Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość aniania***ie

Gdzie jechac na wakacje marzen???co polecacie

Polecane posty

Dominikana. Bezpiecznie, rewelacyjnie, tanio. Mogłabym tam mieszkać. Nie masz bonusów w postaci wszystkich tropikalnych ameb i innych syfów. To ogromny plus, kiedy masz dziecko! Spędziłam tam kupę czasu, poza tym generalnie polecam ci Amerykę środkową lub południową- Kostaryka jest absolutnie zachwycająca. Meksyk niczego sobie, ale mnie najbardziej podobał się Jukatan- zielono, lubię tropik:) Pattaya w Tajlandii to nie miejsce na rodzinna wycieczkę. Jeden wielki burdel. Ale co kto lubi:) Dużo fajniejsze są prowincje. Sri Lanka jest też piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __osa_
szkoda ze bilety lotnicze nie sa takie tanie :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszczy z bydgoszczy
autorko beznadziejna pisze się:patrzyłam a nie patrzałam, a za 3 tysiaki to możesz pojechac na 1 tyfdzien nad polskie wybrzeże z wynajęciem kwatery w prywatnym domu....hahahah chyba mieszkasz na jakimś odludziu i nie wiesz jakie są ceny, na Dominikanę to nawet na bilet ci nie staryczy-chyba że w jedną stronę...nie ma jak być laikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie jest cała masa miejsc na świecie, które spełniają te Twoje wymogi - tylko z kasą trochę cienko... Ja bym na twoim miejscu pooglądała fotki z różnych miejsc, opisy - może przejrzyj też hotele - na hotels-globally.com masz bazę noclegów dosłownie na całym świecie, może Ci się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się już od kilku lat marzą nawet krótkie, ale wakacje w jakimś wyjątkowym miejscu. W sumie zimowa pora to tez dobry czas, żeby się gdzieś wybrać i odpocząć. Ja to bym najchętniej pojechała do takiego miejsca jak hotel Głęboczek - ta winoterapia mnie rozbraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poslij meza na 2 miesiace do Thailand a bedzie mial najpiekniejszy urlop w zyciu i wroci 10 lat mlodszy ! naprawde polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innej planety
Thailand bardzo sie zmienila na niekorzysc w oststnich latach a i polityczne zamieszki nie sprzyjaja turystyce. Wybierz cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyklo bora-bora
i thaiti eden na ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrozumiełam, że 3000 to e To chyba Euro? Tak?:) Więc 12 tys. polecam Hiszpanię- Andaluzję. Dwa kroki ocean, pięknie, czysto, luxusowo:D Miejscowość: Novo Sancti Petri, dla dzieci wiele możliwości i dla dorosłych też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelcia_25
Ja polecam Polskie morze - z pogodą z roku na rok jest coraz lepiej a i biorąc pod uwagę sytuację na świecie u nas spokojniej. Sprawdzone przeze mnie miejsce :www.domkiwczasowe.eu - cisza, spokój i wymarzone warunki dla wakacji z maluchem (posiadają pełne zaplecze) oraz z czworonogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek______
Ewelciu, wszystko fajnie. Podaj jeszcze kilka informacji. 1. Czy istnieje w Polsce miejsce, gdzie morze jest zimniejsze, niż w Kołobrzegu? 2. Czy w barze obok basenu masz pełną ofertę napojów alkoholowych, czy tylko piwo? 3. Jak wygląda możliwość wypożyczenia samochodu, wycieczek (zwiedzanie ciekawych miejsc), jak wyglądają wieczorne animacje? Napisałaś w dziale Poza Polską, stąd nie dziw się, że pytania są adekwatne do działu. To są klasyczne pytania, jakie zadaje się przed wyjazdem na dowolny urlop, mieszkając poza Polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Tajlandię! Piękne zabytki, gorąco, bardzo dobre jedzenie :) (i nieludzko ostre). Ale nie wiem czy się zmieścicie w takiej cenie. Może jakieś spa czy coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już od jakiś dwóch lat nakręcona jestem na dominikanę. Widziałam zdjęcia znajomych z wyjazdu i wygląda to naprawdę rewelacyjnie - pełna egzotyka, piękne plaże. Myślę, że w reszcie w tym roku się uda nam się wyjechać. Znalazłam sobie ofertę na allinclusive.com.pl, za jakieś 5,500 za osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam Turcje-bylam 3 razy na wakacjach i po prostu kocham ten kraj,nawet bardziej niz swoj wlasny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malta Fan
Ja polecam Malte... 3h samolotem, tanio pieknie... zreszta mozesz poczytac i popytac sobie na forum poloni na Malcie... www.MaltaForum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam Teneryfe
a dokladnie Puerto de la Cruz :) przecudnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm a jakby tak pojechać na Maltę albo do Maroka? ;) Czyli tak bardziej egzotycznie ;) Wszystkie te wycieczki dostępne są właśnie w cenach ok. 2 tysięcy (ze wszystkim) - takie przynajmniej oferty sa na allinclusive.com.pl - chyba, że jednak od razu zaszalec i rzeczywiście rozważyć tą Dominikanę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wakacje marzeń? W sumie takie wakacje spędzić można i w Polsce i za granicą - ale wcale nie musza być one az tak bardzo egzotyczne - chociaż takie na pewno będa wielką przygodą :) Dla mnie zachęcające są wycieczki obejmujące na przykład dwa czy trzy kraje, w których łączone są aktywne formy wypoczynku z plażowaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie panienka z okienka
zanzibar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki......i.........
malta jest nudna -jak bedziesz miec 60 lat to fajnie tam pojechac ale jak jestes mloda to sobie darj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominikana to jedno z moich marzeń :) Bardzo żałuję, że wycieczki w tamte rejony są jednak za drogie jak na moja kieszeń - przynajmniej jak na razie - no i niestety muszę sobie to odpuścić ale za to jak na podróż poślubną - może uda się coś takiego zorganizować. Tak wiec na bieżąco śledzę oferty na allinclusive.com.pl - a czy ostatnio ktoś z Was był na Dominikanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
Moja koleżanka niedawno była na Dominikanie i mówiła, że było cudownie. Piękne widoki, wspaniałe hotele, pyszne jedzenie. Z tego co wiem pływała tam również z delfinami co było jej największym marzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka napisala
za rezygnuje z wycieczki na rzecz biznesu i dizekuje za pomysly, ludzie nie podniecajcie sie tak a czytajcie wypowiedzi autorow, banda idiotow, no dalej proponujcie jej gdzie jechac jak ona juz na 1 str napisala ze z wycieczki rezygnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama jestes idiotka
Jak ona nie chce jechac niech nie jedzie a rady jak najbardziej sie przydaja bo moze i ja z nich skorzystam :) pewnie wielu osobom sie one przydadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cota
:) Teraz praktycznie nie ma problemów z wybraniem dla siebie fajnej wycieczki. Zarówno ceny są oraz bardzie przystępne jak i ilość ofert może przyprawić o ból głowy. Z tego co widziałam to na allinclusive często mają fajne last minute

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golfista
Jestem pasjonatem golfa. Amarillo Golf & Country Club to świetne miejsce na realizację swoich pasji, też z nimi pojechałem. Mieści się na Teneryfie. Wspaniałe miejsce. Wieczorami polecam jedzenie i drinki w tamtejszej restauracji. Wcale nie jest drogo. A jakość najlepsza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alehandro
wycieczka życia do koszalina pod namiot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holachica
Według jeśli chodzi o Polskę to Głęboczek na pojezierzu brodnickim jest rewelacyjnym miejscem na spędzenie cudnych wakacji. Piękne widoki, pyszne jedzenie, genialne zabiegi m.in. kąpiel w winie i możliwość spływu kajakami czy też nauki nurkowanie. Wszystkie moje ulubione rzeczy w jednym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia czarnabiała:)
Czy w Karwi ktoś z was był jak tam jest? co można pozwiedzać? dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×