Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abcdefgah

szukam przyjaciólki

Polecane posty

to milego spalania ja tez juz pojde bo pare spraw trzeba zalatwic to do nastepnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zaczęłam a dziś kończę, ale łatwo nie będzie... Jeszcze trochę i mój szef zrobi ze mnie eksperta w sprawie specyfikacji i zamówień publiczych ;) Stwierdził ze to mi się przyda i mam się tego nauczyć :) W sumie fajnie :) A co do wczorajszych pytań, pracuje w dziale inwestycji i remontów jako specjalista ds. dokumentacji, a jak zaczynałam studiować na ZiIPie to była tylko jedna specjalizacjia, inżyniersko - menadżerska i nam tego juz nie zmieniali tylko taka nam została, ale mi ta akurat odpowiada. A Ty która kończyłaś? I w jakim dziale pracujesz? Produkcyjnym? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja skonczyłam Systemy Zarządzania Bezpieczeństwem a że w polskich przedsiębiorstwach tego nie ma to jestem w marketingu i też sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na uczelni tego nie ma, ale całkiem fajna specjalizacjia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nasz dzial marketingu rożni się o wiele bardziej od innych działów marketingu... także nie mam co porównywać mojej pracy z pracą innego specjalisty ds marketingu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajna - tylko niestety jeszcze nie przydatna :-( najbliżej jej do BHP ale żeby być specjalista ds BHP musisz mieć studia podyplomowe o nazwie BHP wiec na takie poszłam i tym zajmuję się dodatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz piszę na zarobek pracę licenacjacką z marketingu i kojarzy mi się to tylko z jednym, z wciskaniem ludziom gLupot żeby tylko sprzedać towar :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zastanawiam się teraz nad pójściem na podyplomówkę z zarzadzania zasobami ludzkimi. Ale jakoś się zebrać nie mogę, dopiero co się obroniłam i tak mi to dało w d... ze mam chwilowo dość. W ciągu miesiąca musiałam obryć się na tyle zeby zaliczyć sesję, zdać egzamin dyplomowy z calych 6 lat studiów i obronić pracę mgr.... Można się zastrzelić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie - a my się tym nie zajmujemy bo mamy specyficzną branże i nasz produkt i tak kupią bo muszą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieliście egzamin dyplomowy?? i co na nim było? my tylko sesje i obrona pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, nie chcesz wiedzieć co było na egzaminie dyplomowym..... Trzeba było wiedzieć wszystko, dosłownie wszystko czego nauczyłaś się przez całość studiów bo mogli Cię pytać dosłownie ze wszystkiego :o Wyobraź sobie ile to jest nauki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest chleb, ani żadnen produkt spożywczy... :-) oj to domyślam się - ja sobie tego nie wyobrażam - znaczy nas na obronie pytali z różnych rzeczy - prawie w ogole nie z pracy, ale o podstawy: funcje zarządzania, metody FIFO LIFO, dużo ze specjalizacji... ale nic z psychologi, filozofi, statystyki ekonometri mechaniki stosowanej i innych takich technicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy następną koleżaknę :) A my mieliśmy na tym dyplomowym praktycznie same techniczne, tylko trochę zarządzania i ekonomicznych. I oczywiscie jak nie zaliczysz egzaminu to do obrony nie podchodzisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porażka ale to już za nami :-) u mnie w nocy padal snieg teraz niebo blękitne - mimo iż siędzę w piwnicy conieco go widzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zaplaciłam za wycieczkę do Turcji za 5 tyg :-) podróż poślubna - heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musiałaś być bardzo niegrzeczną dziewczynką jak Cię zamknęli w piwnicy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy remont i jeden budynek w ktorym byl nasz dzial remontują - a tylko w piwnicy bylo miejsce :-) i tak tu siedzimy Bog wie jak długo jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny opuszczam Was na ponad godzinkę ide na angielski ;-) się uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×