Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość gość
Nie znam kościołów w Jastrzębiu ale za swoje wesele płaciłam księdzu 500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia48
oddam termin w dworku nad stawem na 5 lipca 2014 rok. kontakt kot.kotowska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia48
jeżeli chodzi o fotografa to bardzo polecam koniecznyfilm chłopaki robią super zdjęcia i teledyski ślubne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria23
ja ostatnio byłam na weselu w Warszawie w hotelu Atos http://www.hotelatos.pl/ genialnie się bawiłam. Myślę że Państwo młodzi też byli zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba komuś coś sie pomieszało,Warszawa jest dość daleko od Jastrzębia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćFOTO
Do pary, która ma wesele 8.08.2015 i szuka fotografa - jeśli mielibyście ochotę na darmową sesję narzeczeńską w plenerze, napiszcie: mrokkp@op.pl. To już ostatnie miesiące akcji - sesje za free! Więcej info na maila, zapraszam chętnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, szukam sali bądź domu weselnego w okolicach Rybnika i Raciborza tak do 10 km od tych miast. Wesele na 90 osób z noclegiem. Byłam niedawno w domu przyjęć Iwona sala mnie urzekła, ogród tak samo ale terminy całkowicie odrzuciły, wiem pozostają dni tygodnia ale może jeszcze znacie jakieś dobre sale z dobrym jedzeniem i miłą obsługą oraz ładny ogrodem przy sali proszę was o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Gorzyczkach w Annie zapytaj,podobno mają darmowe noclegi,ja tam byłam na weselu i mieiśmy wszystkie pokoje gratis ,tak mówiła para młodych ,ale słyszałam ze nie dla wszystklich dają pokoje za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokoje za darmo.... Pierwsze słyszę.... No wiadomo ze jak para młodych płaci za pokoje gości to goście mają pokoje za darmo ;) No chyba ze to rodzina właścicieli śpi w tych pokojach. Ale ja miałam tam impreze i paru moich znajomych i zawsze za pokoje gości zamawiający płacili i wtedy goście sądzili ze mają je za darmo skoro za nie nie płacą tylko para młoda. ;) Ale warto zapytac się u źródła a nie słuchać tego co inni mówią bo czasem ostro zmyślają... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten Dom przyjęć Ewa moze ktoś coś o tej sali powiedzieć bo widać że jest to nowe, ale czy sprawdzone czy jedzenie dobre duża ilość tego jedzenia jak obsługa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pytałam młodych co do opłaty za pokoje to mi powiedzieli że pokoje są gratis i nie ma znaczenia ilu gości śpi w jednym pokoju,para młodych dostała gratis wszystkie pokoje to że ty nie dostałaś to nie znaczy ze nikt nie ma za darmo,może dostałaś gratis coś innego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo ktoras z nas myli lokale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty sie kłócisz?właścicielem jesteś czy co?a moze z konkurencji i tu cie boli bo ty nie możesz zaoferować noclegów,a wiadomo że sala weselna z noclegami ma większe powodzenie ,szczególnie darmowe noclegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie znacie fajne zespoły na wesele ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żebym była właścicielem jakiegoś lokalu to jeszcze kupe lat musiałabym przepracowac zeby tyle kasy se naoszczedzac... he he :p Zreszta nie warto sie spierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co ciebie boli ze ktoś dostał darmowe pokoje,widocznie zalezy od ilości gości i od menu jakie zamawiasz,ja robiłam w Białym Domku w Paniówkach ,wesele było 2 dniowe,gości 120 ,braliśmy wiele dodatkowych atrakcji ,jak barman,stół wiejski,fontanna czekoladowa i dostalismy gratis pokoje dla gości weselnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiacz
Polecam zespół Fire Voice zerknijcie na ich stronkę może sie wam tez spodoba ale to rzecz gustu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, spokojnie. Po prostu zadzwońcie i zapytajcie. Jak się dogadasz i masz około 100gości to wydaje mi się, że w każdym lokalu można liczyć na zniżki lub darmowe noclegi. W domu przyjęć Ewa jest sympatyczna właścicielka, wszystko Ci powie. Byliśmy tam. W środku jak dla mnie za ciemno, ale kto co woli. Noclegi są u Ewy, ale czy za darmo to nie mam pojęcia. W domu przyjęć Anna są noclegi ale płatne od osoby. U Danusi są noclegi i też są dodatkowo płatne(ale za to mają dużo innych atrakcji). Ogromny piękny ogród, ale sala mała. Wg mnie 90osób max, są filary które przeszkadzają. W Avanti chyba nadal nie ma noclegów, choć miały być już dawno z tego co mi wiadomo, lokal bardzo ładny, właściciele też w porządku. Co do noclegów to jedna z dziewczyn pisała, że ma być tylko 6 pokoi, także mało ale może chociaż 4-6osobowe a nie dwu osobowe :) Obejścia nie ma, bo w pobliżu same domy. U Iwony też przepiękny dom weselny jest, śliczna sala, obejście piękne i mają też noclegi, ale niestety nie wiem ile. W Contrze nie ma noclegów, lokal wyremontowany, bardzo ładny. Ponoć jakiś ogródek miał być, ale czy jest to nie wiem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,uff ale się naczytałam tych waszych komentarzy,z niektórych można nawet nieźle się nacieszyć;) Jeśli chodzi o klimatyczną, gustowną, wyrafinowaną salę to moim skromnym zdaniem uważam za taką przede wszystkim Leśną Perłę w Radlinie-Marklowicach, Avanti w Bluszczowie i Ewe w Piecach. Cała reszta Ludwikowo-bezwstydnie-kościelnie przesadzona. Mialam okazję byc prawie we wszystkich wspomnianych wczesniej domach przyjęć.Jako,że sama za rok biorę ślub miałam nie lada problem znaleźć coś odpowiedniego. Potrzebuje sali z ok.40 miejscami noclegowymi. I tu jest problem,ponieważ większość sal, które mnie urzekły nie gwarantuje takowych. Szczególnie byłam zainteresowana Leśną Perłą i Avanti. Przystało na Ewie w Piecach gdyz posiadają oni ok. 25 miejsc noclegowych, resztę gości mozna przenocowac w niedalekim ośrodku "Sioło". Na weselu w Ewie nie miałam okazji byc, tak więc moje zapytanie co do jedzenia i miejsca na ok.110 os.kieruje do was. I będę wdzięczna za jakiekolwiek komenatarze (pani menager przetrzymuje mi termin:p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bierz prosze tej Ewy,weź Avanti na kolanach cie prosze ,no weź Avanti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie wiem czy wiecie ale miasteczko twin peags ma fajna duża sale weselną, hotel i sporo nietypowych atrakcji dla gosci - w dodatku mają wolne terminy nawet do końca tego roku bo sie jeszcze z tym nie ogłaszają. Widziałam pokoje - naprawde przyjemne. Sale tez (mniejsza i wieksza) . Nie znam cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to w canadzie czy ameryce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzięłabym Avanti oj wzięła...a gości gdzie przenocuje??! ps. nie słyszalam. ale zaraz dopytam o te Żorydfigura@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam wesele w Leśnej Perle w Radlinie i też miałam gości do przenocowania. Podjechał autobus o 3:00 i zabrał wszystkich do gościńca w Pszowie. Wprawdzie w Leśnej Perle mają tylko 3 pokoje, ale bylo tak wszystko super ze jak bym miała jeszcze raz wybierać to bym wybrala tak samo. A goście nie narzekali bo był wesoły autobus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banankowa
witajcie, słyszałam niepochlebne opinie o "Chacie Staropolskiej" w Mszanej na temat jedzenia tam podawanego. Czy ktoś miał już tam odprawiane wesele? Czytałam we wcześniejszych postach kilka dobrych opinii. Salę już zamówiłam, ale teraz sama nie wiem czy tego nie odkręcać bo jednak jedzenie jest dość istotnym elementem wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam na weselu i jedzenie bardzo smaczne,raczej nie podobała mi się sala ,byłam na tej nowoczesnej,sala taka jest taka długa i pasuje na małe wesele,z jedzenia oddali wszystko co zostało,oni pytali rodziców co mają pakować ,rodzice powiedzieli ze wszystko no to zapakowali wszystko nawet masło i chleb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a contra z Wodzisławia? co powiecie? planujemy na przyszły rok wesele, więc weekend na pewno odpada :p ale pytam ogólnie o wrażenia. z góry dziękuje za szczere odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam na tej nowej sali jako normalny gośc,jedzenie było dobre,chociaż jak dla mnie to za dużo było dań mięsnych a brakowało dań rybnych,ciasta były dobre ,tort był zbyt słodki i za suchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje Ci bardzo za informacje, teraz wszystkie sa na wage zlota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×