Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aguzia

Dziewczyny z USA

Polecane posty

wavvves ja zawsze kupuje w wallmart vission center ale tam musisz zrobic raz na rok badanie bez tego Ci nie dadza soczewek ale sprawdz na www. drugstore.com..moze tam bez recepty Pojechal :( smutno mi jakos tak czulam ze zegnalismy sie na zawsze juz :( Kolezanka ma mi sie zapytac o mieszkanie bo w pracy ktos jej mowil ze jest studio do wynajecia za 550 z oplatami juz Ide do pracy ale pewnie ten dzien bedzie dla mnie bardzo dlugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ wavves - widzialam reklame w tv, na tej str. kupisz bez recepty www.1800contacts.com no i po weekendzie, u mnie w nocy lalo, grzmialo i trzaskalo piorunami, dobrze ze maz byl obok :) mialam zabrac malego na plaze, ale wielkie chmury zawisly na niebie :( dostalam zaproszenie od kolezanki z ct na slub pod koniec sierpnia, ale jeszcze nie wiem czy sie wybierzemy. No ale prezent tak czy siak musze kupic. Co radzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aero -bedzie dobrze, na poczatek znajdziesz mieszkanie, 3 m-ce bez niego to kawal czasu, bedziesz sobie mogla na spokojnie wszystko przemyslec, a moze pojawi sie ktos ciekawszy, dla ktorego twoje potrzeby beda na 1-szym miejscu.. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane aero - teraz myslisz, ze to koniec swiata, jak ja miesiac temu... to nie jest prawda! to poczatek CIEBIE! bo to ty powinnas byc dla siebie najwazniejsza, mi zajelo to 5 lat i 2 tygodnie, ale teraz juz wiem!! to ja powinnam stac ponad wszystkim, zwiazkami, facetami.. tylko kot ewentualnie wygrywa :) wierze, ze myslisz, ze bedzie ci ciezko...ale dasz sobie rade, zobaczysz. nie bedziesz mogla uwierzyc, ze przez glowe ci przeszlo, ze bedzie ci ciezko!!! pozdrawiam was wszystki i wracam do umierania, znowu sie spalilam na plazy i tragednia ..... do tego rece mnie od skutera bola, bo straszne fale byly ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie teraz znow sie pokickalo a wiec wrtocilam z pracy wchodze do kuchni patrze i wlasnym oczom nie wierze!!! Na stole kwiaty i kartka z trescia \" Kochanie przepraszam ze masz ze mna taka udreke\" To wcale do niego niepodobne i pierwszy raz w zyciu dostalam od niego kwiaty...nie ze sie podniecilam z radosci i od razu mi przeszlo bo teraz mam tylko wiekszy metlik w glowie Zadzwonilam do niego ale mial juz wylaczony telefon...nie wiem co o tym myslec sama juz Mieszkanie mialam ogladac jechac ale w sumie z niechecia troche bo to w bejsmencie i w takiej dzielnicy co moj znajomy mieszka i ma zajebiste karaluchy :( To nic dziwnego ze taka cena Nie wiem co robic Ale tez widzialam rano jak sie zegnalam z nim jak mu powiedzialam ze dziekuje za wszystko oczywiscie ze lazami w oczach bo tych nigdy nie umiem powstrzymac to chyba zrozumial moze ze to nie przelewki juz co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jorkerka wiem ze moze powinnam zmienic sposob ale on zawsze potrafi byc taki opanowany i spokojny nawet wbijajac mi setna szpile w dupe...i im bardziej on spokojny tym bardziej ja zla albo wybucham w koncu placzem bo mi to pomaga ale nam chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aero - twoje zycie, twoje wybory .... pamietaj tylko, ze faceci sie nie zmieniaja, a jak cos robia to z mysla o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowa no ja wiem ale sama wiesz jak to Ciezko podjac decyzje szczegolnie nam babom...zdecydowanie wolalabym zeby on to zrobil za mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole to gdzie cala reszta zalogi???? Boze ja taka zmeczona jestem po weekendzie ze chyba 100 lat w kamieniolomach tego nie oddaje....i ogolnie spokoj jakis ale i pusto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowa ale ciesze sie ze juz sie pozbieralas :) i ze zyjesz dziewczyno jak trzeba !!!! bawisz sie jestes mloda fajna babka :D jezdzilas na jetski???? heheh ja tez lubie :D ale tylko w kamizelce bo plywac nie umiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc ZKochane..musze odpoczac w glowie mi sie kreci i naprawde mam jakies problemy z zoladkiem...moze nerwica jakas sie przyplatala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam salatke- palce lizac Goraco mi jest, chyba se strzele jakies piwko dla ochlody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kupilam sobie dzis sexi bluzke na poprawe nastroju :) prosta czarna z dlugim rekawem i tylko taka mala lezka z cyrkonia na cyckach :D w sam raz do mojego nowego stanika vs ktory powieksza mi piersi o 4 rozmiary chyba :Dserce mnie bolalo jak musialam wydac na stanik 50 dol ale co tam raz sie zyje :D ja to wogole jak cos mam sobie kupic z ciuchow to serce mnie boli bo itak nie mam gdzie w tym chodzic :D i jutro mam masakra dzien w pracy...3 domy :( az mi dzis juz rece opadaja jak sobie pomysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YYYYYYYYY HALO A CO
NIE MOCIE MOZGU ZEBY W POLSCE BYC?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Wogole to jak tu sie pojawi ktos z Maryland to dawac znac :D chata wolna !!! to moze by tak jakas imprezke :D a kolezanka na gwalt :D by sie przydala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze, aero-ja bardziej namiawiam Cie na naprawe zwiazku niz na rozstanie,bo z mojego punktu widzenia to jest latwiejsze. bylam w podobnej sytuacji to ja chcialam sie rozstawac ,ale zawsze dawalam szanse i wtedy to on w pewnym sensie rozstal sie ze mna zostalam postawiana przed faktem dokonanym w pewnym sensie -bo nadal jestesmy razemi ukalada sie naprawde dobrze-chociaz nie jak w bajce troche boje soie o jego %,ale w sumie nie mam zadnych ewidentnych dowodow na to.i wlasnie wtedy kiedy to on sie jakby rozstal to ja chcialam z nim byc i zrozumialam swoje bledy,bo wczesniej to ja bylam idealem, a on mial wady-w sumie to ja zaczynalam klotnie ,a on spokojnie sluchal i sluchal,a najgorsze,ze przyznawal mi racje.mysle ,ze jest dla was szansa,ale ty tez nie wiessz czy warto.przemysl to czy warto marnowac energie,a jezeli warto to wiedz,ze jego na pewno nie zmienisz tylko on sam moze sie zmienic,a Ty mozesz zmienic swoje reakcje na jego zachowanie i w ten sposob chronic siebie np to,ze podnosisz glos zlosci sama Ciebie bardziej niz jego Twoje zachowanie nie przynosi zamierzonego efektu(chociaz kwiaty to chyba niezly efekt,a swiadczy to tez o tym ,ze jemu zalezy) ,a wiec mozesz poeksperymentowac i zobaczyc co by na niego podzialalo-zastanow sie czy zachowywalas sie troche inaczej przed ttym jak dostalas kwiaty,co spowodowalo,ze je otrzymalas .moze gdybys postarala sie przeprowadzic z nim SPOKOJNa rozmowe,bez podnoszenia glosu,bardziej by to d niego trafilo.mysle,ze gdy zaczynasz spokojnie ,a pozniej emocje biora gore to oboje pamietacie tylko ten koniec kiedy na isebie krzyczycie i do zadnego wniosku nie mozecie dojsc kluska i inne dziewczyny z n.y moze sie spotkamy i pogadamy przy kawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wracajac do kawy to chetnie bym sie spotkala-sroda, czwartek?Kluska? a tak poza tym to ide spac jutro wczzesni wstaje,wiec do jutra. aero trzymaj sie ! swinkowaaa opalaj sie bezpiecznie doranoc dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak najbardziej jestem za spotkaniem. jedyny problem mam taki ze jestem srednio mobilna z malym dzieckiem, ale Wy pewnie bedziecie sie chcialy spotkac wieczorem lub w weekend to wtedy mam meza wiec jestem bardziej mobilna :D ja mieszkam na Queens, Glendale. A Wy gdzie? gdzie by Wam pasowalo sie spotkac? zgodze sie z tym ze warto walczyc o zwiazek, ale o taki zdrowy zwiazek. niestety smutna prawda ze ludzi nie da sie zmienic. sami nad soba moga popracowac ale musza tego chciec mi sie nie podoba to jak Aero facet ja potraktowal w barze. po co docinki? moze mu zalezy, moze i bedzie w stanie popracowac nad soba, ale by to zrobic musi zrozumiec ze postepuje zle. niestety ja mam bardzo zle doswiadczenia z takim egoista i dlatego jak slysze o facecie, ktory tak sie zachowuje w stosunku do swojej kobiety to po prostu mowie uciekaj. Aero najlepiej zna swojego faceta i wie jaki jest. jezeli zlych chwil jest o wiele mniej niz dobrych to warto walczyc. ale jezeli facet najczesciej doprowadza Cie tylko do lez, trzeba sie zastanowic czy tak chcemy spedzic reszte zycia, w smutku i placzu. mialam tak. wszystko co robilam bylo nie tak. zawsze mi wmawial moja wine. o cokolwiek go prosilam to tego nie robil, ale jak ktos inny go o to poprosil to mogl :( ach.. dluga historia, ale swinia z niego niebywala byla (swinkowa, bez urazy ;) ) po tych doswiadczeniach wytlumaczylam sobie ze milosc miloscia ale przede wszystkim trzeba patrzec czy facet cie szanuje i czy mu na tobie zalezy. to podstawa. i dlatego kazdej dziewczynie, ktorej facet jest dupkiem mowie by zmykala i szukala szczescia z kims odpowiednim. nie mowie ze Aero ma isc za moja rada. to jej wybor. to ona wie jaki on jest. i to ona musi dojsc do wnioskow czy jej facet to typowy dupek czy moze to cos chwilowego. ale jak typowy dupek to ja bym dala sobie spokoj. jedno jest zycie i warto miec przy sobie czlowieka ktory dba o ciebie i z wzajemnoscia oczywiscie,. taka moja opinia. walczylam o zwiazek 2 lata. (3 lata razem, ale pierwszy rok byl nie najgorszy). drugi raz jak bym miala wybierac nie dawalabym tylu szans. on sie nie zmienil a mi tylko bylo ciezej odejsc. no to teraz w skrocie cos skrobne jeszcze o chrzcinach. bylo super. maly byl aniolkiem. zarowno w kosciele jak i na imprezie w ogole nie plakal. rozgladal sie, tanczyl z nami (znaczy na rekach jak go mielismy to wymachiwal nogami, zawsze tak robi jak z nim tancze), cieszyl sie ze tyle ludzi mu okazywalo zainteresowanie :) wszyscy sie bawili, tanczyli i pili. na koniec nikt sie nie zbieral do wyjscia. dj poprowadzil impreze super (wzielam go bo bylam juz na chrzcinach ktore prowadzil i bardzo mi sie wtedy podobalo), jezeli ktoras bedzie potrzebowala dj to polecam, moge dac namiary, znaczy okolice ny jak sadze bo watpie by dalej jezdzil :) na imprezie mialam ubaw bo moj ojczym upijal amerykanke :D po raz pierwszy pila shots. jej maz w szoku :D poza tym moja tesciowa ktora NIGDY nie pije i nie tanczy tez pila shots i to jak zobaczylam na kamerze, bez popity :D :D :D no szok. a jeszcze lepszy mialam ubaw jak juz po imprezie zadzwonil meza brat ze ich mama wymiotuje :D no i dzisiaj nie poszla do pracy bo ma kaca. to chyba jej pierwszy kac w zyciu :D przynajmniej chrzcin nigdy nie zapomni :D nie zrozumcie zle. to nie byla pijanska popijawa. Polacy wypili tyle ze sie dobrze bawili ale wszyscy na chodzie. A ci inni tez byli na chodzie, moze tylko wstawieni bardziej. Oprocz mojej tesciowej ktora byla na chodzie ale oczy to miala jak szparki :D :D :D jak sobie ja przypomne to znowu sie smieje no to w skrocie tyle :D ale mialam nerwa przed kosciolem. dopiero mi przeszlo na sali po ok 1 godzinie zabawy i 1 drinku :D ale sie ciesze ze wszystko bylo fajnie. bede rano. Aero jak chcesz bym Ci napisala co ja wiem o prawo jazdy to daj znac moj @ kluskaserowa@op.pl pozdrawiam serdecznie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity 🖐️ ale sie rozpislayscie, popieram kluske - warto walczyc o zwiazek, ale tylko o zdrowy zwiazek, a nie toksyczny, w ktorym facet zle nas traktuje i nasze potrzeby w ogole sie nie licza. Czasem trudno jest podjac decyzje i myslimy, ze wszystko sie jeszcze jakos ulozy, a facet w koncu zrozumie swoje bledy i sie zmieni. Taa.. zmieni sie, ale na gorsze. Pozniej jest juz tylko gorzej, facet sie nie zmienia, albo zmienia ale do nastepnego razu, my rozczarowane, no bo przeciez mialo byc tak pieknie, niezadowolone, ze mialo byc inaczej, marudzimy, grymasimy, chodzimy niezadowolone, nic nie jest tak jak powinno, wkraczaja nerwy i ogolna frustracja, no i w koncu facet podejmuje decyzje i nas zostawia :( ehh.. Ja tez bylam w takim zwiazku, i chcialam zeby facet zmienil to czy tamto, ale tak sie nie da, nikt nie jest idealny i kazdy ma wady, ale ty my wiemy, czy jestesmy je w stanie zaakceptowac i z nimi zyc, nikogo przy tym nie zmieniajac. aero - ty wiesz najlepiej co zrobic, nie daj sie, zycze powodzenia 🌼 jaka szkoda ze mieszkam tak daleko, bo bym sie chetnie z wami spotkala na kawke :) kluska - no to chrzciny sie udaly, hihii.. :) chyba tesciowa juz doszla do siebie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIESZKAM W USA
DZIEWCZYNY NIE ZNAM WAS ALE JA ZLOZYLAM KIEDYS TOPIK O TYM CZY WRACAC DP POLSKI CZY TU ZAOSTAC.. MAM STARSZNY Z TYM DYLEMAT I CHILABYM TEZ SIE Z WAMI SPOTKAC JAK NIE MACIE NIC NA PRZECIWKO..TEZ MIESZKAM POD CHICAGO..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mieszkam Ja tez jestem z Chicago. Moja siostraraca do PL , jest przekonana na 100%. Ja zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIESZKAM W USA
JA MAM NAPRAWDE POWAZNY PROBLEM BO SIE ROZWODZE I MAM PARE MIESIECY NA PODJECIE TEJ DECYZJI (SPRAWY FIN.)...ZALEZY MI NA KAZDEJ OPINII..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIESZKAM W USA
A CZEMU TY ZOSTAJESZ? A TWOJA SIOSTRA CZEMU WRACA? CHOCIAZ W SKROCIE PLEASE..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra wrac bo ani ona ani jej maz nie maja papierow. Ona nie ma nawet prawa jazdy. Maja dziecko i chca aby maly uczyl i wychowywal sie w Polsce. Ja nie mam takiego dylematu mimo iz tez nie mam legalnego statusu. Na szczescie mam SS wiec latwiej mi z praca. Przemysl swoja decyzje, dlaczego tak naprawde chcesz wrocic, czy mozesz oczeiwac jakiegoolwiek wsparacia w PL? Bo wiesz, wracac ta w ciemno bez zadnego zabezpieczenia nie jest wesolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×