Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owocowamama

pierwsze urodzinki - co i jak

Polecane posty

zastanawiam sie jak to wszytko zorganizowac.. zaprosic tylko dziadkow + babcie?? chrzestnych?? zrobic w domu ( mamy 2 male pokoje wiec jesli byloby wiecej osob nie wiem gdzie bym ich upchala)? wynajac jakas mala kawiarenke?? jedyne co wiem to to ze ma to byc w formie \"zapraszamy TYLKO na torcik\" tzn tort, ciasta, kawa, herbatka i szmpan.. wiem ze niektorym sie nie pdoba alkohol na 1 urodzinki dzicka ale ja osobiscie w lampce szampana nie widze niczego zlego.. no i ze ma sie zaczac ta mega impreza:P:P tak gdzies o 15 moze to glupie ale strasznie jestem przejeta tymi urodzinami jak ten dzien bedzie wygladal.. lub juz wygladal u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz obmyslilam co i jak :) zapraszamy babcie., dziadków, chrzestnych i prababcie i jedną taka kafeteryjną cioteczke z rodzinka :D:D:D:D mysle ze tak kolo 16... jak by bylo ladnie- w co nie wierze to bysmy posiedzeli na tarasie a jak bedzie nieladnie to w salonie. zrobie salatke jakies wedliny kawa herbata torcik :) Mala zdmuchnie swieczke :D:D chce jej zrobic ta wrozbe z rożancem obraczką kieliszkiem i ksiazką :D:D:D a potem kolo 18 pewnie panna pojdzie aaa a my posiedzimy pogadamy... a w niedziele zrobimy powtórke z rozrywki bo wybierzemy sie z 2 tortem do drugiej prababci :D:D:D:D tam juz bedzie ludzi a ludzi ale to juz sami naj najblizsi i bedzie napewno baaardzo wesolo :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ci dobrze.. ja nie mam gdzie tylu zaprosic:( mysle zeby podzielic na 2 dni.. ale tez jest problem bo kogo zaprosze w dzien urodzin a kogo pozniej??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam małe mieszkanko i nie wiem jak to zrobic a gosci troche mam babcie prababcie dziadkowie rodzeństwo 20 osób !!!! i tak mysle ze zrobie u mamy ma wieksze mieszkanko pare sałatek torcik ciasto winko ale czy mama sie zgodzi ????? chyba nie ma wyjscia :) wnusi odmówi ??!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz 30 marca robie powtorke z rozrywki tyle ze to 2 latka. beda 2 babcie,dziadek ,crzestny z dziewczyna ,chrzestna z rodzinka,i moja przyjaciolka z coreczka.robie w mieszkaniu.menu ppodobne jak na roczek.obiad,ciasta ,tort,kawa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×