Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie jestem

mam 21 lat i jestem dziewica

Polecane posty

czemu smutne? wiem, że to jest dla tych ludzi niesprawiedliwe. Ale ja sie cieszę, że mogę im pomóc dać coś od siebie. Na początku nie było łatwo. Uwierz, uścisk takiej osoby podziękowanie w jej oczach mi wszystko wynagradza... cały ten trud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego nie potrafię ująć w ładne słówa. Nie potrafię. Ale powinieneś zrozumieć co mam na myśli.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i to dobra lekcja, że trzeba sie cieszyć życiem :D :D Szkoda go na smutki i zamartwianie się problemami... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się tyle rozpisałam... :D Wy zostajecie, ale ja się zbieram stąd powoli... :) Idę spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebiańska sprawdź poczte to zrozumiesz dlaczego mówie że smutne a o takiej pomocy też myślałem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sie zaraz będe zbierał... jakoś ten rower mnie dzisiaj wymęczył ... może jeszcze jakiś film obejrze jeżeli na nim nie zasne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam. Spotkałam i z takimi przypadkami :( Rozumiem Cię. Niestety nie mogę sie jeszcze pogodzić, dlaczego niektórych ludzi spotyka taki los i cierpienie... To nie do odgadnięcia przez nas-zwykłych ludzi... Pozdrawiam :* Teraz już naprawdę- do łóżka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebiańska jestes jeszcze? a jak nie to spokojnej nocki życze :) PaPa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebiańska istotko mam nadzieje że kiedyś uda nam sie porozmawiać na ten temat... ah... jakoś sie tak smutno zrobiło :( ide sobie jakiegoś filma obejrzeć... a jakbym już tu nie dotarł spowrotem, to spokojnej nocki i kolorowych snów wszystkim życze 😘 PaPa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za spokojną nockę dziękuję, chociaż przeczytałam ten post dopiero dziś... :P Spodziewałam się, że znowu się rozpiszecie i będę musiała nadrabiać temat... ;) Ale co tu widzę...Nie mam za dużo czytania :D :D Graf, mam nadzieję, że nie zasnąłeś przed telewizorem... :P Zaczynam sie zastanawiać, kiedy ja ostatnio jakikolwiek film obejrzałam? Hmmm... muszę to przemyśleć... :P A i porozmawiać, bardzo chętnie, zawsze mogę. Tylko się obawiam, że tym tematem Cię smucę. Ale uważam, że to też potrzebne... Radości i smutki, jak w życiu... :) Trzymajcie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... do tivika sie nie dotoczyłem ;) oblookałem se tylko Losta na kompie i posiedziałem tu do 0:30 ale jak widać nic się nie działo :o Rozmawianie na takie tematy jest potrzebne, niedość że mżożna sie komuś wygadać, to i coś nowego, jakieś nowe spojrzenie na tą sprawe posiaść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co Wam powiem? Dla mnie to cał e czekanie z dziewictwem na tego jedynego to głupotttttta;) Skad macie pewnosc ze stracicie ja z tym wlasciwym? Mam kumpele, juz (od niedawna) nie dziewice. I co? Czekaly na tego ksiecia z bajki. Myslaly ze znalazly.. Poszły do łozka. i co sie dowiedzialy na nastepny dzien? ze koles chcial sprowac jak to jest z dziewica , olal je z gory na doł. i co warto było? Trzeba naprawde duzo szczescia aby znalesc naprawde cudownego faceta.. Chociaz na poczatku kazdy taki super jest.. a pozniej? Ja tam wole korzystac z zycia. Gdybym miala czekac pare lat na to aby poznac ksiecia z bajki, ktory mnie wykorzysta, a pozniej okaze sie chujem .. bez sens! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ciekawe jak długo znały tych "wymarzonych", skoro po wszystkim okazali sie debilami, bo z tego co piszesz wynika, że te znajomości nie trwały zbyt długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Chcę ważyć 52 kg.
robcie tak dalej, a potem faceci beda zmuszenie do wiazania sie z kobietami, co mialy wielu partnerow, a nie kazdy taka chce. wasza bujna przeszlosc, przygody, seks dla seksu na pewno nie spodoba sie waszym mezom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się wydaje, ze koleżanka, dla której głupotą jest czekanie na tego jednego jedynego, straciła dość wcześnie dziewictwo :O I to niekoniecznie z facetem, którego kochała dlatego teraz wydaje jej się to co my robimy głupie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest to bardzo prawdopodobne... każdy tak ma jak o to dba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu jeszcze ktoś? ... czy już wszystkie wybyłyście na miasto w poszukiwaniu tego odpowiedniego ciacha ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie stracilam dziewictwa z kims \"nieodpowiednim\";) ale pomyslcie. Czy kolesie czekaja na tą jedną jedyną? Ok, moze i sa tacy. 1 na 100000 ;) Reszta, o ile sa atrakcyjni a nie zakompleksieni okularnicy, ruchaja wszystko co sie rusza. Sa naprawde male szanse ze trafisz na takiego wlasnie fajnego faceta z zerowym doswiadczeniem seksualnym. W moim zwiazku jest tak, ze moj Ukochany nie jest moim \"pierwszym\" a on jak go poznalam byl prawiczkiem;) (17lat). Obecnie po 3 latach znajomosci i 2latach bycia razem jest cudownie. I chyba nie przeszkadza mu to ze nie byl moim pierwszym:) A Wy czekajcie na swoich ksiaci z bajki do 30nawet 🖐️. Tylkozebyscie sie nie przejechaly na tej waszej \"czystosci\" ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak facet jest prawiczkiem
a ja sobie nie wyobrazam, ze bedac prawiczkiem wzialbym dziewczyne co juz uprawiala seks, zwlaszcza wiecej niz z 1 facetem, i bzykala sie z kims bez milosci itp. rozpaczalbym z tego powodu po nocach na pewno bardzo by mnie to bolalo. twojego chlopaka na pewno tez to boli. tylko ci o tym nie mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak facet jest prawiczkiem
i na pewno ci teraz lyso ze ty mialas to za soba, a on nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak facet jest prawiczkiem
swoja droga wczesnie musialas stracic dziewictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllkkkkkkkkkk
Ja mam 22 lata i byłam dziewicą do tego poniedziałku. Zrobiłam to zdecydowanie z miłości i była to najwspanialsza chwila w moim życiu i wiem, ze z odpowiednią osobą. Nie wiem czy będziemy razem całe życie, ale wiem, że nigdy nie będę źałować mojego pierwszego razu:)warto bylo tyle czekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×