Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abcdefgah

szukam przyjaciólki

Polecane posty

lejla - aha :-) to rob tak by Tobie było dobrze :-) Haris na jakie tematy? spódnic czy facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się bardzo staram robic tak zeby dla mnie było dobrze, ale różnie wychodzi mi to. Czemu Haris nie chcesz rozmawiać na temat facetów? To dobry temat na pogaduszki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam, jest tyle osób do których Twoja charakterystyka napewno jest podobna że raczej nie ma możliwości żeby Cię tu ktoś rozpoznał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ale na kafe moja osoba jest dosc rozpoznawalna (przynjamniej była bo ostatnio przycichłam), a po co dawać komuś broń do reki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja - internet niby bezosobowo ale jednak ... o facetach to nie pogaduchy... zawsze to samo, pokłocilam się o pierdolę, nie pomógł mi w tym czy owym...zawsze zawodzą wtedy kiedy nie powinni... nie chce uogólniać ani mówić że mój czy Wasz jest taki sam... ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szukam przepisu na obiad, wiem ze bedzie ryba i właśnie bedę robić w cieście zesamowym ale nie wiem jaka surówka do tego czy coś ugotowanego... ziemniaki czy ryż... może coś doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepsza przyjaciolka na kafe
------>abcdefgah jest Setunia🌻 i w realu tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam ryż, ale jakoś go sobie nie wyobrażam z rybą... Jak rybka to obowiązkowo jak dla mnie ziemniaczki surówka z kiszonej kapsutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dwa przepsiy na super sałatki oprócz tej kapsuty kiszonej, ale jakoś ich nie widzę do ryby. A poza tym też są z kapusty :p tylko już nie kiszonej ;) Czy bardzo rzuca się w oczy że uwielbiam kapustę w każdej postaci? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to sałatki :-) dawaj przepis zobaczymy... kim jest setunia? jeszce nie poznałam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sałatka z kapusty wersja I: kapusta pekińska, marchewka, cebula, majonez, musztarda, sól, pieprz Szatkujesz kapustkę, marchewkę i drobno kroisz cebulkę, do tego sól i pieprz do samku, troszkę musztardy też do smaku, żeby było ostrzejsze i majonez, tyle żeby było coś jak sałatka jażynowa. Ja ten przepis mam od byłej "teściowej" i uwielbiam tą sałatkę, mogła bym ją jeść non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzmi samakowo, zgapie sobie zadzwoniłam własnie do jednej firmy: anowei nazywali się: R. Klocek i R. Kałek no ludzieeeeee ale sie dobrali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam, jest rewelacyjna :D Mam też drugą tez super pyszną tylko sobie składników jakoś nie bardzo mogę przypomnieć, a dokładniej nie pamiętam tych dodatków typu sól itp... ale najwyzej później w domu zobaczę i dopiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no brzmi rewelka - tylko mój chlop nie majonezu :-) byłam na ciasteczku urodzinowym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam uwielbiam majonez, ale tylko kielecki, innego nie jem :p Oczywiście przyniosłaś po ciachu dla nas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a taka kierowniczka jedna ;-) ciacho z orzechami dobre :-) a majonezu nie lubi - byl kiedyś przy procesie produkcyjnym i pewnie widzial za dużo i na psychikę mu siadło :-) ale jak mu powiem ze to jogurt naturalny to uwierzy :D zawsze tak robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przemyślałam sprawę :P od trzech dni chce mi się na słodko, dziś jednak już nie wytrzymam i po pracy idę prosto do sklepu po jakieś ciacho, a najlepiej po kajmaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja im wiecej mówie ze nie jem ciastek to tym wiecej ich jem wiec nic nie mówię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facetom to się jednak wszystko wciśnie ;) JA mojemu kiedyś chciałam wcisnąć śmietanę pod przykryciem ze to jogurt naturalny :p ale skończyło się na tym że nic nie gotowaliśmy (czytaj nic nie gotowałam) wtedy bo coś tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×