Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość gość
Byłam na weselu w Parku Leśnym u Kaczyny gdzie bawił nas zespół Medium z Pszowa mogę szczerze polecić salę jak zespół wspaniała impreza jeszcze raz polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę o polecenie fotografa z Wodzisławia lub okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do fotografa to www.evergreen-foto.pl, tak jak wcześniej ktoś pisał restauracja Platinium jest jak najbardziej ok, ale polecam też bardzo Avanti z Bluszczowa i zespół Sweet Song z Wodzisławia Śląskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam sali na wesele, ktoś może się wypowiedzieć na temat domu przyjęć Gonsior w Wodzisławiu Śl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam tego Gonsiora,a nazwa taka brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My szukamy sali jeszcze na ten rok więc dużo czasu nie ma (ale może być w tygodniu). Mieliśmy zarezerwowaną Arkadię w Radlinie jednak wesela ma być na 35-40 osób i z obawy, że sala jest duża i goście się trochę na niej pogubią chcemy zrezygnować i wybrać inną. Arkadia ma piękną salę i otoczenie, oferta menu super, przemiła właścicielka tylko nie za dobre opinie na temat właściciela. Nawet kamerzysta powiedział, że trzeba tam uważać bo się wszystkiego czepia (urządzanie zabaw z krzesłami, głośności itp) Znacie może jakąś ładną niedużą salę z dobrym jedzeniem? C Ja mogę się wypowiedzieć U Iwony w Radziejowie bo byłam, jedzenie pycha, polecam. Prima w Rogoźnej moja mama była 2 razy i twierdzi że średnio (głównie jedzenie) z tego co wiem to noclegów nie ma bo wcześniej jakaś sprzeczka była z tym, że prima jest kilka takich lokali ja mówię o Rogoźnej. Byłam jeszcze niedawno w Cyprianówce i jedzenia było bardzo mało nie polecam. Z małych sal polecali nam koniczynke w Pawłowicach i Eden Przegędza, był ktoś? Możecie coś powiedzieć lub polecić coś na max 40 osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośśćć
Witam, nasze wesele jest w czerwcu tego roku w Primie w Gołkowicach. Czy ktos może wie (jeśli tam był) czy jedzenia jest dużo za pakiet 140zł? Fotografa wybraliśmy http://kamerzystafotograf.pl/ z Jastrzębia Zdroju. Jakie opinie na ten temat ? Zespół wybraliśmy Sweet Song z Wodzisławia, bylismy na próbie ale może ma ktoś jakies wskazówki aby na coś uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to za sala,daj linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Gośśćć
byłam na weselu gdzie grał zespół Sweet Song i goście byli bardzo zadowoleni, dużo grali, przerwy mieli krótkie, konkursu też spoko, bez jakiegokolwiek wyciągania na siłę. Generalnie bardzo pozytywna ekipa pełna zapału. Widać że bardzo lubią to co robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wysłuchałam demo wokal fatalny bardzo mi przykro ale jak dla nie to jestem zdecydowanie na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam wesele w tym roku i jestem na etapie szukania zespołu ( w sumie to już chyba się zdecydowałam), mnie osobiście Sweet Song odpowiadał, tak jak i kilka innych zespołów, dzwoniłam nawet do nich, ale bardzo ciężko z terminami na weekendy u nich, a to o czymś też świadczy. A tak ogólnie to myślę, że zadawanie pytań czy komuś jakiś zespół czy fotograf się podoba jest moim zdaniem bez sensu. To mnie jako przyszłej pannie młodej ma się podobać, a nie totalnie anonimowym ludziom z forum :) można popytać o wywiązywanie się z usług przed daną firmę, ale sama usługa jest tu kwestią gustu. Ja wybrałam fotografa, który mi bardzo odpowiadał, a moje koleżanki uznały, że jest nie za bardzo :( o gustach się nie dyskutuje ! pozdrawiam i życzę udanych wyborów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam na weselu w Primie w pazdzierniku zeszlego roku, i z tego wiem tez byl pakiet za 140zl, jedzenie wszystkim smakowalo, sala tez niczego sobie, na male wesele mysle ze to jest trafny wybor tylko odradzam tam ryby, nie to ze niedobre ale podane w calosci i nikt nie chcial ruszyc bo by trzeba bylo cala rybe rozgrzebac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a no i zapomnialam dodac ze weglug mnie jedzenia bylo dosc za te 140zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzicie o Astorii w Mszanie-stara sala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła panna młoda 2015
A co powiecie na PERŁA W KRZANOWICACH. Please niech ktoś sie wypowie aktualnie o tej restauracji. Byłą tam ale jedzenie mnie nie powaliło mam nadzieję że będzie dobre na moim weselu bo ogólnie to chwalili. Czekam na szczere odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzicie o zespole Studenci z Żor,może ktoś ich słuchał na żywo, jakieś opinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, szukam namiaru na niedrogi zespół dja (okolice Żor), polecicie coś? Jest już ktoś po weselu w chacie staropolskiej w świerklanach? Sala weselna nas urzekła i jesteśmy umówieni na podpisanie umowy. Ktoś wcześniej pisał, że ciężko jest się tam dogadać, zmieniają ceny. My zostaliśmy bardzo mile przyjęci, cena jasno ustalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowaxxx
Znam fajnego DJ lecz on nie jest z Żor a z Wodzisławia. Młody chłopak gra i spiewa na żywo 50 zl za godzine z tego co mi wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam na imprezie urodzinowej to był duet SAVOJ ,nawet fajnie zabawiali gości ale cenowo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaf
Odsprzedam termin wesela w Anielskim myłnie na 16.08.2014 !!! Zaliczka 1000 zł polecam! magdaf@mail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam a jak porównanie leśna perła z dworkiem nad stawem? mam zarezerwowany dworek ale dopiero później odkryłam perłę i jestem jej wyglądem oczarowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, czy wiecie może ile pokoi i ile osobowe mają w Annie w Gorzyczkach? I jak to u nich wygląda cenowo za noclegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzwon do nich i zapytaj :p tak najlepiej, bo co Ci tu ktos o pokjach odpisze??? ;) swoja droga Anna moim, moim zdaniem, na co najmniej 90 osob, mniej sie zgubi. Lokal ładny, schludny, bo tez nowy wiec nie ma się co dziwić, jeśli o mnie chodzi zbyt taki renesansowy styl. Ale to kwestia kustu. Byłam jako gość w sierpniu więc w miarę świeże informację. Jedzenie też ok chociaż strasznie chaotycznie porozstawiane po stołach, aaaa no i woda w dzbankach kranoweczka... :p :/ Z tego co wiem młodzi zadowoleni byli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Annie noclegi są gratis jeżeli wesele jest na minimum 100 osób,o ile sie nie myle to dają 10 pokoi i ni interesuje ich ile osób śpi w tych pokojach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj,kochana piszesz nie prawdę o Annie w Gorzyczkach,było wesele na 46 osób i nikt się nie zgubił,a pokoi jest 6 a nie 10 i na pewno nie są gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze źle usłyszałam o ilośc*****oi ale na pewno dają gratis na wesele 100 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my tez mieliśmy gratisowe pokoje i nam dali 5,myśleliśmy ze tylko tyle mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konkurencja sie odzywa ,pewnie pokoi nie mają i zazdroszą innym co mają i gratis dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banankowa
Witam znowu, był ktoś na targach ślubnych dziś w Katowicach? Ja miałam zamiar jechać z narzeczonym na nie, jednakże jak sie dowiedziałam że wstęp kosztuje 20 zł /os to zrezygnowałam:P Było coś na nich ciekawego? W dodatku znowu doszły mnie złe słuchy na temat jedzenia w CHACIE STAROPOSLKIEJ. Jeśli ktoś miał wesele w tym lokalu, prosze podzielcie sie opinia. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×