Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie jestem

mam 21 lat i jestem dziewica

Polecane posty

A gdybyś poszedł do agencji towarzyskiej, żeby się pozbyć prawictwa to już by Ci nie przeszkadzało, ze Twoja dziewczyna spała z innym ??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak facet jest prawiczkiem
wtedy raczej nie, ale moze przygoda to lepszu pomysl niz agencja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie wiem co to by zmieniło, że nie byłbyś wtedy prawiczkiem :O Tobie by przeszkadzało, że jesteś mniej doświadczony niż ona a nie sam fakt, ze dotykał i kochał się z nią inny facet :O To dziwne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
synek kurde, to idź na dyskoteka , zalej sie i idź z pierwszą lepszą do kibla... zdecyduj sie w końcu czego ty chcesz... tak źle i tak niedobrze... tu chcesz dziewice ale wtedy ty musisz byc czysty, a chcesz byc juz po jezeli ona nie będzie dziewicą... jak dla mnie to nie robi różnicy, ważne żebym ją kochał i ona mnie kochała. Jasne że będe myślał o jej przeszłości ale jeżeli to będzie szczera miłość to powinna o wszystkim powiedzieć. Jasne że wolałbym dziewice ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak facet jest prawiczkiem
tu raczej nie chodzi o doswiadczenie, bo osoba co miala seks z wieloma osoba po jednym razie jest tak na prawde mniej doswiadczona niz osoba co byla dlugi czas w stalym zwiazku i regularnie uprawiala seks. chodzi o to, ze teraz ja jestem prawiczkiem i jak trafie na dziewczyne co nawet spala z jednym chlopakiem (nie mowiac o wiekszej liczbie) to by mi na pewno bardzo przeszkadzalo, ze jakis inny facet ogladal ja nago i robil z nia rozne "niegrzeczne" rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdybyś już odbył wizytę w agencji albo w dyskotekowym kibelku, to fakt, że jakiś inny facet kochał się z Twoja dziewczyną już by Ci nie przeszkadzał ??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svdvdvds
ja bylam dziewica do 20 tego roku zycia i moj clopak to docenil...kiedys byl playboyem ale teraz juz nie nie oglada za innymi, bo wiez e ma przy sobie kogos kto jest lepszy niz te wszystkie dzieki razem wziete..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svdvdvds
dziwki razem wziete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak facet jest prawiczkiem
wtedy na pewno mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak facet jest prawiczkiem
bo juz bym nie byl prawiczkiem i nie mialbym prawa miec pretensji, ze miala chlopaka i z nim spala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżli z twojej strony byłaby to prawdziwa miłość to nie zrwacałbyś uwagi na jej przeszłość, chyba że już masz tak namieszane we łbie że być nie mógł być z nią z tego powodu sory ale troche denerwuje mnie takie zachowanie ale niezdecydowana ksieżniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zrób tak: jak poznasz jakaś i pokochasz, zapytaj sie jej czy jest dziewicą czy nie. I teraz tak: a) jeżeli będzie to przeżyjcie razem ten pierwszy raz b) jeżeli nie będzie, to leć potajemnie do jakiejś agencji albo na dyskoteke i zamocz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie też byś nie miał prawa mieć o to do niej pretensji :O To było jej wybór, bo może tamtego chłopaka kochała. Ale ja nadal nie rozumiem czego Ty tak właściwie chcesz :O Albo chcesz kochać dziewczynę taka jaka jest z jej wadami, albo chcesz tylko życie sprowadzać do prawictwa i dziewictwa i do tego kto ma większe doświadczenie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak facet jest prawiczkiem
nie zdradzilbym nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i błęde koło sie zamyka... będziesz musiał to jakoś ścierpieć i pokochać ją taką jaką jest, ze wszystkimi jej zaletami i wadami, z jej dziewictwem lub jego brakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak facet jest prawiczkiem
a jak faktycznie bede mial obsesje? :o i strace przez to milosc swojego zycia? :( obawiam sie, ze moze mi to zaszkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczku więc przestań o tym myśleć tymi kategoriami i nie martw się na zapas :P Jak poznasz jaką dziewczynę to wtedy będziesz myślał co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak facet jest prawiczkiem
jeżli z twojej strony byłaby to prawdziwa miłość to nie zrwacałbyś uwagi na jej przeszłość, chyba że już masz tak namieszane we łbie że być nie mógł być z nią z tego powodu a jakby jej przeszlosc to byloby wielu facetow i puszczanie sie, spanie z facetami dla sportu, bez zwiazku, jakie przygody? sporo dziewczyn w moim wieku mialo juz kilku partnerow, w tym przygode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak facet jest prawiczkiem
nie pisalem, ze mnie takie pociagaja, ale zawsze sie moze taka trafic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pierwszy rzut oka wiadać jaką kobietą jest nowo co poznana osoba... zabijaczko---> nie wytrzymałem i musiałem to napisać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie zwracaj na takie dziewczyny uwagi i po kłopocie :P Grafie a ja już myślałam, ze Ty tak na co dzień z takim słownictwem ... :P Żartuję oczywiście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×