Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Wielki Strach

Dentysta Białystok

Polecane posty

Gość masochistka565
Nie polecam leczenia kanałowego bez znieczulenia. Myślałam, że mam wysoki próg bólu - leczenie to zweryfikowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 3.09.2018 o 18:30, Gość gość napisał:

A my rodzinnie mamy pakiet w lux medzie, tam jest fajnie bo i na pierwsze leczenie są zniżki a przeglądy są bezpłatne. Zęby zaleczone dokładnie, bez bólu 🙂

ja już tam nigdy nie pójdę raz mi tak zrobili zęba, że po tygodniu znowu musiałam iść.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 3.09.2018 o 18:30, Gość gość napisał:

A my rodzinnie mamy pakiet w lux medzie, tam jest fajnie bo i na pierwsze leczenie są zniżki a przeglądy są bezpłatne. Zęby zaleczone dokładnie, bez bólu 🙂

ja już tam nigdy nie pójdę raz mi tak zrobili zęba, że po tygodniu znowu musiałam iść.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 3.09.2018 o 18:30, Gość gość napisał:

A my rodzinnie mamy pakiet w lux medzie, tam jest fajnie bo i na pierwsze leczenie są zniżki a przeglądy są bezpłatne. Zęby zaleczone dokładnie, bez bólu 🙂

ja już tam nigdy nie pójdę raz mi tak zrobili zęba, że po tygodniu znowu musiałam iść.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanaaW

Mieszkałam wcześniej w Łomży, później się wyprowadziłam do męża do Białegostoku, ale i tak jak coś mi się dzieje z zębami to przyjeżdżam do Łomży do doktora Dmochowskiego on na Sybiraków w klinice Bodent przyjmuje. Wysoki standard usług świadczą, potrafią odpowiednio zaopiekować się pacjentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka34

Jeśli chodzi o Białystok to ja chodzę do Prima Medica - świetni dentyści, szybkie terminy, rezerwacja online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza

W Białymstoku CZAR-DENT ! Są długie kolejki - więc w przypadku ostrego bólu jest bardzo ciężko tam się dostać, ale jeżeli niezbyt sytuacja jest nagląca - polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam ostatnio leczenie kanałowe w Centrum Medyczno Stomatologicznym PRIMA MEDICA. Wszystko przebiegło bezproblemowo i bez bólu. Do tego miła atmosfera w gabinecie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystkie problemy z zębami załatwiam również w centrum medycznym PrimaMedica, boje się dentysty - ale tutaj te wizyty jak nie są tak straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×