Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lemonthree

Każdy facet to ch** tylko w innym opakowaniu.

Polecane posty

Nawet cień przyjaciela wystarczy,aby uczynić człowieka szczęśliwym. } To akurat nie prawda.. ale nie ma sily dziś na dyskusje na takie tematy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meteeusz
wlasnie... to jest wada i zaleta zarazem sieci... nikt o nikim nic nie wie... moze bez patrzenia w oczy powiedziec co mysli i czego nie powiedzial by nigdy w rozmowie... nie wiem moze stwazam wrazenie mlodszego nie mam pojecia ile mozesz miec lat z tych znakow... bo jak mozna miec takie pojecie?? ja powiem tak ... mam 2x latx to na banq nie zero ;) moze to dla ciebei malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateeusz----> nigdy poznając faceta nie myślę że to może być "TEN" zawsze muzę lepiej poznać . Z natury jestem nieufna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin--------może rzeczywiście nie do końca to prawda ale......ogólnie przyjaźń jest dla mnie bardzo,bardzo ważna:) I mam szczęście mieć dwóch przyjaciół przez duże"P"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meteeusz sam widziałeś na ile nas oceniają w barach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meteeusz--------być może masz więcej ale ja zasugerowałam się Twoim podejściem do sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meteeusz
ukulele adres to byl chwyt taktyczny... tak jak sredniorozgarnieta jaszczurka... powiedzialas ze tak bedziesz z nim rozmawiac... chcialem sprawdzic ... sprawdzilem ;) moze malofinezyjny ten pomysl bo nigdy normalny czlowiek nie umowil by sie w taki sposob ale jednak psychicznie dziala tak samo jak w rzeczywistosci... pozatym jako inz. trzeba szukac rozwiazania i jestem w stanie zatankowac auto i jechac tylko po to zeby znalezc odpowiedz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... duże "P" ..no daj ci bozia zdrówko... i milczenie z moje strony. Natomiast mam dwóch kolegów jeszcze z podstawówki. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meteeusz to ja sie przysiąde, bo też bym chciał poznać odpowiedź ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meteeusz--------a Ty myslałes,że ktoś napisze swój adres na kafe?:O:D Myrevin--------coś mi się wydaje,że nie wierzysz w przyjaźń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meteeusz
i wlasnie to jest to ze nigdy nie pozasz tej odpowiedzi... nigdy nie zrozumeisz "tej" decyzji... zostaneisz z samymi pytaniami innymi slowy JAK ZAWSZE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meteeusz
hhahaha sory nie rozsmieszaj mnie :P mowie ze to byl chwyt taktyczny :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale możesz mi napisać ;) ja sie podziele z Meteeuszem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin ----sza :D 🖐️ Meteeusz------przecież rozumiem co masz na myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meteeusz
tak czy inaczej... jak na inzyniera przystalo ... zalozenia okazaly sie zgodne z wynikami pomiarow ;) wnioski: jesli dziewczyna sadzi ze faceci sa chujami (kazdy innym:P) to znaczy ze facet sadzi to samo o dziewczynach (bez obrazy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meteeusz
zapomnialem dodac .... SA!! wyjątki potwierdzające regole... sam do nich sie zaliczalem jeszcze niedawno... niestety wyjatki powoli ustepuja (jak w kazdym jezyku) zeby zycie bylo latwiejsze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu generalizowanie....:O Widzę,że nie możesz pojąc,że nie wszyscy myślą tak głupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło było ale niestety musze lecieć :( miłej nocy wszystkim życze i czekam na kontynuację tematu jutro, znaczy sie dziś :D Papa all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej........idź się wyśpij bo już sił na Ciebie nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej---------widocznie nie jestem kobieta...:O bo chamów nie znoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo być może musisz jeszcze trochę poczekać na swoją połówkę;) Nic na siłe Andrzej...posłuchaj starszej koleżanki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej z Aleksandrowa-----> to już nawet ja tak nie marudze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meteeusz
andrzej wyjatki zazwyczaj potwierdzaja regole :P ale nie czarujmy sie raz drugi trzeci mozna dostac kopa od zycia (dziewczyny) i w koncu zdanie na ich (Wasz) temat sie zmienia... niestety naturalna kolej rzeczy ... osobniki sie edukuja i daza do tego by wiecej nie byc skrzywdzonym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×