Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lemonthree

Każdy facet to ch** tylko w innym opakowaniu.

Polecane posty

Dziewczyna kumpla zna mnie dość dobrze, mówie że jestem naprawde fajnym facetem, nawet przy nim mówiła, że jakby go nie poznała, a poznała mnie to by ze mną chodziła ;) W głowie mam poukładane i to dość starannie, a jednak i to nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,będę z nim gadać o ile będzie miał coś ciekawego do powiedzenia a nie tylko do pokazania.....I nie mylisz się....uczucia istnieją i jeszcze się o tym przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meteeusz
GDZIE MEISZKASZ????????? PRZYJADE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jap
Każda baba to chuj w dodatku z cyckami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ojciec mawiał że każda kobieta to pudło z dziurą.. mawiał to wtedy gdy ja się zakochałem po raz pierwszy. Dziś mam 42 lata i nadal mu nie wierzę. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graf------cierpliwości:D Trafisz na swoją połówke czego Ci serdecznie życzę:)Ale pamietaj nic na siłę bo nie w tym rzecz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meteeusz
co do uczuć.... tak isnieja... choc kobiety sa mistrzyniami w ich negowaniu (z autopsji po 3 letnim zwiazku ktory skonczyl sie w zeszlym tygodniu) ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to fajnego
miałeś tatę Myrevin...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin----------i prawidłowo,że nie wierzysz:) Meteeusz-------Trochę wiary w siebie;) jesteś pewnie bardzo młody,więc cierpliwości...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meteeusz
co znaczy bardzo mlody?? bo to pojecie bardzo wzgledne... dla mojej kochanej babci jestem bardzo mlody dla mojego taty jestem juz tylko mlody dla brata jestem stary ... jak widac pojecie względne... prosze przedzial wiekowy (dalej czekam na adres :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele -----> ta, jak będe starym 60-letnim dziadkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie na płci \"brzydkiej\" jeżeli chodzi o stosunki damsko-męskie to się przejechałam a co do posiadania faceta jako przyjaciela ?? idealny jeśli potrafi słuchać i doradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo kobiety odzwyczaiły się od takich zachowań i jak jakiś facet tak sie zachowuje to biorą go za nierozwinięte dziecko, który zachowuje się jak go mamusia kiedyś nauczyła, że ma robić... smutna prawda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meteeusz
lemonthree ...... o i tu tkwi problem faceta ktory Cie nie zdradzi, ktory bedzie potrafil Ci pomoc, UMIE SLUCHAC i nie wypuszcza tego drugim uchem... ktory bedzie pamietal o rocznicy... ktory nie powie ci po pierwszym razie sory ale to bylo na jeden raz spadaj... to jest ten problem kobiety widza go nie jako "dobry material genetyczny" a jako przyjaCIULA ze sie tak wyraze... jeszcze pol biedy jak facet wie w co sie pakuje ... gorzej jak darzy Cie uczuciem i chce zeby cos z tego bylo a Ty tego nie dostrzegasz... na ten temat moge pisac miesiacami ... moglbym prace dyplomowa napisac.... nie te studia niestety... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graf--------nie bądź takim pesymistą ;) Na niektóre rzeczy trzeba troche poczekać ale życzę Tobie,żebyś nie czekał zbyt długo:) Kobiety nie odzwyczaiły się od takich zachowań......tylko zalezy na jaką kobietę trafisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Meteeusz połączymy siły i może jakaś profesura z tego wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meteeusz---------Powtarzam...trochę więcej wiary w siebie :) A jeśli dziewczyna patrzy tylko i wyłącznie na wygląd,który i tak w końcu minie to.....nie masz co żałowac,że z taką nie jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateeusz---> Przyjaciele są przyjaciółmi od lat nastu i baardzo dobrze wiedzą jaka jest sytuacja jak i ja wiem jaki oni mają stosunek do naszych relacji . A co do materiału genetycznego ?? Jeszcze nigdy nie zdarzyło Mi się "wybierać" faceta pod względem wyglądu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meteeusz
wlasnie nie patrzyla na wyglad :( z reszta nie jest tak tragicznie jak pisalem... po prostu lubie dobitnie pokazywac o co mi chodzi... oj dziewczyny dziewczyny.... kiedy my was pojmiemy :P co do wieku dalej nie wiem o jaki Ci chodzilo ukulele, to samo tyczy sie adresu :P :P :Pzero odzewu :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meteeusz---------co do wieku......jesteś byc może w przedziale 20-25? A adres??Po co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meteeusz
z czystej ciekawosci lemonthree ... patrszysz na faceta nie znacie sie ... i skad wiesz ze to "TEN" ?? to nawet Ci ksiadz na kazaniu powie ze pierwsza chwila jest najwazniejsza pierwsze wrazenie... czyli wyglad bo nic innego w tej chwili nie wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemonthree ----> no to tylko podziwiać. A powiedzcie mi dlaczego kobiety myślą, że jak jakikolwiek facet do nich podejdzie w barze po raz pierwszy to dlatego, że chodzi mu tylko i wyłącznie o sex ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jesteś młodszy?Twoje podejście do sprawy......daje wiele do życzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×