Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość aniania***ie

Gdzie jechac na wakacje marzen???co polecacie

Polecane posty

Gość hihiehhh
Ale o kt Kuźnicę ci chodzi jeśli ta na cyplu helskim to ja byłam ale z 10 lat temu i było bardzo fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powersummer
mam tak samo, że w tym momencie to nad rzeczkę, nawet mała kałuża wystarczy, ale jak się uda to mam nadzieję pojechać do Jastrzębiej Góry i do Hotelu Primavera, oj kusi mnie kusi ich oferta spa, a do tego plaża pod nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheWis
Wakacje marzeń.... hym. Zdecydowanie Ameryka Środkowa i Południowa.. Wiadomo, że to już większa i bardziej kosztowna wyprawa, chociaż jedną ciekawszych i tańszych, jakie znalazłam, była ta z Almaturu Od Meksyku do Panamy: 8 krajów Ameryki Środkowej http://www.almatur.pl/od-meksyku-do-panamy-8-krajow-ameryki-srodkowej__KEGO__lato.html I gdybym w tej chwili dysponowała taką kasą i urlopem, bez wahania bym jechała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipirniczka
woman fajny ten twoj blog podrozniczy, duzo juz zwiedzilas, czy CS to couch surfing?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wakacje marzeń? Hm.. może polskie morze? Dla mnie takie wakacje są zawsze wspaniałe. Wiem, że wielu ludzi woli podróże za granicę, lecz nie ja. Zawsze sobie wyszukuje jakiś hotelik na http://www.noclegi24h.pl/nad_morzem.php a później jadę i spontanicznie, beż żadnych określonych planów spędzam czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez idiotko bujaj sie z tym spamem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannys
Polskie morze jest ok, ale jeśli ktoś chce się wygrzać na słońcu, to racze odpada. Ja zastanawiam się, czy nie polecieć na Maltę. Znalazłam fajną ofertę z Almaturu. Ktoś z Was może tam był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wakacje marzen za 3000 za 2osoby i dziecko?! to troche malo. to chyba kategoria wakacje z wyzszej, ale nie luksusowej polki (jak dla mnie). jesli wezmiesz hotel bez wyzywienia, to sam 1000 pojdzie na jedzenie, jakies pamiatki, czy lody na miescie. moim marzeniem sa galapagos. sam przelot z najblizszej wyspy na galapagos to 500eu. mojemu mezowi marzy sie antarktyda. a z takich bardziej przyziemnych to rpa, kenia, australia, peru za 3 osoby (w dodatku z dzieckiem) polecilabym ci maroko albo jakas wyspe w grecji - aegina jest piekna i spokojna, w dodatku sporo zaoszczedzisz z tych 3000. nie pchaj sie z malym dzieckiem do tajlandii - to strasznie daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość789
fajne oferty podróży można znaleźć w ofercie Złotych Wyprzedaży. Ja się np. teraz zastanawiam nad ofertą pobyt w SPA w Kołobrzegu, 429 zł dla dwóch osób, to może być dobry sposób na odpoczynek, no i blisko morza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa355
Ja jade z mezem tez z zlotych wyprzedazy wlasnie, na mazury, 4 dni za 229 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana33
Ja wynalazłam niedrogie wakacje w Grecji w biurze Grecos Holiday Zakwaterowanie w Hotelu Palm Beach w pobliżu plaży pośród pięknej zieleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wakacje marzeń to jest chyba raczej sprawa dość indywidualna, co komu się marzy? przynajmniej takie jest moje zdanie, ale jeśli o mnie chodzi to ja marzeń zbyt wygórowanych nie mam, po prostu chciałabym sobie odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia8787
Radze poszperac na wyprzedazach, nawet do 300zl mozna pojechac gdzies na weekend do spa, albo cos podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powtercia
Mi bardzo fajnie wypoczywało się w Promenadzie nad Jeziorem Zegrzyńskim pod Warszawą :) Piękne miejsce, można naprawdę wypocząć. Atrakcji bardzo dużo - szczególnie dla wszystkich którzy lubią aktywne spędzanie wolnego czasu. Są sporty wodne, drużynowe, kajaki. Tutaj możecie sobie o tym poczytać http://www.promenadacountry.pl/sa A okolica świetna . Ładnie, zielono, piękna plaża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livi
Na wyprzedażach w Grecosie można znaleźć fajne lasty na wakacje w atrakcyjnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki666
wakacje marzeń ...AFRYKA ! ale jeszcze potrwa zanim tam pojadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie wakacje połączone z zajęciami z jogi muszą być naprawdę wspaniałe. Sama chodzę na te ćwiczenia i wiem jakie są odprężające, a do tego wykonywać je przy szumie morza musi być naprawdę niezapomniane. Ale powiedz mi, byłaś sama, czy z partnerem lub dzieckiem? Ja wątpię czy bym przekonała męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje nie brac pod uwage tego co mowi cejrowki bo z niego taki "podroznik" jak z koziej pupy traba;-) jezdzi z ekipa TVN do "dzungli" i udaje potem indianina biegajac po wawie na bosaka ;-) czyli takie typowe dla nowych w temacie zachlysniecie sie nowym;-) to tak jakby w garniturez hugo bossa wypasac kozy w afryce czy wspinac sie w himalaje - podczas gdy miejscowi nosza sie z gola inaczej;-) Autorko zalezy od budzetu i chrakteru wakcji, tego co lubisz - jesli to ma byc urlop zycia z ukochanym u boku - to ja proponuje Tahiti albo Bora-bora - jest kostzowne ale warto!! ;-) w nastepnej kolejnosci dopiero hawaje - zwlaszcz jesli lubiecie sporty wodne, a potem malediwy. ale tak naprawde wszystko zalezy od indywidualnych oczekiwan - mnie np. ostatnio zachwycila gruzja, duzo oferuje tez urlop w nowej zelandii itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba wybiorę się do Łeby, do Hotelu Łeba, na Złotych Wyprzedażach jest zniżka 45%. Jest jeszcze w pełni sezon i można skorzystać z takiej fajnej propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, ciężko powiedzieć jakie to miałyby być wakacje marzeń. Dla każdego będzie to co innego, ja nie mam specjalnie wygórowanych wymagań, więc dla mnie wakacje marzeń to po prostu ładny i elegancki hotel i spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka paki paki
Dla mnie wakacje marzen do wyjazd do Afganistanu i igraszki na polanie z moimi muslimskimi kochankami, uwielbiam jak mnei zapinaja od tylu a w tle slysze ryczenie koz i baranow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wakacje marzeń? Hmm.. Ja chcę jechać do Turcji, tylko zastanawiam się jak najbezpieczniej wybrać się w taką podróż? Biuro podróży? A może wyjazd na własną rękę? Szukałam ostatnio ofert i znalazłam fajną stronkę www.WakacyjnyPirat.pl ale nie wiem, czy planowanie samemu wakacji to dobry pomysł? jak uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mariolka paki paki Dla mnie wakacje marzen do wyjazd do Afganistanu i igraszki na polanie z moimi muslimskimi kochankami, uwielbiam jak mnei zapinaja od tylu a w tle slysze ryczenie koz i baranow" x w afgu o polane to raczej trudno;-) jak sie juz chce blyszczec humorem to wypada zweryfikowac podstawowe info, nieprawdaz?;-) o barany tez nie tak latwo - szczerez watpie czy byloby cie tez stac na dom w centrum kabulu (ceny zaporowe) - poza tym afganistan to niesamowity krajobrazowo kraj wiec polecam;-) tym ktorzy zraz powiedza ze mam "meza" a afgu od razu mowie ze w afgu mieszka spore plemie bialasow glownie z usa (teraz bystrzachy "zagadna' ze mam meza z usa;-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam Jastrzębią Górę, znalazłam super ofertę na Złotych Wyprzedażach. Czy ktoś zna Dom Wypoczynkowy Dariusz. Cena od 189 zł jest bardzo atrakcyjna i wygłada też zachęcająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaWawa
Ja bardzo dobrze wspominam pobyt na Zanzibarze w Tanzanii w hotelu gardenplams http://www.gardenpalms.pl/ duża w tym zasługa obsługi hotelu która praktycznie zorganizowała całe wakacje, w tym wylot z polski. Mam nadzieje że jeszcze tam pojadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×