Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie jestem

mam 21 lat i jestem dziewica

Polecane posty

czasami niestety bywam diablica :P ale bardzo rzadko :D A nie zdarza mi sie za często przesyłać znajomym dziwnych i niegrzecznych rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety już naprawdę muszę iść... Graf, Zabijaczko, spokojnego wieczorku... Ja idę, mam 6 godzin żeby sie wyspać :D Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jej nie złapałem.....wrrr wszystko przez matke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo pożegnać sie nie zdażyłem :( Nic, ja też sie zbieram, bo jak wiesz jutro pracowity dzień przede mną ;) Tak więc do niedzieli ;) Miłych i kolorowych snów życze :* 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy że kogoś zabraknie przez jeden dzień i temat upada ;) ja tu myślałem że będe miał do nadrobienia nie wiadomo ile... a tu prosze... jak opóściełem ten temat tak nic sie nie zmieniło :P wpadne później bo nie wiem czy już jestem w sobie czy jeszcze stoje obok ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak facet jest prawiczkiem
a witam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dollcey
Mam 16 lat i jeśli chodzi o dziewictwo jest to raczej dla mnie problem żeby go NIE stracić ;) Cholera, co z wami? Wyobrażam sobie jak niektórzy z was muszą wyglądać :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potraktuję to ostatnie zdanie jako żart... Większość kobiet zapomniało co to ładny wygląd. Teraz to farbowanie włosów co tydzień na inny kolor, codzienne \"szpachlowanie\" twarzy (czytaj:tony makijażu :D ) i wyzywający ubiór... Myślisz pewnie, że dziewice w wieku od 20 lat są brzydkie, zaniedbane i bez urody... Mylisz się! Ja cenię sobie naturalny wygląd i skromność. Jestem dziewicą. A to, że pierwszy pocałunek ma dla mnie ogromne znaczenie... Tego też nie robiłam ;) Nikt nie powiedział mi, że jestem brzydka, wręcz przeciwnie. Po prostu nie robi sie takich rzeczy z byle kim i byle gdzie. A że masz już w wieku 16 lat takie ciągoty... A nawet jak kobieta nie została obdarzona urodą, mimo to spotka swoją miłość. Będzie miała poukładane w głowie i to będzie jej największym pięknem :) Sądzę, że ważniejsze jest piękno duszy niż piękno cielesne, bo to drugie jest krótkotrwałe i z wiekiem przemija... :) Dla mnie wygląd partnera nie ma znaczenia. Jestem przekonana, że działa to również w drugą stronę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no no... aleś niebiańska wywód zrobiła :D ręce same do oklasków się składają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk zagląda tu ktoś jeszcze? czy wszyscy przy takiej pogodzie poszli na łowy ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppuupppupppp p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie... Ja tu podnoszę temat... I nic. Zabijaczko nudy: co sie z Tobą stało, bo wszyscy się tu o Ciebie martwimy... Daj coś znać o sobie :) Mam nadzieję, że ktoś się tu pode mną dopisze :) Jak się pojawiłam, tak uciekam... . . . pssst... i już mnie nie ma... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dopiasze pod Tobą ;) zabijaczko co jest z Tobą ?? bo teraz to za Tobą tęsknimy :) z nieba ty to jak błyskawica to sie pojawiasz ;) tu sie pojawia, a po chwili jej już nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21_lat
ja tez mam 21 lat i jestem dziewica. szanuje sama siebie ale jakos nie znalazałamtego jedynego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21_lat---> napewno znajdziesz :) jeszcze młoda jesteś i sporo życia jeszcze przed Tobą ;) najważniejsze żeby Ci to nie przeszkadzało, a jeżeli właśnie tak jest, to można tylko pogratulować takiej postawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak pusto ... gdzie sie wszyscy podziali ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem, już jestem :D Naprawdę przepraszam, ze mnie tak długo nie było :( Ale niestety czas się było wziąć za naukę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze prosze... kogo ja tu widze :P ... z nieba chyba dzisiaj nie będzie :( poszła balować:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym wiedział nie byłoby mnie tu :P Poszła do jakiejś knajpy odbić sobie niewypał sobotni ;) niestety znowu nie będzie trójkącika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma tego w temacie :P ;) no bo Ty tak daleko ... i pewnie byś tu do nas nie przyjechała ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×