Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abcdefgah

szukam przyjaciólki

Polecane posty

Eeeee, to wypasik masz :D Też mam nadzieję ze jak pójdę do normalnej pracy (nie na staż) to będę miała mozliwość się uczyć :) studia, kursy, szkolenia itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po swietach jade na kurs :P szef ma dośc uzerania sie z ksiegowymi i stwierdził ze ja te bede robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego to Ci akurat nie zazdroszczę ;) Ja na jesieni robiłam sobie kurs pracownika ds. finansowo - kadrowych i rachunkowości mam powyzej uszu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnbie raz wyslano na kurs z excela :O teraz molestuje szefa zeby zafundowal nam kurs duńskiego i już prawie go urobiłam, ale to po godzinach pracy bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
excel jest zarabisty uwielbiam pracowac w tym programie za to nie lubie corela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wreszcie pojęłam excela na tym kursie na którym byłam, bo też mieliśmy tam to :) I po co Ci duński????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corel graficzny - do reklam i innych takich jak znajde kurs to pojde na niego - ucze sie metoda prób i błedów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie nauczyli cie AutoCada na studiach to było powolaone - grafika inżynierska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym AutoCadem na studiach to bylo tak ze jak zaczynaliśmy to ja nie miałam komputera jeszcze w domu i tylko tyle co na zajęciach się bawiłam to miałam 3. Potem dorobiłam sie kompa i mieliśmy następne zajęcia z AutoCada to już załapałam bo bawiłam się dużo tym w domu i miałam zaliczenie na 5. A teraz tak jakoś mi się umyślało żeby iść na kurs tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Haris, duńska firma duńską firmą, pracujesz w Polsce, Ty pewnie kombinujesz zeby nauczyć się duńskiego i wyprowadzić się do Danii :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysmy tylko jeden przedmiot mieli z autoCadem ale jak chcesz to pewnie :-) ja z tego niewiele pamietam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mieliśmy grafikę inżynierską i chyba projektowanie inżynierskie czy coś takiego, NApewno mieliśmy więcej niż jeden raz tego AutoCada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie popracowałam - xero umowy zrobiłam i dałam ja do rejestracji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chwila przerwy Ci sie należy ;) nie powinnaś się przepracowywać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to od rana taka huśtawka, albo sypie tak ze drugiej części budynku w którym pracuje nie widać albo cisza i spokój.... Zaczynam się martwić czy aby przez pogodę nie popsuja mi się palny dzisiejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak być może... kto to wie... alez ten czas sie dzis wlecze... gdzie tam 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a wyobraź sobie co ja czuję jak jestem tu zypełnie sama i nie mam juz nic do roboty bo to co miałam już zrobiłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt obok ciebie nie siedzi? sama masz pokoik?? ja siedze z kolegą dzis ma wychodne mamy głosowanie i jest w komisji a ja tu sama jak palec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sama samiutka jestem. Normalnie jest ze mną szef ale do końca miesiąca jest na urlopie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa to i tak dobrze, kumpel sie pyta co sie tak szczerze do monitora i co tak zapierdzielam poklawiaturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziabong dawaj kolegę niech się dołączy do nas :p O, Haris się znalazła, znowu pewni tylko na chwilkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kobiety, robię herbatkę (oczywiście zieloną), która się łapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×