Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aguzia

Dziewczyny z USA

Polecane posty

dzien dobry dziewczyny dupcia marzenie - pojde zaraz na nk bo zaczelam od kafe :) Homerkowa - sa normalni faceci, ale faktycznie chyba na wymarciu juz. ale mysle ze znajdziesz, tego Ci zycze. nie oplaca sie byc z kims kto Cie unieszczesliwia zamiast odwrotnie :( wiadomo w kazdym zwiazku sa wzloty i upadki, ale wazne by ta druga osoba szanowala nas i troszczyla sie o nas to wtedy te upadki sa lzejsze. Swinkowaaa - ale zabalowalas. :D musze sie tez wybrac gdzies ze swoimi dziewczynami bo odkad bylam w ciazy i teraz gdy jestem matka, zycie kreci sie wokol Sebastiana, a ja tez potrzebuje jakiejs odskoczni. no nic, po jego chrzcinach sie gdzies wyrwe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Witam w to deszczowe popoludnie. Od okolo trzech dni mozna zapomniec, ze lato w ogole mamy... Kluska - Dzieki:) Bombelka sie spodziewam na przelomie pazdziernika i listopada. Homerkowa - powodzenia ze wspollokatorka. Fajna dziewczyna moze duzo wprowadzic do Twojego zycia. Szczegolnie jak ma fajnych kolegow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Dluo mnie nie bylo, iestety, ale obiecuje popraowac nad swoja obecnoscia. Mala tak mnie zajela ze na neta prawie w ogole nie wchodzilam,a poza tym przyjechala moja mama i chce sie nia nacieszyc. U mnie wszysto w porzadku, malutka jest grzeczna i taka kochana! w sobote skonczy juz miesiac! pozdrawiam Was wsyzstkie i trzymam kciuki za swinkową.. Z tego co przeczytalam to nie masz co zalowac sowjego bylego i tyle. pomysl ile przed Tobą teraz mozliwości. :) A Ty lina jak tam? jak twoje wrazenia z bycia w ciązy? mnie sie podobalochociaz jzu pod koniec mialam dosc. Problem z ubranami plus inne. A poza tym tak dobzre miec swoej dzieciatko przy sobie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczynki!!! Kilka dni mnie nie bylo bo po mim ostatnim posiedzeniu tutaj jakos dluzej zostalam oskarzona ze mam kogos na boku!!!!! wielka klotnia i takie tam Czyli jednak jest troche zazdrosny Wyjezdza znow w poniedzialek wiec wole juz przed wyjazdem nie dawac powodow do klotni PIES OGRODNIKA z niego... Ale jakos ogolnie widze ze nawet troche sie stara chyba...zobaczymy co z tego wyjdzie czas pokaze Ale zmienil sie troche ...jakby bardziej dostrzega to ze ja zyje :D po tym jak mu powiedzialam ze na wiosne wyjezdzam do Polski jesli sie nic nie zmieni na lepsze. A wczoraj mialam zajrzec ale jak mnie w drodze do wallmart burza zastala to musialam zjechac na pobocze i tak czekalam z 40 min az przestanie lac..zreszta nie ja jedna Prad jak wylaczyli wczoraj wieczorem ta dzis rano o 9 jeszcze nie wrocili...wszystko z zamrazalnika polynelo a w bejsmencie wody po kostki...no i router moj i w okolicy bez pradu wiadomo ze nie dzialajet :) Swinkowa fajnie Ci zes singielka :P ja juz powoli tez zaczynam o tym marzyc :D Homerkowa no racja zebys zaczela tak na zapas szukac czegos innego :D napewno cos sie znajdzie Dupcia , lina , kluska i calej reszcie papappa i do nastepnego Jutro sie wybieram do salonu gier na szalenstwo wieczorowa pora a w sobote gosci mam ale postaram sie zajrzec Buziaki Kochane !!!!!🌻 DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobity!! kto pije ze mna poranna kawke?? nadia - twoja mala juz mam miesiac, ale ten czas leci. Dobrze, ze grzeczna jest i mama ci przy dziecku pomoze :) Jakie wybraliscie dla niej imie?? lina- jak znosisz ciaze, ja w mojej czulam sie fatalnie przez 4 p-sze miesiace, bralam leki codziennie, takie mialam nudnosci. Ale juz niedlugu bedziesz trzymac swoje malenstwo :) aero - no to poszalej dzisiaj dziewczyno :D homerkowa, swinkowa - co z wami?? Takie zapracowane?? kluska, karola, il-girl i cala reszta- 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupcia- ja pije kawke of course Ja jestem w stalym kontakcie ze swinowaaa przez gg. Dziewczyna zyje i korzysta z wolnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije kakao:) Ach, teskni mi sie za mocha, ale musze przyznac, ze czasem sobie pozwalam. Super nadia, ze wracasz do nas:) I sie ciesze bardzo, ze coreczka grzeczniutka jest. Daje Ci pewnie duuuuuzo radosci. A mi ciaza mija bardzo latwo jak na razie. Moi wspollokatorzy nie moga sie nadziwic, ze oprocz rosnacego brzucha zadnych innych znakow ciazy nie mam i nie mialam. Ale oni nie wiedza, ze ciezko mi spac w nocy juz. Wow, dzisiaj w koncu nie pada. Na spacer sie chyba wybiore. I cholera tez musze zlapac mojego realtora. Pieron mial zadzwonic w srode i dac znac czy nasze aplikacje przeszly na wynajem mieszkania. W srode nie zadzwonil, wczoraj nie oddzwonil na moj telefon i zostawiona wiadomosc. Dzisiaj tez nie odebral telefonu. Jakos malo profesjonalnie to wyglada:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, wiem wiem zaniedbalam sie i was :) ale zyje , mam sie niezle i imprezuje non-stop ( co powinno byc zabronione, bo moj organizm zaczyna reagowac ciaglym zmeczeniem ) co poza tym..... mieszaknei sie jakos sprzedaj, byli je ogladac, z m. wszystko skonczone i nie mam zadnych wiekszych emocji, za to \"wieksze emocje\" mam do pewnego pana, ktorego jak widze robic mi sie miekko w kolanach :) - a jako, ze teraz szukam pana do zabawy :) to bardzo mi sie to podoba, powiem wam w sekrecie :D co poza tym, w koncu weekend i znowu imprezy .... odzywam po tych 5 latach bycia w domu i zachowywania sie jak zona z 20-letnim stazem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no laski pisac cos, bo nam topic siadzie :D:D Ale sie opalilam, niezla ze mnie czekoladka, chyba sie dzis podam mezowi na deser :):) on tak lubi slodycze.. Moj maly teraz spi, bylismy rano na zakupach w Dillard's Fajne maja sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupcia, jak maz jeszcze do domu nie wrocil to wyslij mu smsa z trescia, ktora napisalas w poprzednim poscie. Do domu bedzie pedzic, ze hej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupcia - milej zabawy :) nadia - super, ze malutka taka spokojna, i ze ci mama pomaga homerkowa - no wlasnie :) dobrze, ze jest to gg kwoka 🌼 linia - dobrze, ze tak latwo znosisz pierwszy trymestr, podobno jest najgorszy aero - fajnie, ze facet zaczal sie toba interesowac :) kluska - a ty jak zyjesz? co u mnie? juz po pracy, w kocu, dzwonil pan K .... jaki on jest fajny :D i jaki podtekstowy ..... i to nie ja zaczynam, to on :) a p. jest potwornie mily, dzwoni wieczorami, opowiada mi bajki ... a ja i tak mam ochote sie bawic !! jesli ktos bedzie w poblizu, zapraszam do siebie na impreze w sobote :) ani pan k ani p. nie pojawia sie...planuje obczaic kolege z osiedla :) ale jest superowe zycie singla, tyle opcji ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌼 swinkowa - szalej, szalej i korzystaj z bycia singielka :):) Wlasnie robie sniadanie, przynajmniej w weekend wszyscy jemy rano razem :D no i oczywiscie kawusi nie moze zabraknac :) milej i goracej soboty dla wszystkich 🖐️ wypoczywajcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO za palant!!!!!!!!!!!!!!!! Boze juz z nim nie wytrzymuje :( Pol dnia dzis placze juz nie mam lez nawet czuje sie taka samotna z tym wszystkim, ratuje ale nie wiem juz sama czy wogole jest co ratowac. Egoista pieprzonyyyyyyyyy!!!!!!!! Wiecie co?? wczoraj bylismy na tych grach z tym jego kumplem najlepszym . Mielismy tam jechac na 22. no i ze A wyjezdza w pon znow to musial jechac jakies zakupy zrobic ciuchowe wiec sie z nim wybralam praktycznie nie przebierajac sie z pracy bo on stwierdzil ze nie ma czasu a ja chcialam te ostatnie dni spedzic razem...nawet robiac glupie zakupy. Wiec pojechalam na roboczo :D W trakcie zakupow zadzwonil kolega ze juz tam jada wiec ten szybko jak jakis nienormalny polecial do kasy zaplacil i koniec zakupow nawet do domu nie chcial zajechac jak go prosilam ze chce sie chociaz przebrac. a przejezdzalismy 10 metrow od domu . W tym barze tez non stop mi docinal a ja czulam sie glupio bo dziewczyna tego kolegi byla ladnie ubrana tak wyjsciowo jak na wieczor ze znajomymi. Jak mowie do niego chodz zagramy we dwojke w cos to on ze nie ze pozniej bo teraz mu sie nie chce a doslownie za minute nie przewsadzajac kolega zaproponowal to samo to polecial od razu:( Wiecie jak ja sie poczulam???? Tutaj mamy taki ruski klub kiedys raz tam bylismy i strasznie mi sie podobalo wiec proponowalam juz kilka razy zeby tam isc ale ciagle slyszalam ze nie ze on nie moze ze wzgledu na prace chodzic do ruskich miejsc i takie tam...a wczoraj szczeka mi opadla jak ten kumpel to zaproponowal a A od razu bez wachania sie zgodzil!!! W domu oczywiscie nie wytrzymalam i mu powiedzialam ze czemu robi mi na zlosc tpo on twierdzi oczywiscie ze to ja szukam zaczepki i ze znow marudze Dzis pomyslalam dobra nie ma co sie klocic te 2 dni przed wyjazdem bo ja mam stres i on a po co On bardzo uwielbia wode i plywac na desce i takie tam ja z kolei lubie lezec plackiem . Wiec widze ze ladna pogoda to proponuje ze moze bysmy pojechali do parku nad wode ja sie poopalam a on polywa. To jego odpowiedz brzmiala ze on nie ma dzis czasy ze ma duzo pkowania i takie tam, ale pozniej oczywiscie to ja jestem na NIE na wszystko . No to sobie mysle ze okej nie to nie i az mnie zolodek rozbolal chyba mam wrzody bo od kilku dni mnie boli. I sluchajcie minelo moze ze 4 godz slonce juz za chmury sie pochowalo wiatr sie zerwal a on mi oznajmia ze jedzie poplywac bo wiatr jest dobry no kurwaaaaaa. to mu wykrzyczalam ze jest egosita pierdolonym ze ze tylko o sobie i swoich przyjemnosciach mysli bo mogl ze mna jechac wczesniej ale po co jak wiatru nie bylo kurwa mac . Ale zeby zrobil choc cos pozytecznego w domu przez ten czas jak mowil ze ma tyle pakowania. Ciagle ogladal Tv !!!!1 Mowie Wam tak mi smutno juz nie mam sily walczyc z nim i sama ze soba aaaa a jak sie zapytalam czy mamy jakies tabletki przeciwbolowe to odpowiedzial tylko ze mamy ale zeby sie zapytac co mi jest co boli jak sie czuje???????? nic..zabral dupe i pojechal ...Nie mam nawet z kim pogadac obrocilam swoje zycie do gory nogami dla niego przenioslam sie tutakj w zupelnie obce dla mnie miejsce gdzie w sumie do tej pory ciezko mi sie odnalezc i taka mam zaplate za cale moje serce do niego :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aero - tak mi przykro 🌼 przytulam.. ale z niego ku.rwa cham!!!! Ten koles to rzeczywiscie piep.rzony egoista, nie liczysz sie dla niego ty w ogole :( Na 5 min. sie dla ciebie nie zatrzyma zebys sie tylko przebrala, do parku nie pojedzie, bo ne ma wiatru, ale nie wazne, ze ty chcesz sobie polezec troche na sloncu. No i do tego jeszcze te tableki :(:( juz nie wspomne o pozostalych rzeczach.. Ale z niego palant!! Areo za bardzo sie poswiecasz, przyjechal tylko na 2 tyg. a takie numery odstawia. On poprostu taki jest, albo mu niezbyt zalezy.. Swiat nigdy nie moze sie krecic wokol faceta, trzeba miec tez swoje zycie. Widzisz ty sie starasz, pojechalas z nim na zakupy prosto po pracy, zmeczona, glodna i w roboczych ciuchach, a on sobie tak poprostu dzisiaj gdzies pojechal, majac w du.pie twoje lzy, a przede wszystkim jak sie czujesz. Smutne to.. Aero zaslugujesz na kogos lepszego. 3maj sie kobieto i nie pozwol, zeby widzial jak placzesz. du.pej jeden!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aero- przykro mi ze musisz przez cos ttakiego przechodzc. Egoista zawsze zostanie egoista. Mam wrazenie, ze on robi to na zlosc, prowokuje klotnie bo dobrze wie, jaka bedzie twoja reakcja. To jest wlasnie problem kobiet, pokazujemy jak bardzo nam zalezy, poswiecamy sie, oddajemy siebie. A oni? Mowie wam, faceci to nizszy gatunek i nic tego nie zmieni. prymitywne istotki myslace fiutem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caly dzien zmarnowal na kajaku i na zaglach to sie nie spakowal a znajomym z ktorymi dzis mielismy sie spotkac slyszalam jak powiedzial na fonie ze zaprosilby ich ale ja nie lubie jak on zaprasza ludzi do domu :( Zrobilam awanture ze jak tak moze mnie oczerniac , jak ja im spojrze w oczy...Wyszlo na to ze ja jestem anty na wszystko :( Powiedzialam mu za NAS juz nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aero - jaki dupek ja piernicze :( UCIEKAJ! UCIEKAJ!!!!!!! Jako osoba ktora ma za soba toksyczny zwiazek, mowie jeszcze raz: uciekaj!! Ja naprawde wiem jak to ciezko odejsc jak sie kocha, ale nie masz wyjscia za bardzo :( Moj byly zachowywal sie jak kompletny dupek a potem jeszcze mi mowil ze to moja wina bo zrobilam to, bo go wkurzylam, bo cos tam. Zawsze moja wina. Tez np. ja go prosilam chodzmy na piwo a on mi na to ze piwa sie w domu mozemy napic, a pozniej szedl na piwo z kumplami albo jeszcze lepiej z dziewucha od siebie z pracy bo przeciez \"nie mogl jej odmowic\". oj duzo by pisac. byl poprostu ponizej krytyki. bylo mi ciezko, bylam wtedy sama w Polsce, ale w koncu po wielu probach udalo mi sie odejsc. przyjechalam tutaj a on dalej mnie namawial abym wrocila, on sie zmienil, wezmiemy slub. taaaaa...... ten typ sie nigdy nie zmieni dlatego jeszcze raz: UCIEKAJ! Ty bedziesz sie dla niego poswiecac, bedziesz kochac, dbac o niego a on to tylko wykorzysta i jeszcze nie wiadomo czy za jakis czas nie porzuci bo za bardzo sie klocilas :O Zycze Ci wszystkiego najlepszego ale na powaznie pomysl o rozstaniu, bo potrzebowalabys zalatwic itd. powodzenia Swinkowaa- jej jak czytam o tych Twoich imprezach i facetach krecacych sie wokol to az mnie tak troche zazdrosc zzera. ja juz po tych czasach. moge szalec na dyskotekach ale nie chce zostawiac synka, chociaz niedlugo sie zdecyduje. jednoczesnie jednak to juz nie to samo. pojde ze znajomymi ale nawet nie bede mogla sobie zadnego faceta wyrwac :O to nie tak z enie kocham meza. bardzo kocham i dlatego bym wlasnie nie mogla :D ale jednak to byly czasy :D Dupcia marzenie slicznego masz synka. nie ma teraz tak duzo czasu bo jutro mam chrzciny ale od poniedzialku powinnam miec wiecej czasu to pobuszuje i na nk i tu wiecej Homerkowa, lina80 - hej hej hej hej !! :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kochane za wsparcie az sie znow poplakalam jak Was poczytalam. Chyba jestescie jedyne ktore maja dla mnie jakies wspolczucie :) aha i jeszcze teraz wyszlo ze to ja go nie kocham ze bylam z nim bo ma papiery skoro tak latwo przyszlo mi powiedziec ze nas juz nie ma....glupi nawet nie wie ile mnie to kosztuje wszystko a jak mu probowalam wytlumaczyc ze nie ukrywam ze cos we mnie peklo jak mi powiedzial jakis czas temu ze kocha mnie na swoj sposob. Nie potrafi zrozumiec tego ze to moje pekniecie jest wlasnie tym spowodowane bo w koncu tez mam swoja dume Kurcze chcialabym miec tutaj kolezanke jakas bliska cobym mogla jechac sie wygadac przenocowac sie wypic piwko .. Teraz zostane sama na 2, 5 do 3 miesiecy to mam czas na spokojnie poszukac mieszkania sobie...tylko nie wiem co z samochodem bo bez tego to pracy tutaj nie znajde...wiec mysle tez juz o Polsce bo mam dosyc troche juz tego pedu tutaj Kurcze a moze Wy dziewczyny wiecie cos albo znacie kogos kto wie gdzie jecze mozna prawko zrobic?? Pewnieto niemozliwe juz :( bo na polskim jezdze ale samochodu na polskim nie zarejestruje a wiekszosc moich znajomych z nj tez niema papierow i kazdy kombinuje sorki za haos w moim postach ale mam tak spuchniete oczy ze ledwo widze.Trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aero - przykro mi, ze Ci taki fatalny weekend sprawil. Ale cos widac, ze lata Ci moze takie sprawic jesli na to pozwolisz. Co z tego, ze czasami sie troche postara, gdy te sytuacje, ktore opisujesz wskazuja, ze mu nie zalezy na Twoim szczesciu. Nie chce zadnego wysilku wlozyc w to bys byla szczesliwa. Moze i byl Ci pomocny w trudnych dla Ciebie chwilach w przeszlosci, ale to nie znaczy, ze musisz sie poswiecac dla niego teraz. Zaslugujesz byc szczesliwa w zwiazku. Pomysl o sobie i podejmij odpowiednia decyzje. Dziewczyny, jak tam plany na niedziele? Ja sie ciesze, bo jutro jade na folk festival i bedzie jedzonko z roznych krajow, w tym tez z Polski:) Najem sie porzadnie mam nadzieje. Kluska - zycze by chrzciny bezproblemowo przeszly. Co przygotowalas na przyjecie do jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aero - moj poprzedni post pisalam, przed tym jak jeszcze jak Twoj ostatni byl na stronie. Widze, ze tak jakbys decyzje podjela. Mam kumpla, ktory lecial do Seattle zalatwiac sobie prawko. I mu sie udalo. Ale to bylo 2 lata temu i nie wiem, czy dalej jest tam taka mozliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aero prawko tylko a Washington state. Wien go znam kogos kto robil a maju.mieszkam a ny Wiec jam chcesz to po niedzieli pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super, ze w lokalu. Masz czas na maseczkowanie. A po tym i zmywanie i sprzatanie Cie ominie. I idz juz spac, bo i maseczkowanie na nic sie nie zda jesli uwage beda przyciagac podkrazone oczy;) Udanych chrzcin zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Il__girl
Czesc Dziewczynki... Ale mialam lekture, jak tu weszlam:) nie bylo mnie pare dni, bo mialam przerwe w dostepie do netu... Teraz juz mam nadzieje bedzie chodzil sprawnie.. Moze napisze co u mnie.. mam nowa prace, na razie na 2-3 dni w tyg, ale lepsze to niz siedzenie w domu:) teraz musze znalezc sobie jeszcsze jakis part time i bedzie ok. swinkowa jak tam singlowe wojaze?:) fajnie, ze czujesz sie lepiej. homerkowa - przykro mi z powodu pracy - wiem co to znaczy taki strach.. wiesz szukaj czegos, jak juz wiesz ze jest nie dobrze, zebys nie miala jak ja - z dnia na dzien - bez niczego. Szkoda nerwow, lepiej miec "cos w zapasie" aero - mialam podobnego faceta, wiele lat sie meczylam w imie milosci, wielu przyjaciol mi mowilo "daj sobie spokoj" a ja zakochana wierzylam, ze cos sie zmieni. nigdy sie nie zmienilo. Bylo tylko gorzej i gorzej. Minelo wiele lat kiedy zrozumialam, ze taki zwiazek nie ma szans przetrwania. Utrzymac zwiazek musza chciec dwie osoby, nie jedna. O rety ile ja nocy nie przespalam, ile przeplakalam - uwierz mi - nie warto! Dzis dopiero rozumiem i wierze w to, co liczni probowali mi przetlumaczyc jakis czas temu. Milosc po prostu czasami nie wystarcza... hej kluska, dupcia, karola, lina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello laseczki :) w niedzielny poranek my wlasnie po sniadanku, chyba zaraz jakis film obejrzymy, bo maz niestety musi byc dzis w pracy o 12.00 il-girl - gratuluje nowej pracy, jestem pewna ze bez problemu znajdziesz part time i bedzie okey :D aero - moj kolega robil prawko w north carolina ale to bylo 1,5 roku temu. Kluska ci cos doradzi po weekendzie. 3maj sie dzielnie!! Dobrze, ze twoj wyjezdza bedziesz miec czas na przemyslenie wszystkiego, znalezienie mieszkania i prawko zrobisz :) zobaczysz!! lina - no to dzis nakarmisz siebie i dzidzie :D kluska - udanych chrzcin zycze, ale jak w lokalu to nie masz sie czym przejmowac, bedzie dobrze :) swinkowa, homerkowa, karola, ewander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ja tez wracam po przerwie ,,nie mialam dostepu do netu przez 2 dni-realia zycia w usa;) aero powidz mi jak wygladaja wasze rozmowy?moze wy na siebie tylko krzyczycie i nie ma spokojnej rozmowy?tylko emocje? Ty zaczynasz pierwsza rozmawiac?,ale moze Ty tez pierwsza podnosisz glos wiec wtedy on sie broni?i mowicie mnostwo rzeczy ktorych nie macie na mysli i chcecie sie ranic-oko za oko?z Twoich wypowiedzi wyraznie wynika ,ze to on powinien nad soba popracowac,ALe moze jest wytlumaczenie dlaczego on sie tak zachowuje,a mimo wszystko jestescie razem?wiem ,ze bardzo sie starasz,ale moze musisz zmienic w sposob w jaki to robisz jezeli chcesz to uratowac.masz duzo czasu zeby przemyslec.co by bylo najlepsze dla Ciebie .w sumie jak on tak czesto wyjezdza to jestescie zwiazkiem na odleglosc,a taki zwiazek wymaga niesamowitej pielegnacji z obu stron.radzisz sobie kiedy go nie ma ,a tak naprawde nie ma go przez wiekszosc czsu wiec poradzilabys sobie tez z rozstaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie weszlam do domu. Bylam dzis z M na plazy w Chicago. Jeju ile tam ludzi, pogoda nam dopisala wiec teraz siedze i zachwycam sie swoja opalenizna. Dobrze tak czasem wyrwac sie z domu, pobyczyc sie na plazy. Jutro poniedzialek, musze powaznie pogadac ze swoim szefem. Powiem mu, ze szukam czegos innego bo jak narazie to ja mam wrazenie, ze pracuje tam za free. Mam zalegla wyplate na prawie $2000 a tu pierwszy sie zbliza i mortgage trzeba zaplacic. Na szczescie wiem, ze ta kase dostane ale tak jakos wole ja miec w swoim banku niz u szefa w kieszeni. Aero- teraz jak ten twoj/nie twoj pojedzie to bedziesz miala czas sobie to wszystko przemyslec, przeanalizowac. Zobacz na Swinkowaaa, dziewczyna dopiero teraz czuje ze zyje. IL_girl- gratuluje nowwej pracy, mam nadzieje ze mi rowniez pojdzie tak sprawnie Kluska, Dupcia, Lina, Jorkerka- 🌻 dla Was na koniec weekendu A Swinkowaaa dorwe jutro na gg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wavvves
Czesc dziewczyny! Przebywam tymczasowo w Usa,potrzebuję jak najszybciej kupic soczewki kontaktowe,zgubilam ostatnia pare,mam duza wade i niestety nic nie widze :( Czy znacie jakis sklep internetowy gdzie moge kupic soczewki bez recepty? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Il__girl
hej jest tu ktos?? ale zajete dziewczyny w nd jestescie:) swinkowa zyjesz?? homerkowa napisze do Ciebie na gg, ten obcy nr to ja:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×