Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abcdefgah

szukam przyjaciólki

Polecane posty

Ja piłam cytrynową jak zwykłej nie dostałam i mi nie podeszła. Ale kiedyś mój facet kupił mi zieloną brzoskwiniową, była pycha ale jej teraz znaleźć w sklepie nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze, to by tłumaczyło czemu jej teraz nigdzie dostac nie mogę ;) A muszę przyznać że mnie wtedy bardzo zaskoczył bo on pił jeszcze w5tedy zwykłą herbatę a poszedł na zakupy i specjalnie dla mnie kupił dwie paczki zielonej herbatki :) takie pierdoły są najmilsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7-15 czyli najszybciej idę do domku :-) dzis znów siłownia.. bolą mne ramiona po wczorajszym dniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! ja własnie 2 tyg temu zapisalam się i latam codziennie wykupilam sobie abo na rok wiec musi m=i sie zwrocic mąz powiedział że ani razu tam nie pójde to mu chcę pokazać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz 3 mmiesiac łażę... w poniedziałek siłownia i aerobik, we wtorek siłownai w czwartek siłownia i aerobik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sobie pomyslę, ze przez całe liceum kołowałam lewe zwolnienia z wuefu to.... :D :D :D ale nie lubie ćwiczen grupowych gier itp. bzdetów zawsze wybierano mnie jako ostatnią do drużyny bo miałam gdzieć, w którą strone leci piłka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak sie zrobi cieplej to może pojeżdże sobie na rowerze, lubię to. A tak to nie ma szans zeby mnie ktoś namówił na jakikolwiek wysiłek. No moze jeszcze się dam mojemu wreszcie namówić na basen bo też jak narazie sam jeździ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam plan, żeby jak zrobi się cieplo to dojeżdżać do gimnazjonu na rowerze ale jestem ambitna nie ma co :classic_cool: basenów nie znosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa, pracuje ;0 Właśnie widac jak pracuje ;) A moze jest nauczycielką informatyki? To by cos tłumaczyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×