Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dumny Chłop

Cała prawda o Cholernych Dziewuchach

Polecane posty

Jaki jaruś? Pewnie myslals ze jest twoim koleżką co? Teraz pewnie pojdziesz plakać albo pierdolniesz focha jak na pochwe przystalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze nie jest moim kolezka po drugie nie bede plakac po trzecie radze przerzucic sie na mezczyzn :D misiaku włochaty mój ty ❤️ 🖐️ ps. pisz więcej, jara mnie to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego wasze cipki są takie sliskie i na kazdych damskich majtkach jest tkaie biale cos? co to kurwaj jest? dlaczego niechcecie tego leczyć i wkręcacie sobie ze to ambrozja Bogów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba baba
chlopie masz racje, jestem kobieta a zgadzam sie z toba w pelni.. baby sa glupie... tylko te ktore sa chlopczycami jeszcze sie do czegos nadawaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAwet same tak straszną ocene potwierdzacie! to kolejny dowód ze wasa rasa różowych warg sromowych wymiera! Glupota czynnikiem eliminującym!!! Dzis widzialem w autobusie kretynke ktora bilet miesięczny chciala w kasownik wlozyc !!!!! KURWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy chodzi ci o słowo: nadają ? :D polecam słownik poprawnej polszczyzny niedouczonym Polakom I Polkom. a założyciela gorąco pozdrawiam :D 🖐️ 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego wasze c*pki są takie sliskie i na kazdych damskich majtkach jest tkaie biale cos? co to k**waj jest? dlaczego niechcecie tego leczyć i wkręcacie sobie ze to ambrozja Bogów ?DEBILU! W ciipie jest błona sluzowa. Jak sama nazwa wskazuje - wydziela ona sluz. Gdyby twoja matke nie miała sluzu w gaciach w środku cyklu, nie byłoby cie na tym świecie du idioten 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli faceci będą zachodzić w ciążę, to kobiety wyginą. i dzięki bogu. zresztą niektórych mężczyzn powinno się tępić bo rozpowszechniają debilizm wtórny. kiedy tak czytam co piszesz kochany, to jestem za aborcją :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Outsiderka po ci kwiatki serduszka i usmieszki w podpisie? Po chuj wam te bleeee slodkosci no i jaki to ma cel ze przyczepiacie jakies miśki do plecaków albo chuj wie jakies kwiatki? O co tu chodzi kurwa mać. Sodomskie poplecznice Belzebuba rzucające mesmeryzmy. Do PIECA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej i pajacyk.pl bo co dzieciątka glodują a ty masz cipke i musisz byc dobra i miluchna? bleeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatki i serduszka oraz pajacyk to dla ciebie kochany :) mam nadzieję, że ciśnienie ci skoczy i wkrótce wykitujesz misiaku :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopie pohamuj troszku, częsta onanizacja powoduje trwałe spustoszenia w mózgu:O A to jest nieuleczlane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PANOWIE KURWA NIE DAJMY SIE ZWARIORWAC! NA POCHYBEL PEDALOM I BABOM!!!!! KURWA DO BOJU DO WALKI CO TO KURWA MA BYC ZEBY NIE MOZNA BYLO WYJŚĆ Z KOLEGAMI NA WÓDKE BO W DOMU MORDA WYDARTA NICZYM STRAŻNIK ABADONU STAWIA WARUNKI!!!!! WALCZMY KURWA BO NIEDLUGO NAS ZDEPCZĄ JUZ NAM WLAZLY NA GLOWE! CIOTY NIE SPIJCIE TYLKO OBMYŚLAJCIE PLAN !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto zawsze wszczyna wojny? Kobiety? :D Nie, to właśnie WY, żądni krwi samce musicie się dowartościowywać jacy to jesteście męscy... I nie gadaj bzdur, że kobiety nic nie wynalazły...:O Poza tym my bez was umiałybyśmy sobie poradzić, bo dzieworództwo jest możliwe, natomiast faceci bez kobiet by zginęli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE CZYTAJCIE WPISOW POWALONEJ OUTSIDERKI TO ASMODEUSZ WCIELONY CZYTALEM O NIM W LEMEGETONIE I WIĘKSZYM KLUCZU SOLOMONA, OSTRZEGAM KURWA> Internet to ogromne medium oni przez wlasnie internecik pojebany chcą z ludzi zrobic Laleczki (schwarze puppen) za posrednictwem wlasnie takich jednostek jak wyzej wymieniona. Lemegeton podaje Kurwa ! "I przyjdzie czas kiedy te o ktorych względu zabiegacie zatobią włócznie w waszych trzewiach" i kurwa nie doslownie ale to sie dzieje przeciez !!!! Skad sie niby Nelly Rokita wziela tak szybko na wysokim stolku jak nie bylo jej jeszcze rok temu kurwa nigdzie w czasie i przestrzeni! I co kurwa? To sie dzieje CWELE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa tylko nie zrób kupy z wrażenia :D teraz będę cię często odwiedzać kochany 👄 🖐️ ps. ja tu jeszcze wrócę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dumny chłop...nie skomentujesz mojego posta? Zatkało? :P;) A teraz na serio...weź parę oddechów i na spokojnie napisz co się wydarzyło, że tak bardzo nienawidzisz kobiet? Piszę poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×