Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kredkova

praca w promod czy pullbear???

Polecane posty

Gość gość
Co tu tak ucichlo? Nie ma żadnych nowości? Gdzieś znów zamknęli sklep albo wymienili całą ekipę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to gdzieś wymienili cała ekipę? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ucichło bo wszystko zostało napisane...jak komuś się nie podoba to niech odejdzie z promodu a nie szukam taniej sensacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak juz wymieniają ekipy to w trojmiescie mogliby wymienić ekipę! Riviera i Galeria... Dziewczyny kiepskie. Warszawa złote tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarak z biura
"mam pytanie do wszystkich rr i biura hry: czy możecie spać spokojnie? wiedząc że wasi rmy dają z siebie wszystko bo im ZALEŻY a wy robicie takie świństwa. Jesteście z siebie dumne? " Nie, nie śpimy. Wypruwamy sobie flaki, żeby zachować jakiekolwiek standardy, ale management tego bałaganu jakim jest polski Promod niszczy efekty naszej pracy albo zwyczajnie nie pozwala na to, żeby cokolwiek polepszyć. Roboty jest po kokardę, a ciągle tylko cięcia i kolejne obowiązki, często pozbawione sensu i jakiejkolwiek wartości dodanej. Zaległości i niedoróbki są stałym elementem wyposażenia, bo zwyczajnie nie ma kto tego ogarniać. Zatrudniani są pracownicy coraz mniej kompetentni, często bez jakiegokolwiek doświadczenia. Wynagrodzenia są nierynkowe i słabe. Nie wyrabiamy fizycznie i psychicznie. Dlatego odchodzimy albo lądujemy na zwolnieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
management tego bałaganu jaki sami stworzyliscie. takich sobie zatrudniacie kierowników to taki bałagan macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czy są redukcje etatów/zamknięcia sklepów nie zależy od pracowników biura tylko od rentowności sklepów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jaki sposób jest oceniana rentowność sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co się w złotych dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś w końcu napisze prawdę co się dzieję w tej firmie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka że Promod stacza się na dno i to w szybkim tempie, brak wykwalifikowanej kadry zarówno regionalnych jak i kierowników sklepów, wystarczy dobrze wylizać tyłek kierownictwu i prace ma się pewną a i awans się nawinie jak koleżanka z którą się pracowało poszła wyżej, ciągłe zmiany a to wyprzedaże albo vm, myślicie że jak zamkniecie kilka sklepów to to coś da?? Powodzenia!!! Ceny na tegorocznych wyprzedażach są śmieszne sami się zastanówcie czy kupilibyście np sukienkę z 169 zł obniżoną o 29 zł? Dla większości ludzi to i tak sporo! Sama wolę pójść do konkurencji i kupić coś z obniżką -50%. A wy dalej podniecajcie się że jesteście tacy fajni i że robicie wszystko żeby pracownikom i klientką było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisze się klientkOM. Jak tu prowadzić dyskusję, jak tu takoe błędy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak tu prowadzić dyskusję, jak tu takoe błędy.." i mówi to analfabetka która nie umie napisać słowa "takie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeszkodzę: co innego lapsus, a co innego rażący błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I regionalnym błędy się zdarzały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po lekturze całego wątku. Pracowałam 3 lata (zachodnia Polska), zwolniłam się ok 3 miesiące temu i była to dobra decyzja. Miałam wątpliwości bo bardzo lubiłam te dziewczyny, lubiłam z nimi pracować, ale sama praca ciężka. Ciężka nie pod względem fizycznym, tylko pod względem polityki. Naciski na wszystko co się da, nie daj Boże parametry Ci spadną to wielkie tłumaczenie się dlaczego tak się stało. Dodam, że lubię pracę z klientem i wg mnie dobrze mi to wychodzi. Teraz też pracuję w sieciówce i też mamy naciski na wyrobienie targetu, ale jakie było moje zaskoczenie, kiedy po gorszym handlowo dniu czy po 2 tygodniach nie mamy wyrobionego planu jaki był zakładany, kierownictwo podeszło do tego spokojnie tłumacząc, że jest to normalna sytuacja wynikająca z różnych czynników. Dodam, że nikt z pracowników nie jest o to obwiniany i nie musieliśmy się tłumaczyć dlaczego obrót jest niski. Bo takie sytuacje miały miejsce w P., co poniekąd było dla mnie poniżające jeśli ktoś zarzucał mi/nam złą pracę właśnie ze względu na niski obrót, artykuł lub transformacje. W obecnej pracy pracujemy po 2-3 osoby na zmianie, a powierzchnia sklepu jest zbliżona do wielkości sklepu zakwalifikowanej przez P. jako średni. W dni dostawy osoba, która jest za nią odpowiedzialna siedzi na zapleczu i zajmuje się tylko tym, a nie kilkoma rzeczami na raz- dostawą, obsługą klienta, wymianą rozmiarów w przymierzalni itd. Dziewczyny mogę tak opowiadać i opowiadać, ale szkoda czasu bo same wiecie jak jest. Ahaaa.. zapomniałam ;-) W obecnej pracy jestem już po premii, nie ma mowy o naruszaniu doby pracowniczej, grafik jest też zmieniany ale najpierw jest konsultowany z wszystkimi pracownikami, aby każdy był zadowolony. Dlatego zastanawiam się dlaczego tak długo tam pracowałam, w firmie o złej polityce zaczynając od wymogów obsługi po marketing. Niestety, ale prawda jest taka, że zadowolony pracownik to pracownik zmotywowany i wydajny. Pozdrawiam Was dziewczyny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Sosnowcu zwolnili całą ekipę, przez kierowniczkę I.G czyli siostrę B.CH :) pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co się stało przez IG w Sosnowcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy I.G. Dalej jest jest kierownikiem w Sosnowcu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, widziałam wczoraj ogłoszenie że w Sosnowieckiej Plazie szukają osób do pracy. LEpiej wysłać CV do warszawskiego biura czy bezpośrednio do sklepu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej to wgl nie iść do tej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też słyszałam o Sosnowcu.. że I.G została zwolniona dyscyplinarnie, jakieś nieścisłości i błędy powychodziły. Podobno B.CH nieźle wkurzona była na nią i wstyd jej było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście szkoda mi tych dziewczyn, które z nią pracowaly, bo dostaly nieźle po d..ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym dorobić przez wakacje, zależy mi na takim dorywczym zatrudnieniu. W ogłoszeniu jest informacja ze poszukują osób na okres czerwiec-wrzesień. Wiec nawet nie jest to długi okres. Czy wiecie czy wymagają doświadczenia w sklepie z odzieżą? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ktory sklep chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Promod w Sosnowieckiej Plazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szykuję się kolejne zamknięcie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie tym razem zamknięcie? O którym sklepie piszesz? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ten sam promod co kiedyś. Mówcie co chce Cie ale B.Ch. to moja najlepsza regionalna.. wzór RR na wizycie wzorem handlowosci, pomysłów dobrych rad zawsze pod telefonem i służy pomocą, widziała w nas ludzi a nie maszynki do kasy, A teraz co się dzieje z nowymi rr? Nie dziwię się ze zamykają sklepy bo klienci odchodzą od firmy czują presję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doswiadczenia moze Nie wymagaja, ale otwartego podejscia do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×