Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sequoia

Tarnów - szukam sukni ! POMOCY

Polecane posty

Witam, ślub dopiero w lipcu ... ale to ślub cywilny nie chce mieć tradycyjnej długiej sukni, a suknie długości do kolan ewentualnie za, myślę że można to podciągnąć pod suknie wieczorową. Prosta, elegancka suknia, żadne widzi-mi-sie. Czy któraś z Was może mi polecić jakieś sklepy, gdzie mogę znaleźć \'tą moją cud suknie\". Gdzie zacząć poszukiwania? Pomocy. PS. Chyba są tu jakieś tarnowianki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, moze na wieczor cos sie ruszy :P Oby temat nie zostal usuniety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Kasynie :D Ps. Masz ślub w moim dniu urodzin :D Fajnie .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sequoia - ja tez mam wesele w Kasynie, ale biorę kościelny i dopiero w wakacje :) niesttey w Tarnowie jest starszna lipa jesli chodzi o sukienki :o ja swoją slubną w prawdzie kupwoałam w Krakowie, ale jesczez szukam sukienki na poprawiny, pewni coś w stylu Twojej, tez krótka do kolan itd. ale narazie Tarnów milczy w tym temacie :o jesli chcesz tu koneicznie coś kupić to chyba dopiero za chwile przyjda kolekcje letnie z sukienkami, teraz to ciężko, aczkolwiek możesz poszukać czegoś w Maxie ew. hm...na Krakowskiej w Monice sa chyba jakies eleganckie sukienki w Zenicie jak by sie uparł to tez cos znajdzie :P Na Bruku sa chyba jakieś takie zeszło- studniówkowe :o Tarnów to w ogóle..kiszka :o ale Kocham to miasto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis ide sie rozgladac tak ogolnikowo ... mam nadzieje ze nie bedzie z tym problemow bo jak nie to zabiore mojego przyszlego do Krk i tam przegrzebie wszystko co się da. Max Swit Krakowska Walowa i Lwowska to moj proorytet na dzis - gdzie indziej nie znajde pewnie nic :D A na burek sie nie wybiere napewno ... Oj oj zebym do lipca zdazyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam kiedys spodnie rozwalily sei po 2 miechach :D nie chodze nie kupuje juz nic :P to miejsce nie istnieje :D ale kazdy ma co chce :P bleeh troche nie chce mi sie isc ale o 13 sie wymykam na miasto :P nasze hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam w sierpniu specjalnie dla moich najblizszych znjomych bo przyjezdzaja na caly sierpien z Irlandii i wczesniej by nie mogli, a podobno ma byc kolega swiadkiem mojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm wiecie, ja kupiłam pare rzeczy na burku i zauważyłam, że (mówie o Panoramie!) mają tam dokładnie te same ubrania co w Świcie czy Zenicie. Te same firmy odziezowe jak AGGI np. które sa w Świcie. Nawet babki które mają swoje stoiska w zenicie mają je na Burasie... Kupiłam tez tam kiedyś spodnie, jakies golfy...jak do tej pory trzyma mi się wszytsko dobrze :) Aczkolwiek nie ejst to teren dla mnie na zakupy :) Jesli akurat mam mniej kasy a chce cos tak-ot se kupic to czasem tma zaglądne, ale nie na te \'kramy\' pod gołym niebem, tylko w Panoramie, choć niecierpie tego klimatu tam (duchota i tłoki :o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×