Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie jestem

mam 21 lat i jestem dziewica

Polecane posty

jak sie podwójnei leci na 4 fronty to tak jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem, ale jak ćzłowiek sobie tak wmawia, że nie znajdzie... :( Tylko się dołuje. Graf naprawdę niepotrzebnie :) Jesteś bardzo miłym, przystojnym, inteligentnym mężczyzną z poczuciem humoru... Czego od siebie jeszcze wymagasz? :D Nie obniżaj tak samooceny. Uśmiechaj się do życia a nie planuj jak to resztę lat spędzisz-samotnie. I takie moje zdanie. Zabijaczka moze to tylko potwierdzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego ja się tutaj dowiaduję :P A ja też mam swój inny topik, ale to takie mało ciekawe dla Was tematy, więc nie polecam :P A poza tym pod innym nickiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh... słodzicie, słodzicie... a jakoś mało kto tak naprawde mnie dostrzega ... ale nic, może będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej potwierdzam każde słowo niebiańskiej :D Chyba jednak będziemy musiały mu te słowa częściej powtarzać, żeby je zapamiętał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chodziaż odrobiną optymizmu zaczęło promienić... A jak Wam się podoba moje zdjęcie z placu budowy? :D :D Wszyscy sie z niego brechtają :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jak najbardziej do gustu przypadła ta betoniarka :D Tez bym chciała takie zdjęcie :P Grafie naprawdę trochę wiary w siebie a świat będzie wydawała sie piękniejszy a życie łatwiejsze ;) Hehe gdybym ja sie jeszcze stosowała do tych zasad :P Czasami mam chwile zwątpienia w siebie, ale może to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba umieć sie z siebie śmiać po prostu... :D Przynajmniej komuś mozna humor poprawić :P A momenty załamki są zawsze. Teraz akurat patrzę na wszystko przez zielone okulary. Niedługo pewnie wróci smutek, ale staram sie to jak najdłużej odwlekać... :) Tylko puści w sobie ludzie na okrągło przez 365 dni w roku myślą, że zawsze są och i ach piękni i wspaniali. Zero skromności... Denerwują mnie tacy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabijaczko musimy sprawdzić co takiego w tv leci, żeby takie super dziefcynki jak my porzucić. Same na pastwę innych forumowiczów... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety dopiero uczę się wiary w siebie, zawsze byłam nieśmiała szarą myszką. Teraz jest lepiej i potrafię siebie docenić :D Oj tak zdarzają sie osoby które są bardzo pewne siebie i to przez cały czas, ale to faktycznie przesada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak zostałyśmy same i nie ma nas kto bronić przed złymi forumowiczami 😭 Na pewno jest jakiś film akcji albo coś podobnego w czym faceci gustują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem z natury nieśmiała. Nie wyróżniam sie z tłumu... Niedawno dostałam od zycia porządnego kopniaka i praktycznie wszystkie plany i marzenia legły w gruzach. Myślałam, że przegrałam życie. Potem zajęłam się (...) [wiecie czym sie zajmuję ;P ] Tam poczułam, że potrafię zrobić coś dobrego i tak naprawdę jak chcę to jestem silna i dam radę. Uczę sie otwierać się do ludzi, mimo że nadal nie jest łatwo... I myślę o sobie ciut lepiej :) Trzeba znaleźć sobie jakieś zajęcie czy pasję w czym się jest dardzo dobrym. Od razu nabiera się wiary w siebie :) A uczyć? Całe życie sie uczymy ;) /niestety... :P :P /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie pamiętam kiedy film w całości obejrzałam... A filmy akcji? Czemu nie... :D Nie lubisz? ;) Ja tam seriali brazylijskich nie oglądam, hehe... :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie szukam zajęcia dla siebie, czegoś co by mnie pochłonęło i zainteresowało bardzo. Niestety szukam, szukam i znaleźć nie mogę, ale to tez pewnie kwestia czasu ;) A odnośnie nieśmiałości to raczej nie ułatwia ona kontaktów z facetami :O i trochę mnie to denerwuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na chwilke bo są reklamy :P żaden dłuższy film to nie jest :P szukajcie dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ja nigdy nie miałam faceta... :P Jakos sobie poradzimy :D :P A zresztą kobieta może być nieśmiała, to facet ma zdobywać! ! Niech on sie stara :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups serial na tvnie sie już skończył teraz jest Wojewódzki :P Ja też do niedawna faceta nie miałam, ale i tak nie czuję się jeszcze tak jak powinnam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×