Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutna i Samotna Kasia 22

Dlaczego nikt nie lubi krąglejszych dziewczyn ? Przeciez my nie jesteśmy gorsze

Polecane posty

Gość Smutna i Samotna Kasia 22

Witam Was bardzo serdecznie. Po krótce się przedstawię. Mam na imie Kasia i mam 22 lata. Od dziecka mam problemy z przemianą materii i jestem puszysta. Obecnie przy moich 165 cm waże 106 kg. Ale najgorsze jest to, że staram się zrzucić to a nie mogę. Szybko się męczę. Nie jem kalorycznych potraw uwazam na to co jem. A mimo to nie chudne a wrecz przeciwnie tyje. Przez to zaden facet nie chce na mnie spojrzec. Wszyscy ogladaja sie za szczuplymi dlugonogimi blondynkami a ja zawsze bylam z tylu. Mimo ze jestem lubiana szanowana zawsze dobrze sie uczylam kolezanki mialam zawsze. A chlopacy zwyczajnie ze mnie szydzili, smiali sie, ponizali. Nigdy nie mialam chlopaka. Raz sie zakochalam robilam siebie na bostwo, odpowiednia fryzurka, ladne ubrania i postanowilam ze porozmawiam z nim. On mnie wysmial twierdzac ze NIE BEDZIE SIE SPOTYKAL Z CZYMS TAKIM JAK JA. Jestem bliska zalamania psychicznego. I nie wiem co robic dalej. Lecze sie w poradni dla otylych ale tam nic nie moga poradzic. Z roku na rok tyje jakies 5 kg. I wciąz jestem samotna. Co mam robic ? Poradzcie blagam....... ZROZPACZONA KASIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz do dietetyka
sama sobie z ta tusza nie poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu można spróbować metod operacyjnych :) tylko musisz próbowac o tym rozmawiac z lekarzami oni to zrobią nie tylko dla względów estetycznych ale również dla Twojego zdrowia ;) Powodzenia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allibabba 1988
A teraz nie zryj juz tyle bo na dwor nie wyjdziesz rozumiesz!!!I nie mysl ze kogos normlnehgo poznasz :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszystaa przytulankaa
Cześć Słoneczko! 👄 Ja też jestem dużą dziewczynką i wierz mi - naprawdę wielu facetów lubi takie dziewczyny jak my Ja co prawda jestem sama od 2 lat, ale z własnego wyboru :-p Ciagle się do mnie zgłaszają faceci - czy to na sympatii, na randkach interii lub tlenu, epulsie, nawet na MSN'ie mnie odnajdują obcokrajowcy ;-) Najważniejsze, żeby o siebie dbać ładne ciuchy, makijaż, dobrze dobrana fryzurka ;-) Jeśli chciałabyś coś zmienić w swoim wygladzie to zaloguj się na wizaz.pl i załaduj fotki - tam Ci doradzą :-D Pamiętaj - P U S Z Y S T E J E S T P I Ę K N E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam gorąco 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dajcie się nabijać w butel
Faceci lubią pokazać się ze szczupłymi dziewczynami,ale narzekają na seks z w tymi szczupłymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmitter
ty no przytulanka,moze i do Ciebie piszą ale wiesz dlaczego... ??? odpowiedz jest prosta,nie pochwaliłas sie swoim prawdziwym zdjeciem,buhahahaha, no i chlopcy nie wiedzą co robią :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviva
albo wejdż na str www.DietaMM.com co ci szkodzi ,ja spróbowałam i nie żałuję,pomału ale do celu.Wiem jak sie czujesz,tesz kiedyś miałam podobnie choć przy 170 ważyłam 80 kg ,to też ciężko było.Bardzo trudno jest znależc faceta jak się ma pare kg więcej,pokaż im że potrafisz!!! Niech żałują jak cię zobaczą ,kiedy będziesz szczuplejsza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszystaa przytulankaa
zmiter to ty masz pecha tak sądząc, ponieważ wszedzie są moje prawdziwe fotki np. na epulsie jest ich ok 15... ;-P a takie prostackie teksty jak twoje i Alibaba 1985 świadcza tylko o waszym ograniczeniu intelektualnym... wolę być grubą dziewczyną niż pustogłową taką jak wy... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O kolejna złota myśl
puszyste jest piękne!lol :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do puszysta przytulankaa
ciekawe czemu znajomych szukasz tylko na necie? czyzby w realu twój czar pryskal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy tak ma
ja też myślę, że samej ciężko będzie Ci się uporać z tym problemem. Może faktycznie powinnaś skorzystać z pomocy lekarza . życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111111111111
przede wszystkim zmień lekarza bo chyba żaden z niego specjalista skoro nie potrafi Ci pomóc każdy może schudnąć jeden sobie poradzi sam a drugi musi pod okiem lekarza powiedz mi tak szczerze czy Tobie samej przeszkadza Twoja otyłość czy chcesz się odchudzać tylko dla tego,zeby znaleźć chłopaka? musisz zrozumieć,że powinnaś robić to dla siebie,dla zdrowia bo Twoja waga to juz nie tylko względy estetyczne ale i zdrowotne !!! i powiem szczerze,ze mnie tez nie podobają się grubi faceci i nic na to nie poradzę,nie potrafiłabym zakochać się w grubym chłopaku,nie podobają mi się i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka Grackchov
Kochane moje tuczniki, zgodze sie ze jest maly procent ludzi ktorzy maja problemy z metabolizmem, otylosc takze bywa dziedziczna, zwykle przy dwojgu zapasionych rodzicach... wiadomo, zwykle tez tacy rodzice wpajaja u dziecka zle nawyki zywieniowe ktorymi sami byli, nomen-omen - pasieni :-o Takich nieszczesnikow jest jednak malo i jest jednak spora roznica pomiedzy mala nadwaga -"puszystoscia" - jak wolicie, pomiedzy rubensowskimi ksztaltami "Trzech Gracji" a... zapasiona baba-swinia.:-o Oblesna otylosc jest zwykle wynikiem zwyklego niechlujstwa. Zapasiony babsztyl cuchnie bo nie siega do podwozia porzadnie szczota aby wyszorowac rowa, poci sie toto fizycznie niesprawne, w lozku nieruchawe...Kosztuje spoleczenstwo dodatkowo bo opaslosc jest juz swiatowa choroba - w USA chyba druga po raku. Babsztyl taki dba o siebie na poczatku kiedy probuje dorwac faceta, a pozniej zapuszcza sie siedzac calymi dniami na coraz grubszej dupie i zrac non-stop. A najlepsze jest to, ze gdy facet zaczyna robic skoki na boki, baba-slon wini jego... :-o Caluje Was goraco, matka G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej puszyste
zapomnialyście jeszcze nawrzucać szczupłym kobietom, że to puste, plastikowe lale itp. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe czemu większość
puszystych swoją otyłość tłumaczy sobie złą przemianą materii czy innymi chorobami? w końcu trzeba sie jakoś usprawiedliwić zamiast przyznać sie do tego , ze je sie po prostu dużo i niezdrowo i nie uprawia sie sportu bo się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dajcie się nabijać w butel
Każdy psioczy na osoby puszyste,a czy ktoś się zastanowił w jaki sposob odzywiaja sie osoby szczupłe? To,że ktos jest szczupły nie oznacza,ze jest zdrowy i pełen wigoru i humoru. Bardzo mało jest osob które genetycznie zachowuja szczupłośc sylwetki.Mitem jest także przysłowiowa dobra przemiana materii.Ja mam ciut więcej ciałą a przemiane materii mam taka wspaniała,ze nie jedna szczupła osoba mogłaby mi jej zazdroscic. Osoby szczupłe muszą z wielu przyjemnsoci kulinarnych rezygnowac,a jezli tego nie robia to katują się cwiczeniami fizycznymi. Osoba szczupła nie zawsze jest osobą szczesliwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allibabba 1988
Ty puszysta przytulanka i pusia smoki jestescie i tyle!:-o Myslicie ze faceci chca was nie to nie prawda kazdy facet chce fajnej dupy a nie wieloryba!!!:-o faceci chca wam dac tylko do buziaka i do widzenia!Adios gruboamigos!Wiem to bo tak zrtobiłem juz z 3 pasztetami dałem do ryja spósciłem sie i posmiałem i poszedłem!!!!!Rozumiecie wiec zacznijcie sie odchudzac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dajcie się nabijać w butel
Allibabba 1988 facet chce dziewczyny,kobiety.To moda wymusza na mężczyznach zachowanie takie a nie inne.Gdyby mężczyźni tak bardzo nienawidzili kobiet puszystych to puszyste nie miałyby w ogole partnerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O wyprawszam sobie
jestem szczupła co nie oznacza że musze rezygnować z dobrego jedzonka. Jem tylko z umiarem, wcale nie odmawiając sobie słodyczy czy innych kalorycznych potraw. A co do ćwiczeń to ćwiczę nie tyle dla sylwetki i urody ile dla zdrowia i dobrego samopoczucia. I na pewno sie nie katuję ćwiczeniami. Trzeba po prostu pokonywać lenistwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ciekawe czy
te puszyste chciałyby np. faceta niskiego, grubego itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest tak ze faceci lubia szczuple,ale te troche ograglejsze tez.Ty wazysz troche wiecej niz troche.nie poddawaj sie...meczysz sie przy sporcie bo mam duzo cialka,ale z dnia na dzien bedzie lepiej.zawsze poczatki sa trudne.no i koniecznie idz do dietetyka ktory ustali dla Ciebie diete.moja kolezanka byla tega kobieta,po wizytach u dietetyka jest ze tak powiem "w sam raz" przestrezgaj diety ktora ustali Twoj dietetyk i polecam sport .ale min 3 razy w tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dajcie się nabijać w butel
O wyprawszam sobie nie oburzaj się tak :-) prawdą jest ,ze nie robiłąbys tego co robisz gdyby nie było mody na szczupłosc. Piszesz,ze jesz z umiarem,ze cwiczysz dla zdrowia.OK.moge sie z tym zgodzic,ale czy nei jest prawda,ze masz czasami ochote pochłonąć więcej smakołykow,tylko wstrzymuje Cię przed tym obawa,ze utyjesz,ze bedziesz musiała więcej wysułku włozyc aby te zbedne kalorie spalic... Takz eco do cwieczen,czy nie miałaś nigdy zniechecenia co do wykonywania tych cwieczen ale cwiczyąłs ,bow iedziałas,ze zaprzestanie ich moze źle odbic sie nie tyle na zdrowiu co na sylwetce. Tera zjestem troszkę przy ciałku,bo nie chce mi sie cwiczyc i lubie sobie podjesc a,le wiem co oznacza byc szczupłą i jak trzeba zyc aby ta szczupłą byc,mimo,ze od zawsze byłam szczupła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O wypraszam sobie
nie mam bzika na punkcie jedzenia i nie myślę jak niektorzy co chwile co by tu zjeść. To co? Mam się napchać jak świnia, żeby cię zadowolić i udowodnić że sie nie ograniczam w jedzeniu? A spotr wszedł mi w krew i nie wyobrażam sobie przestać. To jak mycie zębów! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O wypraszam sobie
i nie oceniaj innych podług siebie! To że ty robisz cos z przymusu nie oznacza że inni robią tak samo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dajcie się nabijać w butel
o wypraszam sobie :-) jednak z Toba jest cos nie tak,bo za nerwowo reagujesz na to co piszę.Gdyby było z Toba wszysko w porzadku tak jak piszesz to nie denberwowałabys sie tym.Ja np.nie denerwuje sie tym,ze ktos mnei nazwie pasztetem,pochłaniaczem pokarmu bo nie mam zamiaru za wszelka cene pokazywac,ze jest innaczej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej
schudniesz jak bedzieszbardzo chciała,Zrób sobie na poczatek głodókw pare dni,,tylko woda ,ja szybko w ten sposób zrzuciłam-niestety teraz chodze cały czas głodna zeby utrzymac wage.Schudłam z 90 kg na 55!!! w ciągu 4 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dajcie się nabijać w butel
o wypraszam sobie ciekawa jestem ile masz lat?jezli mozna wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruszać tyłki sprzed kompa
i ćwiczyć. Potem nic dziwnego, ze się obrasta w tłuszcz. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto powiedział
że nikt nie lubi krąglejszych dziewczyn? To one same sie nakręcają i wpędzają sie w kompleksy. Dla was mam radę: jak sie da coś zmienić to to zmień a jesli nie to zaakceptuj i tyle. A nadwagę w 90- kilku % da się samemu zwalczyć tylko potrzeba troche silnej woli. I nie ma co szukać wymowek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×