Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość balladynka32

Syn ma 7 miesiecy i ani sladu ząbkow, zato raczkuje i staje

Polecane posty

Gość balladynka32

trzymajac sie szczebelkow. Co z tymi zebami? moj maly jest na cycu, a jego mlodszy o miesiac kolega karmiony ze sloiczka ma juz od miesiaca 2 dolne jedynki. czy jedzenie wplywa na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dramatyzuj
moj syn zaczłą najpierw chodzic - w wieku 9 miesiecy , a pierwszy ząbek wyszedł mu w dni 1 urodzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
czyli spokoj? dzieki osobiscie mi na zabkach nie zalezy, bo ssie cycka :D a raczkuje jak szalony i w domu demolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mylcie pojęć
O matko.......czy jedzenie ma wpływ?Dziewczyno.Co to z absurdalne pytanie?oczewiście,że zeby idą wtedy kiedy jest na nie pora!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dollylolly
Im pozniej wyjda tym mniejsze prawdopodobienstwo,ze sie szybciej popsuja :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Do Nie mylcie pojęć , no ale juz jest pora :) czytajac oczywiscie wszystkie poradniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mylcie pojęć
Na co pora?Każde dziecko rozwija sie inaczej....to ,że w poradnikach jest napisane że ząbkują od ok 6 miesiaca nie oznacza ,że nie moga zacząć w ok 8 czy pózniej..i do koleżanki co to napisała "Im pozniej wyjda tym mniejsze prawdopodobienstwo,ze sie szybciej popsuja".To nie jest prawda!!!Jeżeli rodzice maja pruchnice to poprostu trzeba zacząć dbać o zęby dziecka szybciej i dokładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie martw 7 mies to jeszcze nie jest pozno! zreszta jedzenie nie ma nic do tego, moj syn karmiony sztucznie (od 3 mies)mial zeby wieku 5 mies a syn mojej przyjaciolki tak samo sztucznie od poczatku karmiony -zeby wyszly mu jak mial prawie roczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mój 1 ząb mama mi wystukała łyżeczką jak karmila mnie tortrm na moje 1 urodziny.Do dziś nie mam ani jednej plomby i nie wiem co to ból zęba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachaaaaa
hej . na wszysto przyjdzie czas..ja tez sie z poczatku przejmowalam jesli chodzi o zabki ale juz sobie dalam z tym spokoj.. dzis moj synek ma 13 miesiecy i dopiero pol zeba .:-) zab wyrzyna mu sie od 25 stycznia ..i jeszce caly nie wyszedl ale je prawie wszystko mimo braku. :-) beda mu sie pozniej psuly :P serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co patrzeć na dzieci koleżanek :) Inaczej ześwirujesz! Każde dizecko jest inne i tym trzeba się kierować.Dla przykladu mój pierwszego ząbka dostał jak mial 11 miesięcy,przy meblach szybko sam zaczął chodzić tak pewnie a mial 8 miesięcy ale na nogi poszedł póxniej niż dzieci koleżanek bo w 13 mieisącu.Grunt to wyluzować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DreaMoron
Nie martw się, bez zębów będzie idealnie nadawał się na menela, a ten zawód ma wielką przyszłość, co prawda konkurencja wielka, ale wierz w swojego syna. Chyba już pora zacząć przyzwyczajać go do dykty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synowi mojej przyjciolki
pierwszy zab pojawil si w wieku 17 miesiecy, teraz maluch ma 2.5 roku i wszystkie zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic się na razie nie martw, mój synek ma 1,5 roku i.... 7 zębów, pierwsze ząbki wyszły jak miał ponad rok. Ostatnio zaczęłam sie już martwić chciałam robić jakieś badania ale porozmawiałam z moją siostrą stomatologiem i to jest tak że jest jakis tam miesiac na wyżynanie sie danego zęba to do tego terminu bierze się +/- 6 miesięcy mój synek jest wcześniakiem urodzonym w 35 tc wiec mu jeszcze dodatkowo dochodzi 5 tygodni. Jej mam nadzieje ze jest to zrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
tak, wszystko jasne i jstem spokojna :) z kolei moglby sie tak nie spieszyc z szaleniem na podlodze i probami wstawania. a propos - czy nozki nie sa za slabe, nie wykrzywia sie od takiego stania. staram sie go szybko posadzic z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
moja mała też długo nie miała zębów, ,,2 na dole jej wyszły jak miała 11 miesięcy,,,teraz ma roczek i nie wyszło jej więcej nic,,też sie martwiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj syn na pierwsze urodziny jeszcze byl szerbaty choc od dawna chodzil i nawet zaczal juz mowic... pierwszy zab wyrosl mu gdy mial 13 miesiecy... ale jak juz zaczely rosnac to wszystkie na raz i szybko nadrobil braki... dla mnie dobrze tylko ze zabkowanie przebieglo bezbolesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała ma 9 miesięcy i 10 zębów- i niestety trzba szorować szorować - bo pierwsze wyrosły jej jak miala jakies 4 miesiące- i już widać że są używane- także nie tęsknijcie do ząbków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
moja tez mówi bardzo duzo słów w porównaniu nawte do dzieci starszych o 3 miesiące....teraz zrozumiałam, że każde dziecko rozwija się po swojemu, dlatego nie mozna ich porównywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia zaczęła raczkować mając prawie 10 mscy, pierwszy ząbek wyszedł w tym samym czasie, obecnie ma skońćzone 13 miesiecy i AŻ 4 ząbki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zDolny Sląsk czeka
mojej idzie 9 miesiac i ani jednego zabka nie ma zaczne sie martwic jak skonczy rok i dalej nic nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja pierwszego ząbka dorobiła się w wieku 8,5 miesiąca, więc wszystko przed Wami autorko... a skoro karmisz piersią to ciesz się tymi bezzębnymi dziąsełkami jak najdłużej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie ma tak nie ma.A potem będą się sypały po 2,3 naraz.Tak w każdym razie bylo u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balladynk-- jeśli synek sam rwie się do stawania, nie stwiasz go na siłę, nie prowadzasz pod paszki to znaczy że jest na to gotowy. pociesze cie że mój mały jak zaczął chodzić to miał bardzo krzywe nogi a teraz mu sie same naprostowały. co prawda nie łudze się ze mu takie zostaną bo w rodzinie meza wszyscy faceci maja krzywe nogi :P mkk- u nas wszły 1, górne 2 i było ponad 3 miesiace przerwy. 2 tygodnie temy wyszła dolna 2 i dalej czekamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×