Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Witamy wszystkich! Przeglądaliśmy z narzeczoną forum i znaleźliśmy pozytywne opinie o zespołach Caro i Black Dance. Który z nich byście nam polecili, bo nie umiemy się zdecydować ;) Pozdrawiamy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maritasz odp.
dla mnie zespół to dzisiaj przede wszystkim dobry wokal a zespół Caro czy Black Dance to tylko panowie bez wokalistki co daje słaby efekt wykonania dużej ilości utworów ale jak wam to nie przeszkadza. Byłam na weselu gdzie wokal był tylko męski dla mnie to nie było to co być powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem w trakcie przygotowań do ślubu. Po odwiedzeniu większości sal ostatecznie zdecydowaliśmy się na Zajazd u Danusi. Braliśmy jescze pod uwagę U Iwony w Radziejowie ale w ostatecznym porównaniu odrzuciliśmy tą salę. Jeśli chodzi o właścicielkę zajazdu u Danusi byłam zachwycona. Konkretna osoba z którą idzie się ze wszystkim dogadać. Dużym atutem są pokoje noclegowe dla gości przyjezdnych. Sala dość spora i ładna. Ślub mamy w listopadzie więc jak juz będzie po, to napewno podzielę się opinią. Jeśli chodzi o rokiest to zdecydowaliśmy się na Trio Plus z ŻOR. Byliśmy na Andrzejkach gdzie grał właśnie ten zespół. Bardzo nam sie podobało. Na imprezie było ok 80 wiadomo obcych sobie osób w przedziale wiekowym od 20 do 60 i muszę powiedzieć że zespół stanął na wysokości zadania. Bawili dosłownie wszystkich jak grali nikt nie siedział przy stole. Są nowym zespołem więc są jeszcze dość tani w porównaniu do innych mam nadzieję że wszystko będzie ok na naszym ślubie choć troszkę martwię się tym iż są krótko na rynku. Pozdrawiam wszystkich KILKA STRON WSTECZ W TEN SPOSÓB OPISAŁAM ZESPÓŁ ZESPÓŁ TRIO PLUS natomiast troszeczkę prostuję gdyż okazało się iż ten zespół JEST 11 LAT NA RYNKU. Kolega mojego przyszłego męża miał ich na weselu i również był zachwycony i wyprowadził nas z błędu. Faktem jest tylko to że od dwóch lat zmieniła się jedna osoba w zespole ale widać z dalszym powodzeniem dla zespołu. Numer telefonu do zespołu Trio Plus 604809846. Jeśli by ktoś chciał zasięgnąć dokładniejszej opinii na temat zespołu i tego jak świetnie zagrali na imprezie na której byłam proszę pisać na adres karolinakatus@wp.pl bądż na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juti_85
odstąpię sale: MEGALIT - GODÓW (nowa, piękna sala) termin: 27-08-2011; koszt: 1000,00 - zaliczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odstąpię salę: MEGALIT (Godów) - 27.08.2011 - 1000,00zł (zaliczka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturos 28
polecam GRAMOFON najlepszy zespół jaki znalazłem po miesiacu szukania na necie i jeżdzenia .wszystko oczywicie zalezy od gustu ale ten zespół gra bo to lubi a nie bo musi. i tym sie rózni od innych .niestety wolne terminy sa na 2013 rok dopiero !!! no i nam sie nie udało.:((( pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTA 0702
My także dużo szukaliśmy na necie i pozostały w naszym guście dwa zespoły jeden to właśnie Gramofon a drugi to MEDIUM z Pszowa ostatecznie wybraliśmy MEDIUM byliśmy posłuchać ich na żywo na dwóch zabawach i bardzo wpadli w nasze gusta a najważniejsze że mieli jeszcze wolny termin sob-niedz w 2011 a cenowo można było się dogadać naprawdę jak ktoś szuka dobrego zespołu za rozsądne pieniądze to polecam właśnie MEDIM pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allewesele
A ja polecam zajrzeć na www.allewesele.eu gdzie znajdują sie oferty najlepszych ludzi w branży i dodatkowo ciekawe porady, artykuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ludziska ja powrócę do tematu dziewczyna w zespole. też uważam że zespół to dzisiaj przede wszystkim dobry wokal i szukając zespołu też bardzo brałam to pod uwagę . jednak są piosenki które muszą być zaśpiewane przez kobiecy głos i choćby facet starał się jak może myślę ze i tak nie będzie to to samo. dlatego wybraliśmy zespół Twings. wokalistka jest młoda ma naprawdę śliczną barwę głosu a piosenka I Will Always Love You Whitney Houston w Jej wykonaniu rewelacja. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTA 0702
My także na to zwracaliśmy uwagę aby wokal był damski ale też i męski a to właśnie posiadali a nawet mają drugi wokal damski który daje drugi głos co w większości piosenek daje ładną barwę głosu .Dlatego my wybraliśmy MEDIUM no bo po co przepłacać .Marto ale zespół Twings jest także ok ale cenią się lepiej pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARTUROS28
HEHE. sory ale medium to jakies nieporozuminie oni nie potrafia śpiewać wiec albo sobie robisz reklame albo słuchałeś ich po pijaku wtedy moze faktycznie sa fajni... mam jeszcze kilka zespołów na oku niestety nie pochwale sie nimi dopuki nie wybiore tego jednego na własny ślub w 2012 a powiem wam ze jest ciezko a nie chcemy kapeli 5 osobowej kótą trzeba wyżywic i opłacic a i tak zbijaja bąki nic pozatym ma myć 2 lub 3 osoby. jesli macie jakąś pakele do polecenia to prosze o info z checia rózwnież sie podziele swoimi propozycjami a nóz spasuja nam terminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARTUROS28
HEHE. sory ale medium to jakies nieporozuminie oni nie potrafia śpiewać wiec albo sobie robisz reklame albo słuchałeś ich po pijaku wtedy moze faktycznie sa fajni... mam jeszcze kilka zespołów na oku niestety nie pochwale sie nimi dopuki nie wybiore tego jednego na własny ślub w 2012 a powiem wam ze jest ciezko a nie chcemy kapeli 5 osobowej kótą trzeba wyżywic i opłacic a i tak zbijaja bąki nic pozatym ma myć 2 lub 3 osoby. jesli macie jakąś pakele do polecenia to prosze o info z checia rózwnież sie podziele swoimi propozycjami a nóz spasuja nam terminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, w sprawie "niewielkiego" zespołu to proponuję posłuchać zespołu Hiba Band z Katowic. Nam się spodobali. Ma w składzie podstawowym 2 osoby - kobieta i mężczyzna. Skład można rozszerzyć o gitarzystę, saksofonistę, drugą wokalistkę - o ile dobrze pamiętam. Tak czy inaczej - podaję link - www.hibaband.pl - reszta to już kwestia gustu i wyboru ;) "Do ostatniej pestki trzeba mocno żyć!" - SDM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia226
Proszę o opinie na temat Sali weselnej "PRIMA" w Gołkowicach .Nie posiadają swojej strony internetowej i ogolnie bardzo malo wiadomości jest na ich temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didi610
a co myślicie o DJ'u na weselichu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola 22
Ja osobiście polecam zespół Gramofon z Wodzisławia. Rewelacyjny wokal żeński, męski też na poziomie. Nie mają problemów ze śpiewem w językach obcych i aranżacje mają naprawdę super. Co jeszcze mogę napisać :) Mają super skrzypka w zespole, który robi niesamowite show podczas wesela, gitarzysta gra niesamowite solówki. My jesteśmy bardzo zadowoleni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina i Krystian
Wspaniałą atmosferę i super zabawę zapewni wam zespół MOCARIO.Polecamy ich w 100% ,byliśmy na sylwestrze na którym grali a teraz zagrają nam na naszym weselu:) Pozdrawiamy Panów z zespołu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikam88
do.ARTUROS28 ............ Jeśli szukasz zespołu na poziomie polecam sweetsong z Wodzisławia. Tu o nim nikt nie pisze, ale jak sprawdzałam te niektóre zespoły "polecane" na tym forum to porażka... Ale każdy ma swój gust i pozostaje w jego kwestii kto mu będzie grał na weselu. Można posłuchac i nie biorą dużo: www.sweetsong.pl Nie byłam na imprezie z nimi ale naprawdę mają bogaty repertuar. No ale dla niektórych może byc minusem, że nie grają śląskich szlagierów oraz mało disco-polo. Ja nie chciałam biesiady tylko wesele i dlatego się zdecydowałam. Wesele w lipcu tego roku.. zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy słyszał ktoś może o takich lokalach jak Folwark "Karłowiec" w Kończycach Wielkich albo Mewa w Harbutowicach? Proszę o opinie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwizak
Dziewczyny! Jezeli chodzi o fotografa to czy ktos korzystal z uslug Pani Natalii Chmielowiec z Jastrzebia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwizak ja nie ale moi znajomi tak, robi świetne zdjęcia ale jest bardzo droga i jako osoba hmm... dziwna. Zdjęcia oglądałam i naprawdę fajne ale cena zabija....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystałam z usług pana Marcina Niemczyka - przemiła obsługa, zdjęcia na wysokim poziomie, dyskretny fotograf, nie dało się odczuć jego pracy nie krępował gości, a zdjęcia były dla nas miłym zaskoczeniem - porządnie wyselekcjonowane z uchwyconymi emocjami i z klimatem :) Gorąco polecam i cena nieduża jak na dzisiejsze standardy... Tu macie stronę www.mniemczyk.pl My jestesmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Z narzeczonym jesteśmy na etapie kupowania wódki. Może polecicie Nam gdzie kupić najtaniej? Za odp bardzo dziękujemy. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturos 28
jak wódka to w gagalonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwizak
Tak to prawda. Cena Pani Natalii zabija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Agusiam9: wódkę zobaczcie w hurtowni w Turzy Śl., nie pamiętam nazwy tej hurtowni (Galux?), zaraz przy głownej drodze to jest, może nie bd mieli drogo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o wódkę to prawdopodobnie będę kupowała w hurtowni przy ul Marklowickiej w Wodzisławiu Śląskim. hurtownia jest na tyle fajna że nawet po weselu przyjmują zwroty wódki np jak przeliczymy możliwości gości i zostanie dużo wódki to można oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwizak
A propos fotografow. Obdzwonilam 4 z Jastrzebia i zaden nie schodzi ponizej 2500, a 3 zazyczylo sobie 3000zl bez plenerow. Co to sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×