Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odetka2000

ciążą po wywołaniu owulacji

Polecane posty

Gość odetka2000

czesc, mam pytanko do dziewczyn, którer zaszły po wywołaniu owulacji. Po ilu cyklach, w których miałscie wywoływaną owulacje zaszłyscie w ciąze. Ja wlasnie miałam obserwowany cykl, okazało sie, że nie mam owulacji i od nast cyklu bede brala tabletki na wyywołanie jajeczkowania. Jestem ciekaw ile moze minac czasu, zanim zajde w ciaże. Wiem, że każdy przypadek jest inny, ale warto zebrac opinie innych doświadczonych. dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc ze clo+ pregnyl za 3cim razem kurde w laptopie mi kursor sam przeskakuje i dziwne rzeczy wychodza:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej szwagierce do dzis sie nie udalo :( (dodam ze ma juz 1 dziecko) wyszlo ze ma owulacje ale pecherzyki czasami nie pekaja w sumie ginekologczne stara sie 2 lata, za pare dni bedzie miala operacje sprawdza czy ma drozne wszystko jak nie to usuna zrosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odetka2000
jeszcze jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anet 36
Ja starałam się długo a udało mi się w pierwszym cyklu po odpowiednio dobranych lekach...powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, ja staram się dopiero (albo już!!) 3 miesiące ale dopiero teraz zaczęłam brać leki, wcześniej to obserwacje, badania i wogóle tak bardzo bym chciała żeby się udało anet 36 a jak szybko po tych lekach zaszłaś w ciążę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, ja staram się dopiero (albo już!!) 3 miesiące ale dopiero teraz zaczęłam brać leki, wcześniej to obserwacje, badania i wogóle tak bardzo bym chciała żeby się udało anet 36 a jak szybko po tych lekach zaszłaś w ciążę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam 12 cykli z clo ( oczywiscie z przerwami ) z czego kilka z nich bylo z pregnylem ( zdazylam 3 razy zmienic lekarza :o ). Zaszlam dopiero w drugim cyklu z femara plus pregnyl. Tracilam juz wszelkie nadzieje i bylam zapisana na IVF. ( cykl w ktorym zaszlam byl planowo przedostatnim stymulowanym) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za odpowiedzi, szczerze mówiąc nie były zbyt pocieszające ale w gruncie rzeczy udało się wam prędzej czy puźniej, tylko mimo wszytko myśli cały czas mi krążą żeby to było prędzęj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×