Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abcdefgah

szukam przyjaciólki

Polecane posty

No ja się domyślam że zaszalejecie :) Ja sobie planowałam że pojadę na jakiś czas na Śląsk, ale niestety nie dam rady bo dostałam tą pracę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W celach rozrywkowo - rekreacyjnych :p Mój facet rozbudowuje firmę i tam ma kolejną filię i do niego miałam jechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nienawidzę się spóźniać. Uważam że to brak szacunku dla drugiej osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę się przyłączyć? nie mam teraz za bardzo czasu,zeby sięrozpisywac,za ale chętnie bym sięprzyłaczyła do waszego \"kółeczka\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, wszyscy są bardzo milie widziani :) Pomimo że troszkę się z dziabongiem rozpanoszyłyśmy na tym topiku :p Nie ładnie się spóźniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pomyśl sobie jak Ty byś się czuła gdyby się ktoś z Tobą umawiał i się spóźniał.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam tendencję do spóźniania...:( jednakże staram się nad tym pracowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kobiety bardzo nieładnie z Waszej strony się tak spóźniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, naumiana :-) co do spóźniania - nienawidzę się spóźniać i żadko kiedy się spóxniam - co do osób na tore czekam - zawsze wyrabiam się tak że jak goście przyjdą to jest wszystko na cacy :-) dobrze organizuję sobie czas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejla - no to widzę że faceta masz obrotnego - i jeżeli powstaje filia no to zapraszam i może jakaś kawa na "mieście"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrotny jest i to bardzo, to już kolejna filia jego firmy :) a jeszcze ma do tego własna szkołę, też z filiami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spódnicy może nie ale ogolnie zapominam wielu rzeczy :O pozatym ona nie zapomniała spódnicy tylko miała małą spódnicę - to jeszzce pamiętam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam mojego chcę zmienić, już wiem nawet na jakiego :p Tylko że tamten drugi to ciężki orzech do zgryzienia ;) zreszą z tym też nie jest łatwo czasami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm .... zmiany facetów czasem są wskazane ale żebyś nie wpadła z deszczu pod rynnę... każdy na początku wydaje się fantastyczny a z czasem....wychodzi z niego to co złe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to lekko skomplikowana sytuacja. Z tym obecnym jestem już drugi rok, a z tamtym świruję już 4 lata.... Jak widać zakręcona sytuacja... Tym bardziej ze uwzięłam się że ten drugi będzie miom mężem i koniec kropka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×