Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie jestem

mam 21 lat i jestem dziewica

Polecane posty

Gość a jak facet jest prawiczkiem
i tak trzymac;) warto bylo czekac na pewno. ja tez czekam, ale boje sie, ze moja przyszla wybranka nie bedzie dziewica:( buuu jak sobie pomysle, ze ona juz "te rzeczy" mogla z kims robic to mi sie odechciewa szukac dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grafie nie chodzę na ciacha :P W sumie szkoda, ale bywa :P Ja nie wiedzę nic złego w czekaniu na tego faceta z bajki :P A małolaty bawiące się w dorosłych jakoś nie wzbudzają u mnie podziwu, a tym bardziej nigdy nie zamieniłabym się z nimi miejscami :O lllkkkkkkkk --- >To jest tylko potwierdzenie tego, że warto czekać na odpowiedniego faceta, takiego którego się kocha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak facet jest prawiczkiem
nie powiem, bo sie wstydze swoich pogladow i tego, ze jestem prawiczkiem, z checia bym poczekal na ta jedyna, ale jak slysze, ze dziewczyny w moim wieku (21 lat) juz tyle rzeczy robily (wielu partnerow, seks analny) to sie nie zastanawiam czy nie przestac byc prawiczkiem w agencji albo z przygodna kobieta :( moze wtedy przeszlosc mojej dziewczyny by mniej mniej bolala, jakbym po takim numerku byl nieczysty i zbrukany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę nie myśl o byciu prawiczkiem jako o czymś wstydliwym :( Przecież na pewno znajdziesz fajną dziewczynę, która doceni ten stan a może i sama będzie dziewicą ;) Pójście do agencji towarzyskiej albo coś podobnego sprawi tylko, że stracisz szacunek do siebie samego a to nie będzie dobre ani przyjemne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak facet jest prawiczkiem
jak poznam super dziewczyne i sie dowiem, ze ona nie jest dziewica, a ja jestem prawiczkiem to mi chyba serce peknie z rozpaczy i bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż tak zdesperowany jesteś? nie rób czegoś, czego później mógłbyś żałować... i nie przejmuj sie tym co inni mówią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak facet jest prawiczkiem
ale nie chcialbym skreslic jakiejs dziewczyny, tylko dlatego, ze nie bedzie dziewica :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak facet jest prawiczkiem
ale z drugiej strony przeszlosc mojej dziewczyny na pewno bedzie mnie straszliwie bolec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie musisz jej skreślać, ale jak będzie Ci to przeszkadzało, że nie jest dziewicą, to zastanów się czy potrafiłbyś ją kochać całym sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak facet jest prawiczkiem
wiesz ja bym chcial miec tylko jedna partnerke seksualna w zyciu wiec bym wolal zeby ona tez byla dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak facet jest prawiczkiem
bo jak czasem slysze, ze jakas dziewczyna, ktora mi sie dosc podoba uprawiala juz seks to az mi sie smutno robi, ze ja jeszcze tego nie robilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ustalmy Jest Ci przykro, że Ty tego nie masz za sobą czy jest Ci przykro dlatego, ze ona już to robiła??? Bo to jednak jest różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak facet jest prawiczkiem
przykro, ze ona to robila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a wcześniej napisałeś coś innego :O Ale i tak jak sie naprawdę zakochasz to na pewno nie będzie Ci przeszkadzała ewentualna przeszłość dziewczyny. chociaż lepiej gdybyś zakochał się w dziewicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak facet jest prawiczkiem
a jak sie zakocham w dziewczynie co miala wielu partnerow i seks bez milosci, przygody itp. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie sądzę, żebyś się zakochał w takiej dziewczynie :P Ale gdyby już się tak zdarzyło to albo to zaakceptujesz i będziesz z nią albo będzie Ci to tak bardzo przeszkadzało, że z nią nie będziesz potrafił być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak facet jest prawiczkiem
boje sie, ze nawet jeden byly partner dziewczyny by mnie strasznie bolal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie wydaje ze \"a jak facet jest prawiczkiem\" to zwykly zakompleksiony facet ktory odezwac sie do kobiety potrafi tylko w wirtualnym swiecie. i stad mysli aby isc do agencjii.. Znam takich kolesi i az przykro na nich patrzec.. Faceci \"niedorajdy zyciowe\". Moge sie zalozyc ze albo masz mase kompleksow, albo zryta psyche albo masz małego :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak facet jest prawiczkiem
moze i mam kompleksy, moze missterem swiata nie jestem, ale potrafie rozmawiac z kobietami i mam kolezanki czy przyjaciolki i nie jestem jakas tam niedorajda zyciowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak facet jest prawiczkiem
i nie mam malego, psychy chyba tez zrytej nie mam, jestem normalnym chlopakiem, ale dosc niesmialym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak facet jest prawiczkiem
z ta agencja czy przygoda to chodzilo mi, ze jak potem poznam milosc swojego zycia i ona bedzie po pierwszym razie to by mnie to strasznie bolalo, wrecz rozrywalo, jesli bym byl sam taki czysciutki, a jesli bym mial za soba albo agencje albo przygode to by mi jej przeszlosc tak nie przeszkadzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja nie wiem co to zmienia :O To lepiej iść do agencji i stracić niewinność z prostytutką niż z kochaną dziewczyną. A to wszystko tylko dlatego, że ona już nie była dziewicą :O Ja chyba tego nie rozumiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak facet jest prawiczkiem
strasznie by mnie bolalo jakby ona nie byla dziewica, a ja bym byl prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×