Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesa_83

zrozpaczona przyszla mama

Polecane posty

Gość elunia27
DORCIA 33 bardzo ci dziekuje za odpowiedz wlasnie taka chcialam uslyszec chociaz spodziewalam sie innej mam troszeczke tez za soba z tymi ciazami i dlatego nie wieze za bardzo i dopoki leklarz mi nie potwierdzi to nie uwieze nawet po 9 pozytywnych ciazach.bardzo ci wspolczuje ze mialas ciaze pozamaciczna nie wiem jak sie kobieta czuje ale wspolczuje ja z kolei mialam taki przypadek iz przez trzy miesiace lekarz twierdzil ze jestem w ciazy a w czwartym powiedzial mi tak " NIESTETY ALE SIE POMYLILEM I NIE JEST PANI W CIAZY" po tym tak mi sie organizm zablokowal ze przez dwa lata nie moglam zajsc az w koncu dostalam leki po ktorych w koncu sie udalo.mam teraz 4 letniego kochanego lobuza i chcialabym miec drugie.no nic zobaczymy co wyjdzie w przyszlym tygodniu.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak juz wygrzebujecie
ale z was jednak egoistki wstretne...tylko ja i ja a to w koncu nie jest wasz topik tylko dziewczyny, o ktora wypadaloby sie zapytac. A jak nie to se zaloz wlasny topik jedna z druga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agazgagababajaga
ja właśnie czytając ten topik miałam nadzieję że na końcu przeczytam o pojawieniu się na świecie cudownego wyczekiwanego Maleństwa a tu kiszka :O Jestem właśnie bardzo ciekawa co u autorki topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak juz wygrzebujecie
no wlasnie, ja tez :O w ogole tego nie rozumiem jak mozna wygrzebywac jakis stary, bo dziewieciomiesieczny topik, ktory byl o jednej osobie i wpisywac tu swoje wypociny, nie interesujac sie nawet w zalazku co stalo sie z autorka. Jak chce pisac o sobie to zakladam nowy topik a nie wcinam sie w czyis i to juz nieaktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Skoro autorka tych "starych"topikow nic nie pisze widocznie nie ma ochoty.Z drugiej str po co zakladac tysiace nowych?Dziewczyno wyluzuj!!elunia27 bedzie ok pozdrwiam i daj znac co i jak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elunia27
popieram dorcie jesli dziewczyna nie chce to nie pisze a jak bedzie miala ochote to napewno cos kliknie i dajcie spokój dziewczyny wyluzujcie temat jest odpowiedni i nie wazne kto go zaklada a jesli temacik sie nawinal to sie pisze jesli sie ma ochote dorcia pozdrawiam i napewno sie odezwe w przyszlym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:)Od dawna nie zaglądałam na ten topik gdyż przywoływał u mnie tylko te przykre wspomnienie.Jak sobie przypomnę ten koszmar który wtedy przeżywałam...:(Ale do rzeczy:)Moi kochani widzę że są tu osoby których interesuje mój los- to miłe:) Jeśli chodzi o moją ciążę to od tej pamiętnej wizyty na usg gdzie zobaczyłam ten upragniony pęcherzyk wszystko przebiegało bez najmniejszych komplikacji,a samopoczucie miałam całe 9 m-cy rewelacyjne.Teraz od dnia 12.11.2008 który był jednocześnie najszczęśliwszym dniem mojego życia jestem mamusią przecudownego chłopczyka Jakuba.Jeśli chodzi o poród to również nie mogę narzekać bo trwał zaledwie 2 godz i chyba do najcięższych nie należał:) Chciałam jeszcze dodać że nie widzę zupełnie żadnych przeszkód by inni korzystali z tego topiku,wręcz przeciwnie będę bardzo szczęśliwa jeśli komuś on pomoże czy coś rozjaśni-bo dla mnie wtedy te słowa otuchy znaczyły naprawdę dużo i chyba tylko dzięki dziewczynom które do mnie pisały nie zwariowałam. elunia27-kochana powiem ci tylko tyle MOJE GRATULACJE MAMUSIU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneso to czad,tez przeczytałam Twoj topik.Tylko ja w zyciu nie wybrałabym Lutyckiej,ale to juz inna sprawa.Acha i tez mam Kubusia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodziłam w Koninie:)Wiele się przez ten czas zmieniło min kupiliśmy mieszkanko i przeprowadziliśmy się z moim mężusiem:)Co do Konina to szpitala zupełnie nie polecam choć przy porodzie trafiłam na cudowna położna która pomogła mojemu maleństwu przyjść na świat-ANIOŁ CZŁOWIEK!!! Kasia C.-gratuluje synusia!!!Kubuś to śliczne imię:)A w jakim wieku jest twój synuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agazgagababajaga
Agnesa-gratuluję :) moja ciekawość została zaspokojona i cieszę się że u Was tak super się poukładało :) pozdrawiam i niech się Kubuś zdrowo chowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elunia27
witam cie agnesia i bardzo ci dziekuje dzisiaj bylam znowu na oddaniu krwi w czwartek mam miec wynik no ale sadze ze bede mamusia poniewaz zrobilam do tej pory duzo testow w sumie 11 i wszystkie wyszly tak samo czyli pozytywnie pozdrawiam cie i gratuluje to bedzie moje juz drugie dzieciatko pierwszego tez mam synka nazywa sie aleksander i ma teraz 4 latka maly rozrabiaka ale wszystko przed toba trzymaj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Fajnie gratuluje!!!:-)Ja musze jeszcze czekac jakis czas.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elunia27
czesc dziewczyny mialam sie odezwac wiec pisze dzisiaj odebralam wyniki krwi i jak chcialam jestem w ciazy jeszcze nie wiem w ktorym tygodniu ale jestem po swietach ide na usg wiec sie dowiem pozdrawiam i dziekuje za trzymane kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Fajowo,ale masz prezent na swieta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elunia27 -a nie mówiłam,bardzo się cieszę...ponawiam swoje gratulacje!!! Ten topik przynosi chyba szczęście wszystkim mamusią:) Zdrowych i spokojnych świąt !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elunia27
dziekuje agnesa bardzo sie cieszymy wlasnie jest u nas w uk moj tato i za chwileczke mu pwiemy ze ponownie bedzie dziadkiem pozdrawiam i rowniez zycze wesolych spokojnych i radosnych swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elunia27
agnesa kazdemu sie zdarza popelnic bledy nie przejmuj sie tym a ten komu sie nie podoba jak piszemy niech poprostu tego nie czyta trzymaj sie cieplo powiedzielismy juz tacie o dzidziusiu bardzo sie ucieszyl wiec my cieszymy sie jeszcze bardziej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak! jak najbardziej te testy są czułe i wykazują szybciej niz USG! wiem z wlasnego doswiadczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to ci odpisalam;) a ty juz mama jestes!!!gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!ja tez rok temu mialam prezent na swieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efefef
agnesa_83, ale masz fart!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE! :) A jak tam cialko po ciązy? pozdro dla dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elunia27 -już sobie wyobrażam jaka jesteś teraz szczęśliwa:)Te święta z całą pewnością będą dla nas wyjątkowe:) karen-80-hehe tak topik został po 9 m-cach odświeżony;)To u ciebie już taki mały roczniak bryka.Pozdrawiam i dziękuję mimo wszystko za odp;) efefef-dziękuję za gratulacje:)ciałko...zostało mi jeszcze jakieś 5kg do wagi sprzed ciąży,no i niestety okropne rozstępu na brzuchu:(A tak poza tym to nawet jestem zadowolona że aż tak bardzo moje ciało się nie zmieniło (a w ciąży przytyłam 22 kg!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elunia27
Zdrowia takiego jak najzdrowszy rydz w lesie. Prezentów tyle, ile słoń uniesie. Szczęścia większego niż Pałac Kultury. Przygód ciekawszych niż szkolne lektury. Życia dłuższego niż włoskie spaghetti. Snów kolorowych jak barwne konfetti. Słodyczy słodszej niż tort karmelowy. Dobrych przyjaciół na wieczór zimowy. Z okazji Bożego Narodzenia, składamy Wam serdeczne życzenia. WESOLYCH SWIAT DZIEWCZYNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Hej laski..sobie i wam..zebysmy bobasy miały z tym nowym rokiem..Buziaczki!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zenek
A ja pragnę lizać kobiety jak mają okres,kocham to,czy przesto jestem zboczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój fetysz twoja sprawa ale obrzydliwy jesteś gościu wyżej - a fe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×