Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krwawa Mańka

Mam ochotę na chwileczke zapomnienia..

Polecane posty

Gość Psełdonim
Naturą mężczyzny, Zahna, jest skłonność i zdolność do uproszczeń i generalizacji. Dzięki temu dokonał się postęp cywilizacyjny, z którego Ty i inne koleżanki korzystacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne to tak troche jest, że sami jesteście sobie winni.Kreują się na takie jakie chcecie mieć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Lubisz uprawę seksu, Maaaczek? I czy zdarzyło Ci się w życiu sprać faceta po mordzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kreują się na takie jakie chcecie mieć" no nie do końca... kreują sie na takie, jakie im sie wydaje, że chcielibysmy mieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprawę seksu Pseudonim? tego jeszcze nie słyszałam. :D:D Uwielbiam seks. Nie sprałam nigdy nikogo, bo nie miałam okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Co to, Zahna, odchodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
No widzisz, Maczek? Masz mało widać doświadczenia. Najpierw się upierałaś, że mój pseudonim jest z błędem, teraz się przyznajesz dobrowolnie do niewiedzy o uprawie seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Odpowiem za Maaczka, atrko. Gdyby miała, zapewne skorzystałaby z okazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pseudonim, a co ma piernik do wiatraka? A w ogóle, to co Ty tak od razu do seksu przechodzisz? Ja myślałam, że będzie jakaś gra wstępna najpierw. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze to może jeszcze odpowiesz jaki powód by takie zachowanie usprawiedliwiał?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdybym miała okazję, to pewnie bym to zrobiła, zależy od okoliczności, nastawienia, mojego humoru w danym dniu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zły humor+złe okoliczności+złe nastawienie= bęcki?? dobrze, że nie jestem facetem:D Ciężkie życie macie chłopaki z takimi kobietami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Jestem nazad. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Jak mi wytłumaczysz, Maczek, co to takiego jest ta cała gra wstępna, to możemy rozegrać partyjkę. A więc, Maczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Jakoś sobie radzimy, Atrka. Taki juz nasz los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty powróciłeś a reszta gdzieś zniknęła... Maczek mów:) ja również chętnie posłucham tej definicji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Ja jeszcze tutaj jestem, Mańka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pseudfo, a może być wieczorem? Teraz mam pilną prace do wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
No widzisz, Atrka? Tak to jest z tymi wszystkimi flirtami. Przylazły baby, polazły baby i tylko się czlowiek nastukał nadaremnie. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
NIestety, Maaczek, wieczorem ja tutaj nie urzęduję. Jeszcze godzinę i zmykam. A w domu nie posiadam internetu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek wie, że nie ładnie do kobiet baby mówić.. nie które sobie polezą jak takie słowa słyszą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja definicja gry wstępnej: Erotyzm unosi się w powietrzu,oboje wiemy ,ze do czegoś dojdzie i będzie to przyjemne,rozmawiamy o niewinnych sprawach patrząc sobie głęboko w oczy ,wzrokiem rozbieram partnera wyobrażając sobie co ma pod spodem,banalne świece wino i muzyka,mam na sobie piękną bieliznę i jestem świadoma tego jak wyglądam i jak bardzo go podniecam ,atmosfera saje sie coraz gęstrza mówimy cicho powoli jakby celebrując każda chwilę..czas zatrzymuje sie w miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×