Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dumny Chłop

Cała prawda o Cholernych Dziewuchach

Polecane posty

Gość do rakiety z nimi i fru na
i juz sie pojawily i robia mlyn ....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka kretyńską cipko różowa, nie zauwazylem twojego wpisu, dzieworództwo nie jest mozliwa u kręgowców!!!! Wracaj do szkoły bo stłuke twoj odbyt !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha to nie bazgroly pochwo!!! NIe stukaj nerwowo swoimi serdelkowatymi paluchami w tą klawiaturke!!! Wyjdzn a powietrze wreszcie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia z mragowa
no kurrwa debil!!! z jakiego lasu cie przyslali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu z mrągowa wyprałaś juz mrągowskie hajdawery?? Jak wiadomo wszystkie drogi prowadzą do mrągowa więc musisz miec juz niezły stan odbytu po tylu przybyszach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, zwracam honor :) Ale nie musisz się od razu tak wściekać ;) Jesteś troszkę niesprawiedliwy w tej ocenie, bo wynosisz mężczyzn na piedestały, chociaż oni święci nie są z całą pewnością...W końcu największymi zbrodniarzami w historii ludzkości byli właśnie mężczyźni, a nie kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednej rzeczy nie rozumiem hmmm \"dumny Chlop\". Skoro jestes taki dumny, uważasz kobiety, za nieszczescie ludzkosci, za niedomyte cipki, i za jeszcze jakies inne dziwne rzeczy, ze sa głupie, że nieinteligentne ze takie ze srakie ze owakie, ze tylko chlop umie myslęc, obliczac, kalkulowac... Dobra, to odpowiedz mi na jedno pytani - CO ROBISZ NA KAFETERII, NA SERWISIE PRAKTYCZNIE DLA KOBIET? Musisz byc niezła ciota, chyba Ci we wojsku mydelko spadło i przez przypadek zapiał Cię kolega o krótkim kutasie i to spralizowało Twoje spojrzenie na świat. A moze, za ostro i za dużo walisz konia bo nie mozęsz znaleśc dogodnej \"cipki\"? Prosze odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia z mragowa
to tylko nick pajacu, ale pierrdolisz takie glupoty jakbyc dopiero wyciagnal swoj czerwony nochal z odbytu dziadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_babajakichmało
a ja znam zasady termodynamiki i umiem je wyjasnic a jestem babą mało tego kocham piłke nożna i nienawidze nosić spódnicy a te białe coś o którym pisałeś to są dziewczyny które mają zapalenie błony śluzowej macicy ja osobiście nie mam z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dumny Chlop
pozwalam korzystać z mojego odbytu wszystkim ochroniarzom z pobliskiej biedronki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie da się z Tobą normalnie pogadać...rzucasz tylko mięsem a nienawiść aż bije z Twoich postów. Jeśli tak samo zachowujesz się w stosunku do kobiet, z którymi się spotykasz, to... ja już nie mam pytań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, zachowuje sie tak samo, kiedys jednej wiesniaczce na wiejskiej imprezie w stodole, tak skopalem cipe ze malo nie zeszła oooo kurwa ale zsiniala dziwka jak kopałem ją po kroczu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Femmmi
Oj, tak czytam Cię chłopcze i aż się żal robi... Polew z Ciebie niesamowity. Nawet nie masz śmiałości się ujawnić podać numer gadu albo coś... eh taki jesteś dumny jak tak bardzo masz ochotę powrzucać na baby to proszę bardzo napisać do mnie na gadu... chętnie posłucham co masz do napisania ... wywyższasz tak swoją płeć, a pokazujesz jacy jesteście prymitywni... nawet nie masz choć trochę ogłady i kultury... i kto tu jest prymitywną jednostką społeczeństwa... zauważ że tylko ty się plujesz i wrzucasz na kobiety w tej dyskusji... my kobiety mamy chociaż kultury... gdby nie my to byście zginęli, większość z was leżała by już po rowach, i gnili zalani nie wiadomo gdzie... pozdrawiam Cię serdecznie Dumny Chłopcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dumny Chlop
Zwa mnie Dumny Chłop bo cały żywot przepedałowałem szukając tej jednej jedynej miłości mojego życia,ale losy potoczyły się inaczej.Spotkałem pana Zdzisława,rencistę, z którym oddaję się co noc upojnym penetracjom odbytnicy będąc zwykle stroną bierną w naszych zbliżeniach. to nie koniec mojej historii, od uciech tych bezwiednie gubię kawałki stolca, które wypadając z moich przegniłych slipów lądują w moim lewym bucie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurka, ale sie napracowałeś kochanie ❤️ pokocham cię ze wszystkimi twoimi wadami, chodź tutaj do mnie ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Femmmi
Gratuluje takich doznań :) i wyobraźni... nie zamierzam Cię obrażać czy coś... tylko jestem ciekawa jednego... skoro jakaś laska się Tobą zabawiła czy ogólnie coś CI zrobiła...to dlaczego jedziesz po wszystkich laska? przecież wiadomo że każdy jest inny? Są i dziwki na tym świecie są też i normalne dizewczyny...i tak samo jest facetami... więc dlaczego zaraz wrzucać na ogół, zaraz wrzucć na wszystkie laski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ogladalem film w ktorym przedstawicielka waszego rodzaju wręcz błaga kilku przedstawicielu mojego o nasienie, tak łapczywie to spożywa jakby byla glodzona, dlaczego to robicie księzniczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Femmmi
Zważ na to że nie wszystkie tak robią :) są normalne i pojebane laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytając wpisy autora zwiększe się wydzielanie śluzu z mojej cipki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty Lubieżna Ladacznico Stygijska bez bojaźni Bożej. Zeby ci cipka uschła jak skorpiona ogon na pustyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Femmmi
chuj nie facet... ciota.. poddał się... hahahahaaha... dziewczyn go rozjebały... BRAWO DZIEWCZYNY... kolejny facet poszedł ch**a golić!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×