Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość aniania***ie

Gdzie jechac na wakacje marzen???co polecacie

Polecane posty

www.wakacjemarksewo.jak.pl chętnie zapraszam młode mamy i przyszłe mamy wraz z rodzinami na wypoczynek w cichym zakąku wśród matki natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edeck
polecam www.pensjonatroza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka00
Dla mnie ,mam nadzieje juz ten wypoczynek z orbis travel bedzie spełnieniem marzeń o wspaniałym urlopie Sharm El Sheikh 15.06 Radisson Blu Resort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innej planety
Jezeli chcesz jechac z tak malym dzieckiem to jednak odradzam tropikalne kraje. Poza tym ta cena to raczej wycieczka na tydzien a wtedy liczy sie tez ile czasu bedziesz leciec w jedna i duga strone. Lot ze Sztokholmu do Bangkoku trwa okolo 13 godzin. Wez to pod uwage jesli chcesz podrozowac z malym dzieckiem. Do tego jesli bedziesz dlugo leciec to pozniej raczej bedziesz musiala to odespac. O tym tez pomysl. Pomijam , ze w wielu krajach poza Europa obowiazuja szczepionki. Ciekawe kolorowe miejsca mozna znalezc na lazurowym wybrzezu np Nicea? Ewentualnie Hiszania? Pamietaj tez , ze woda w Atlantyku jest zimna , duzo cieplejsza jest w Morzu Srodziemnym. A i zwiedzac bedzie co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się ostatnio marzą takie spokojne, relaksujące wakacje w SPA. Nic nie robić, tylko się relaksować na zbiegach i tak przez tydzień, albo dwa. Nawet sobie oferty sprawdzałam, Primavera w Jastrzębiej Górze ma fajną pod tym względem. Jak sobie pomyślę, to aż mi się w pracy nie chce siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o retttttyyyyyy
River maya resort Xcaret super wyprawa dla rodziny jest co robic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oreeeetttyyyyyy
Riviera maja mialo byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek___
Moim zdaniem Kanary. Czemu, ano bo tam cię nic nie gryzie (żadnych owadów, a gekony i jaszczurki uciekają), a klimat jest taki akurat, jaki ma być. Przy tym budżecie masz szansę na 2 tygodnie w niezłym hotelu All Inclusive dla rodziny. Kanary są obszarem bezcłowym - wszystko w miarę tanie, a poza tym bardzo bezpieczne. Tam przestępczości nie ma. Byłem i mogłem o każdej porze włóczyć się wszędzie, pieniądze leżały na szafce w hotelu, nic nie zginęło. To drobiazgi, ale decydują o klimacie urlopu. Jeśli chcesz coś bardziej ekskluzywnego, to tylko Capverde (wyspy zielonego przylądka), ale sprawdź rekomendację hotelu. Odradzam Dubai, Maledivy, czy opanowany przez Polaków Egipt. No chyba, że lubisz diskopolo - w Egipcie na każdej dyskotece lecą "Majteczki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny przypadek
tajlandia tajlandia i jeszcze raz tajlandia!! no ewntualnie malezja + singapur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam dominikane bylam w puerto plata, piekna plaza super miejsce dla ludzi co chca odpoczac od miasta. :) nie bylam nigdy w egipcie bardzo chcialabym zobaczyc ale mam watpliwosci ...czy kraj muzulmanski jest na tyle turysattycznie ok dla wszystkich ludzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espania-daniel
MOIM ZDANIEM I NIE TYLKO MOIM JAK I ZDANIEM WIELU LUDZI NA SWIECIE MARZENIEM WAKACYJNYM JEST CANCN W MEKSYKU. KRAJOBRAZ JAK ZE SWIATA FIKCYJNEGO. MORZE KARAIBSKIE JEST TAK PRZEPIEKNE,ZE TRUDNO JEST TO WYRAZIC SLOWAMI CZY W JAKI KOLWIEK INNY SPOSOB. JEST MNUSTWO ATRAKCJI DLA TURYSTOW WIEC KAZDY MOZE ZNALESC COS DLA SIEBIE. CANCN JEST MIASTEM BARDZO BOGATYM I WYJAZD NA TAKIE WAKACJE JEST BARDZO DROGI ALE MOZLIWY. KRAJOBRAZ JAKI MOZNA TAM ZOBACZYC ZAPIERA DECH W PIERSIACH. NAJBARDZIEJ EKSKLUZYWNE HOTELE,NAJPIEKNIEJSZE PLAZE SWIATA,ROZRYWKA I JEDNYM SLOWEM MOWIAC,JEST TAM WSZYSTKO CZEGO CZLOWIEK PRAGNIE!!!! POLECAM ROWNIEZ PUNTA CANA NA DOMINIKANIE,TO JEST DRUGI RAJ NA ZIEMI JAK CANCN CHOCIAZ MYSLE,ZE NIE AZ TAK WSPANIALY ALE BARDZO PODOBNY. POLECAM TEZ WYSPY KANARYJSKIE W HISZPANII NA PRZYKLAD GRAN CANARIA GLOWNIE POLUDNIOWA CZESC WYSPY W MIEJSCOWOSCI PUERTO RICO.WARTO ZOBACZYC PLAZE PLAYA DE LOS AMADORESTO DOSLOWNIE JEST COS CUDOWNEGO I CZUJESZ SIE TAM JAK BYS BYL NA KARAIBACH. WARTO ZOBACZYC TEZ POLUDNIE HISZPANII,SLYNNE WYBRZEZE COSTA DEL SOL W MIESCIE MLAGA,HEHE GDZIE MIESZKAM JAK ROWNIEZ ALICANTE NA COSTA BLANCA.ZYCZE UDANYCH WAKACJI GDZIE KOLWIEK BEDZIECIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espania-daniel
MOIM ZDANIEM I NIE TYLKO MOIM JAK I ZDANIEM WIELU LUDZI NA SWIECIE MARZENIEM WAKACYJNYM JEST CANCN W MEKSYKU. KRAJOBRAZ JAK ZE SWIATA FIKCYJNEGO. MORZE KARAIBSKIE JEST TAK PRZEPIEKNE,ZE TRUDNO JEST TO WYRAZIC SLOWAMI CZY W JAKI KOLWIEK INNY SPOSOB. JEST MNUSTWO ATRAKCJI DLA TURYSTOW WIEC KAZDY MOZE ZNALESC COS DLA SIEBIE. CANCN JEST MIASTEM BARDZO BOGATYM I WYJAZD NA TAKIE WAKACJE JEST BARDZO DROGI ALE MOZLIWY. KRAJOBRAZ JAKI MOZNA TAM ZOBACZYC ZAPIERA DECH W PIERSIACH. NAJBARDZIEJ EKSKLUZYWNE HOTELE,NAJPIEKNIEJSZE PLAZE SWIATA,ROZRYWKA I JEDNYM SLOWEM MOWIAC,JEST TAM WSZYSTKO CZEGO CZLOWIEK PRAGNIE!!!! POLECAM ROWNIEZ PUNTA CANA NA DOMINIKANIE,TO JEST DRUGI RAJ NA ZIEMI JAK CANCN CHOCIAZ MYSLE,ZE NIE AZ TAK WSPANIALY ALE BARDZO PODOBNY. POLECAM TEZ WYSPY KANARYJSKIE W HISZPANII NA PRZYKLAD GRAN CANARIA GLOWNIE POLUDNIOWA CZESC WYSPY W MIEJSCOWOSCI PUERTO RICO.WARTO ZOBACZYC PLAZE PLAYA DE LOS AMADORESTO DOSLOWNIE JEST COS CUDOWNEGO I CZUJESZ SIE TAM JAK BYS BYL NA KARAIBACH. WARTO ZOBACZYC TEZ POLUDNIE HISZPANII,SLYNNE WYBRZEZE COSTA DEL SOL W MIESCIE MLAGA,HEHE GDZIE MIESZKAM JAK ROWNIEZ ALICANTE NA COSTA BLANCA.ZYCZE UDANYCH WAKACJI GDZIE KOLWIEK BEDZIECIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espania-daniel
MOIM ZDANIEM I NIE TYLKO MOIM JAK I ZDANIEM WIELU LUDZI NA SWIECIE MARZENIEM WAKACYJNYM JEST CANCUN W MEKSYKU. KRAJOBRAZ JAK ZE SWIATA FIKCYJNEGO. MORZE KARAIBSKIE JEST TAK PRZEPIEKNE,ZE TRUDNO JEST TO WYRAZIC SLOWAMI CZY W JAKI KOLWIEK INNY SPOSOB. JEST MNUSTWO ATRAKCJI DLA TURYSTOW WIEC KAZDY MOZE ZNALESC COS DLA SIEBIE. CANCUN JEST MIASTEM BARDZO BOGATYM I WYJAZD NA TAKIE WAKACJE JEST BARDZO DROGI ALE MOZLIWY. KRAJOBRAZ JAKI MOZNA TAM ZOBACZYC ZAPIERA DECH W PIERSIACH. NAJBARDZIEJ EKSKLUZYWNE HOTELE,NAJPIEKNIEJSZE PLAZE SWIATA,ROZRYWKA I JEDNYM SLOWEM MOWIAC,JEST TAM WSZYSTKO CZEGO CZLOWIEK PRAGNIE!!!! POLECAM ROWNIEZ PUNTA CANA NA DOMINIKANIE,TO JEST DRUGI RAJ NA ZIEMI JAK CANCUN CHOCIAZ MYSLE,ZE NIE AZ TAK WSPANIALY ALE BARDZO PODOBNY. POLECAM TEZ WYSPY KANARYJSKIE W HISZPANII NA PRZYKLAD GRAN CANARIA GLOWNIE POLUDNIOWA CZESC WYSPY W MIEJSCOWOSCI PUERTO RICO.WARTO ZOBACZYC PLAZE PLAYA DE LOS AMADORESTO DOSLOWNIE JEST COS CUDOWNEGO I CZUJESZ SIE TAM JAK BYS BYL NA KARAIBACH. WARTO ZOBACZYC TEZ POLUDNIE HISZPANII,SLYNNE WYBRZEZE COSTA DEL SOL W MIESCIE MALAGA,HEHE GDZIE MIESZKAM JAK ROWNIEZ ALICANTE NA COSTA BLANCA.ZYCZE UDANYCH WAKACJI GDZIE KOLWIEK BEDZIECIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja do Bułgarii się z lubym wybieram, więc z przyjaciółkami postanowiłyśmy zorganizować sobie trochę inne wakacje niż co roku i wybrać się do... SPA. Przeglądamy oferty i póki co muszę przyznać, że spodobała mi się opcja hotelu primadonn w Jastrzębiej Górze. Nie sądzicie, że taki wyjazd to miła odmiana od standardowych wakacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPA jest fajnym pomysłem, aczkolwiek dużo dobrego od znajomych słyszałam o Bułgarii - a teraz ( tzn we wrześniu ) jest dużo taniej...Dla przykładu na stronce ok-tours.pl można znaleźć Bułgarię już od 1000 złotych :) to sporo taniej niż w sezonie... a w hotelach jest luźniej ;) warto więc poczekać na wrzesień i wybrać się w jakieś bardziej egzotyczne miesjce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babaguuulka
Jeżeli Grecja to polecam Santorini.Super miejsce,bardzo urokliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wakacje marzeń to wakacje marzeń, więc samemu trzeba się zastanowić, gdzie;) Najlepiej wybrać więc miejsce, kraj, miasto.... I nie przejmować się, że w biurach podróży nie ma ofert, które nas nie zadowalają. Tylko jechać na własną rękę. Obczaić sobie loty/dojazdy, w jakiejś bazie noclegów typu hotels-globally.com hotele i jazda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajkoooius
jak wakacje marzen to najlepiej z konradtravel :) bo tanio i porzadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniekad sie zgodze...
Kanary,idealna pogoda,tanie luksusowe hotele,tani przelot...najlepiej rezerwowac z Booking.com nie pobieraja zadnych oplat za rezerwacje,mozna anulowac do 24h przed przylotem bez obciazania kosztami,a przelot Ryanair najtaniej,polecam wynajem samochodu myspain.com za 12 dni z pelnym ubezpieczeniem 240e,paliwo na Teneryfie jest b.tanie a autka nowe w dieslu ekonomiczne,mozna zwiedzic cala wyspe,warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek___
Taaaa! Rzeczywiście, to mogą być wakacje marzeń. Zaplanowane wszystko, gdzie hotel znaleźć, gdzie przelot, gdzie samochód wypożyczyć. I co jeszcze? Wycieczki z panem "Z" na Teneryfie? Tak się składa, że na którejś z wysp jestem co roku. Oczywiście wczasy AI z dobrego niemieckiego biura (ostatnio lubię 1-2-Fly, są tani, a naprawdę rzetelni). Raz byłem z L'Turem i ten jeden raz wyleczył mnie z oszczędzania na urlopie. Wolę zapłacić więcej, niż w ostatnim momencie być zaskoczonym zmianą lotu. A co do oferty, to właśnie w ten sposób Kanarów nie polecam. Bo Kanary są może i tanie, ale tańsze od Tunezji, czy Turcji nie będą. No chyba, że ktoś się strasznie stara, tylko czy warto jeszcze wtedy jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsdfsdfsdfsdf
FRANCJA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjhhh
Aniana zajmij sie mezem alkocholikiem i 4 dzieci;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zalezy co cchesz robic zwiedzac czy wypoczywac, ja nie byłam za wiele na wypoczynkach bo zawsze brałam opcje zwiedzanie (mysle ze poki jestem młoda co zobacze to moje, wypoczywac na plazy bede jak bede stara). Wiec doradzic Ci moge w zwiedzajacych wycieczkach..najfajniejsze i najbardziej zorganizowane wycieczki ( łacznie z przewodnikami którzy nie koniecznie trzymaja sie planu wycieczek ale pokazuja tez zycie codzienne i minusy kraju ktory zwiedzasz) organizuje B.P Rainbows i na maxa fajne wycieczki sa z Sigma Travel. Z pierwszego byłam w Tajlandi (wycieczka nazywałą sie Basniowa Tajlandia 16 dni objazdówki Birma,Laos, Tajlandia) w 2008 kosztowała 4500 od osoby. Z Sigmy sa super wycieczki łaczone np Meksyk+Kuba 8900 od osoby. Ehh zazdroszcze Ci planowania ja w tym roku zamiast do Indi wziełam ślub i zrobiłam wesele ale tez przezycia nieziemskie wiec warto było :) moze w przyszłym uda sie naoszczędzac na fajny wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjbhbj
moze maledivy?? my 2 lata temu z mezem placilismy kolo 2500 funtow, all inclusive, takze mysle ze w 3000 euro bys sie zmiescila Kanary nie..bylam w tym roku i wiecej nie pojade..mialam pecha i pogoda nie dopisala..w lipcu..jestem zniechecona..i Kanary nie sa takie tanie:) do Egiptu nigdy..przenigdy;] ciagna cie za reke , nie mozna spokojnie wyjsc na zakupy.. jest okropnie..w Meksyku nigdy nie bylam, ale planuje za 2 lata jak moja malutka ktora jeszcze siedzi w brzuchu podrosnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjbhbj
hm a moze Karaiby???? albo Mombasa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kjbhbj - troche sie spoznilas z radami ;) btw. ja bym nigdy nie pojechal do kraju 3-go swiata, gdzie ludzie niewiele roznia sie od zwierzat :( Niedawno w Meksyku porwano jakas "wycieczke" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tydzien temu wrocilam z Tunezji. fajerwerkow nie bylo. do tego pogoda do kitu, w ciagu tygodnia 2 dni lalo, w pozostale pogoda byla piekna do 14 a od 14 pochmurnie i zbyt chlodno na opalanie. do tego natarczywi faceci na kazdym kroku. wiecej do krajow arabskich nie jade. w zeszlym roku bylam w Egipcie i tam bylo jeszcze gorzej pod wzgledem zachowania facetow :P jesli ktos chce pozwiedzac Egipt i ponurkowac to OK ale do wypoczynku na plazy czy wieczornych spacerow po miescie ten kraj sie nie nadaje :P a wakacje marzen to dla mnie Kuba, Malediwy, Kenya, Hawaje, Mauritius, Bali, Sri Lanka, Nowa Zelandia, Chiny. jest wiele miejsc. Tunezja, Turcja czy Wyspy Kanaryjskie to raczej normalne wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fg th hy
w rio de janeiro jest tak, jak opisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×