Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dumny Chłop

Cała prawda o Cholernych Dziewuchach

Polecane posty

Gość niektórym out
outsiderka przyszla i rozmowa sie urwala jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mowie, ze staje? nie ma co :) zachowujesz sie jak zakompleksiony uczen podstawowki z malym ptaszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie jestem pedagogiem szkolnym. idz lepiej do pediatry, skieruje cie do jakiegos specjalisty. zycze powodzenie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim przepadku, kiedy mi staje, przestaję tutaj pisać bo mam pusto w głowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tak bardzo chcesz byc kobieta to czemu tak po nas jezdzisz? kobiety nie musza uzywac mozgu, myslec.. one wszystko wiedza od razu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Dumny chłop, to boski stan.. bez problemów, trosk.. Mają dobrze tych laski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronka bo lubie sie z wami draźnić, jestes małe, wredne i skaczecie jak pchły kiedy jesteście wsciekle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka0013
No tak to wygląda jak kobieta się nie szanuje. Potem jedna czy druga puszczalska ma taka a nie inna opinie. Fakt, jak kobieta szuka doznań, to robi się z niej "Kurewka" i w konsekwencji facet przed kolegami opowiada jak posówał dziewcze, albo niewyżytą mężatkę. Trzeba się szanować i tyle, ale seks nie jest czyś złym. Wszystko zależy dlaczego się go uprawia i z kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to prawda. lubie atakowac z nienacka i was dusić, wtedy nagle przestajecie byc takie mądre. Oczy wam wyłażą z orbit, robicie sie czerwone i zaczyna sie płacz lament i przeprosiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renooo nieładnie tak pisac, że pusto w głowie mamy bo potem tlen dostaje choroby lokomocyjnej przez nasze czary mary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Atrka.. bardzo brzydko śpiegowac ...i tu i tam.. Własnie mam na oku tutaj (w realu) wspaniały okaż kobiecości... klik klak, klic klak na szpilkach... a jadaczka.. nie zamyka się.. Okaz pchełka zachwycając wszytkiego.. ciakawe czy tych samy okryki wydaje w łóżku? kilko słuchawki załorzyć.. he..he..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubicie sadystów.. kiedy Was się robi krywdę.. Nie mów że nie! Taki ostry seks.. kiedy ciasno i rochę zaboli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka0013
Chciałam zapytać Dumnego kim jest życiowo że wysówa takie denne tezy na temat bardzo ogólny. Czy to nie jest tak że Dumny jest nerwowym nastolatkiem ?? Każdy jest indwiduum. I takie globalne stwierdzenie ma sie nijak do mądrości. To przypomina machanie jęzorem posła Palikota ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia_69
coś mi się wydaje że "dumny chłop" załapał jakiegoś syfa... tak to jest... jak się moczy kija na prawo i na lewo... podejżewam że 70 letnia ku**wa ma mniejszy przebieg niż ty :P wal się na ryj ..pozdro idioto... P.S. Radzę się tyle nie bawić sobą bo ci włosy między palcami urosną... A bez kobiety to długo nie pociągniesz... no chyba że wolisz chłopców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmoKakoPatosDaimonoe
dzień dobry! a powiedz Dumny, jakiego masz penisa (wielkość, grubosć)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opla
Dumny Chłopie wracaj tu z tymi swoimi mądrościami! Bo zaczynam zapominać jaki FRAJER z ciebie. całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opla
biedronka00-normalnie chyba się zakochałam w facecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×