Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abcdefgah

szukam przyjaciólki

Polecane posty

Droga Desperatko. Na wstępie pragniemy zwrocić Twoją uwagę, iż CHŁOPAK jest pakietem rozrywkowym podczas gdy MĄŻ jest systemem operacyjnym. Spróbuj wprowadzić komendę C://// MYŚLAŁAM_ŻE_MNIE_KOCHASZ włączyć ŁZY oraz zainstalować WINĘ. Jeżeli wszystko zadziała jak powinno MĄŻ powinien automatycznie wlączyć aplikacje BIZUTERIA I KWIATY. Pamietaj jednak, że naduzywanie tych aplikacji może doprowadzić MĘŻA do wystąpienia błędu GROBOWA_CISZA lub PIWO. PIWO jest bardziej nieprzyjemnym programem, który w pewnych sytuacjach może włączyć plik GŁOSNE_CHRAPANIE.MP3 Cokolwiek byś nie robiła, pamietaj jednak zeby nie instalować TESCIOWEJ. Serwis Techniczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą. ktoś w końcu musi pracowac żebyśmy my się mogły obijać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam firme państwową, ale zdecydowanie nie produkcyjną. W Polsce są tylko 23 takie firmy i ja w jednej z nich pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usługowa też nie. W sumie to nie wiem jak można to określić. Chociaż na upartego to działalność produkcyjną i usługową można w to wmieszać.... Nie wiem gdzie jest Ptaszyniec. A czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby było śmieszniej działalność edukacyjna też w tą firmę się wlicza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogóle całkiem nie w tym kierunku... Właśnie sobie zjadłam śniadanko :) Dobre było :) Tylko co ja potem będę jeść :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, myślę że nawet jak będziesz zgadywała do końca dnia gdzie pracuje to Ci to nie przyjdzie do głowy. Normalni ludzie nie pracują w takich firmach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie PKP, ale mam zamiar się tam zorientowac o pracę. Ciekawe czy coś by z tego wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo daleko. Mówię Ci że nie zgadniesz.... Samej by mi to do głowy nie przyszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm chce wiedzieć jak mnie zwolnią gdzire szukac pracy by dalej nic nie robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×