gorsze, LPP czy Promod :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promod. W lpp jest bardziej ludzko i wynagrodzenie lepsze zdecydowanie. Zastępca w lpp ma więcej niż kierownik w promod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczescie moje dni tam juz sa policzone :) obowiazkow ciagle nam dokładaja, a płaca ta sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witamy w gronie super byłych pracownic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie jest coraz gorzej...a nowe regionalne ...jakaś porażka!!! Jeśli ktoś może niech ucieka...jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...ale w Promod tak źle jeszcze nie było! Wymagania z kosmosu, traktowanie pracownika poniżej poziomu i na dodatek wprowadzają śmieszny dres code...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki dres code? Mozesz przyblizyc szczegóły? Ja o niczym nie wiem a jestem z dolnego Śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki,że sprzedajesz w "butiku "odzież damską a spódnicy i sukienki nie możesz założyć !!!!!!! I nie myśl sobie ,że jak będzie 30 stopni Celsjusza w lato to przyjdzie w szortach i klapkach do pracy. Boże, że widzisz i nie grzmisz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie!! Mamy wyglądać identycznie ..albo chodzić w ciemnych spodniach i firmowych koszulkach, które wyglądają jak szmaty! Albo mieć identyczne ubrania z NK! Tyle że trzeba sobie je samemu kupić !!! Zakryte buty, zero szortów, które sprzedajemy haha i zero sportowego obuwia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uu to się pozmieniało, za mojej kadencji jeszcze w szortach można było latać... tylko koszulki chyba pozostały, z okropnej bawełny? A z tymi butami to porażka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lato..30 stopni.. długie spodnie, w adidasach, trampkach lub balerinach... a w biurze w sandałkach sobie będą siedziec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przeszłam do konkurencji i jest dużo lepiej! wiadomo kolorowo nigdzie nie ma, ale przynajmniej zarabiam więcej i ktoś szanuje moją pracę a nie czepia się "czemu tak słabo?, co zawiodło? i jaki plan naprawczy?" brrr! jak wiadomo ubrania drogie, za kartę trzeba płacić i nachalne pracownice wciskające drugą sztukę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nic o nowych zasadach ubioru nie wiem , ze niby kiedy wam o tym mowili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To porozmawiaj ze swoją RR na ten tamat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmiana dress codu powinna być ujęta w regulaminie pracy. Nie ma? Wiec dla mnie nie istnieje. Nie dość ze zmuszone jestesmy nosić śmierdzące i szpecace koszulki ktorym daleko do PBF to jeszcze wymogi co do obuwia, spodni i stylu? Skoro tak, proszę o pełny strój do pracy jak w Lpp czy Inditex. Nie? To calujcie mnie w nos. Styl? Elegancja? Pfffffff. Zacznijcie od siebie! Zenada a firma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promod to syf! Za żadne pieniądze nie chciałabym tam wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To gdzie teraz robisz skoro Promod to syf? Ja pracuje od roku w polskiej firmie modowej i tesknie za Promodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o francuskich pracodawców, to super jest w Decathlonie- ludzkie warunki, od razu umowa o pracę, polecam. Ja też pracuję u Polskiego producenta, jednak nie w odzieżówce i sobie chwalę. Wszystko jest lepsze niż Promod, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promod to żal...i żal tam pracować...mam dość już tej firmy i chorej atmosfery !!! Całej tej nagonki na kartę, @ i artykuł! A osaczona klientka chce uciec ze sklepu niż wpaść w ręce promodzianki krwiopijcy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w Promod wykańcza psychicznie! Ból d**y o wszystko! Obroty z kosmosu muszą być, oczywiście mega wielkie ciśnienie na ksk, @, artykuł, wciskanie na siłę klientkom rzeczy których nie chcą i tak można jeszcze długo wymieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie jest taka sama presja i wszędzie trzeba zap......ać. taka jest prawda. We wszystkich sieciowkach i w kazdej sprzedaży. Idź do pracy do banku to dopiero zobaczysz ból d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W banku masz taki ból czy w parabanku??? Bo moja mama w banku pracuje i jakoś nie widzę u niej takich problemów!!! I gdybym od znajomych nie wiedziała jak jest gdzie indziej to może bym tak nie narzekała! Bo jakoś w orsay czy zara karty za 25 zł nie widziałam! I takich chorych wymagań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezły przeciek tu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PROMOD = WAMPIR ENERGETYCZNY !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×