Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Czy cena 190zl za osobe na jeden dzien to duzo? Dodam ze wilczony jest w tym alkohol 0,7 na dwie osoby, tort , napoje bez ograniczen, odwoz gosci, tort weselny no i podstawowe menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub_w_2010
Jeżeli to wszystko, co wymieniłaś jest zawarte w cenie to chyba nie jest drogo. Właściwie to nie spotkałam się z taką ceną, bo przeważnie waha się ona w granicach 130-160 zł za 1 dzień, a ciasteczka, alkohol są osobno, napoje w ograniczonej ilości (1,5 l / os.), dodatkowa ilość napojów oczywiście dodatkowo płatna. Tort również często osobno, o dowozie nie słyszałam jeszcze prawdę mówiąc, zwykle jest to w gestii Pary Młodej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zajazd cyganek? chyba się zdecydujemy... może z zewnątrz nie za ciekawie, ale cena odpowiednia, sala DUŻA co jest rzadkością, jedzenie smaczne, blisko... terminy dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub_w_2010
W zeszłym roku byłam na weselu w "Cyganku", było bardzo fajnie, jedzenie dobre, niczego nie brakowało - oczywiście wiele zależy od Młodych co zamówią, jaki będą mieli alkohol, a także od zespołu i ogólnie atmosfery, czy goście się bawią, ale sala sama w sobie jest fajna :) Ja jak pisałam wyżej szukałam sali z ładnym ogrodem, żeby nie tracić dużo czasu i tam na miejscu zrobić zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!! szukam salil weseslnej wraz z bazą noclegową na ok 50 osób w stylu retro w pobliżu żor/jastrzębia/rybnika/wodzisławia co możecie polecić? będę wdzięczna za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajla..
Witam, zna ktoś może zespół Impuls z Rybnika? A z czeskich zespołów polecam 3-osobową grupę Nancy. Bardzo fajnie rozkręcili wesele. http://www.zespolnancy.pl.tl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajla...
Co do Cyganka - to naprawdę godny polecenia lokal. Pyszne jedzenie, miła obsługa, ceny atrakcyjne. Tylko na moje wesele sala jest za duża, chociaż jakby inaczej stoły poustawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub_w_2010
Cześć! Impuls będzie grał u nas na weselu latem. Byliśmy najpierw ich posłuchać i zrobili na nas bardzo dobre wrażenie. Poszukaj na necie ich stronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajla może da radę jakoś inaczej poustawiać stoły, postawić jakieś ścianki. Dodam, że wydaje mi się że mają tam fajne terminy. My jednak się zdecydowaliśmy :-) Może lokal troszkę odstrasza wyglądem z zewnątrz, ale w środku jest ok, a co dla nas najważniejsze jest duża sala więc pomieścimy swoich gości. Cena oczywiście bardzo atrakcyjna, a przy ok 140 osobach to każde 10 zł to dużo. Teraz zespół... Myślimy nad dj na drugi dzień, co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub_w_2010
No my też myślimy o Dj na drugi dzień, ale jeszcze go nie mamy :D U mojego brata był Dj 2-go dnia i było super, nawet lepiej niż 1-go dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie teraz tez bylam na weselu jedno dniowym i byl dj świetna zabawa byla :-) Szczegolnie gdy ma sie wesele 2 dni to troche urozmaicenia bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też na drugi dzień chcemy DJa. Ale wciąż szukamy! A ile kosztuje ten zespół IMPULS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie polecam Wiktorie w Skrzyszowie Napewno nie pozalujecie. Bralam slub 1.08 br wszyscy byli zachwyceni sala jak i jedzonkiem Sporo jedzonka zabralam ze soba Obsluga extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub_w_2010
No Impuls należy do droższych zespołów, ponad 2000 za dzień, za dwa dni nie wiem, ale zdaje się, że w zależności na który rok planuje się to stawka jest większa. Z innych fajnych zespołów : wspomniana Nancy - też coś słyszałam, że fajny zespół, Student, Złote Struny, Sami Swoi II, Stringi, Gogola (przypadkiem o nich się dowiedzieliśmy, są ze Skrzyszowa), Ravers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimo
a ja najbardziej polecam restaurację "Perła" w Krzanowicach, niestety nie miałam tam swojego wesela ale moje rodzeństwo właśnie tam, 100% perfekcji, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertylkj
Ja miałam wesele w Astorii ijestem bardzo zadowolona :) Goście tez byli zachwyceni i każdemu się bardzo podobało. Jedzenie tez przepyszne :) A nasz zespól nazywał się curant, ze Skrzyszowa imszanej- byli genialni, grają różne piosenki, żartują i świetnie rozkręcają zabawę, przy czym nie biorą dużo :) U mojej przyjaciółki na drugi dzień grał DJ iteż był świetny, nie mam do niego namiarów, ale ma sklep z radiami itp w budynku dworca PKS w Wodzisławiu i tam go można "złapać" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikam88
Witam wszystkich :) Szukam właśnie sali w terminach wakacyjnych 2011r. Chciałabym wiedzieć czy miał ktoś wesele w zajeździe Buczek w Świerklanach?? jakie macie zdanie na temat tego lokalu? Szukam lokalu na ok. 115 osób... Proszę o pomoc :) z góry dziękuje za wszelkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-85-
Witam. Czy orientujecie się jakie są ceny w Zajeździe Cyganek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdawarus
Witam:P czy ktoś miał wesele w Dworku nad stawem?? jakie opinie?? jakie ceny?? widziałam już stronę internetową i bardzo podoba mi sie ten lokal:) podoba mi się również Arkadia w Radlinie?? czekam na wasze opinie i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub_w_2010
Dworek nad Stawem... - lokal na stronce prezentuje się ładnie. Była tam na weselu koleżanka, ale z tego co pamiętam to średnio ocenia wesele, no ale to nie zależy tylko od lokalu. Przy Dworku jest karczma i byłam tam raz zjeść - średnio mi smakowało, ale może akurat tak trafiłam i nie było to jedzenie weselne. Arkadia - bardzo ładny lokal. Z tego co wiem goście są zadowoleni, jedynie przy weselu 2 dniowym 1-go dnia jest limit godziny, do której można się bawić. Też braliśmy ten lokal pod uwagę, ale terminów nie było zbytnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na weselu w Arkadii, daje 7/10 wszystkiego na stołach było mało, nie wiem czy to wina młodych czy lokalu. W dworku nad stawem jest slicznie, widzialam sale na zywo, bardzo chcialam tam zorganizowac swoje wesele, ale opinie sa rozne, dlatego wybralismy cos tanszego, ale sprawdzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delaila
witam, czy ktoś mógłby mi zopiniować usługi firmy foto FOTOPERLA.EU byłam u nich i z tego co mówią i co widziałam wszystko w porządku ale chciałabym zaczerpnąć jeszcze obiektywnych informacji, pozdrawiam wszystkich na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-85--
niewielka- a ile wiesz ile kosztuje 1 dzień w Cyganku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam już w cyganku na wielu imprezach rodzinnych, zawsze wszystko bylo wporzadku, do innych lokali nie mam porownania. nie jestem pewna ile jeden dzien ale chyba 140 zl. z tym ze tam nie dawaja tak jakby gwarancji ceny z tego co wiem, jedynie jak sie upomnisz to na umowie moga napisac ze np cena to 200zl plus minus 10% w razie jakby cos az tyle podrozalo. choc od dwoch lat niby sie nic nie zmienilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nawet fajnie grają! Choć to nie są typowo weselne piosenki na stronce! skąd oni są? Ja jakoś nie umiem znaleźć dobrego zespołu i w... dobrej cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub_w_2010
Zespół Twings też jest podobno fajny i nie az tak drogi, tylko gdzies zgubilam kartke z nr :-/ a wyzej wkradł mi sie bład - zamiast Gogola - Golala ze Skrzyszowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikam88
Ponawiam pytanie, czy może mi ktoś powiedzieć coś na temat Zajazdu Świerklany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×