Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ngLka

Bóle stawów, więzadła? miednica? 17 tc...

Polecane posty

Dziewczyny, kiedy tak na prawdę rozpoczyna się praca stawów biodrowych, miednicy i tak dalej?Jestem w 17 tyodniu i od kilku dni czuję upierdliwy dyskomfort w okolicy stawów biodrowych i całej miednicy oraz krzyża i kości ogonowej. Momentami mam wrażenie, jakby łapał mnie reumatyzm (może łapie a może nie). Dodatkowo czuję, jakby mnie wszystko w środku rozpychało (wiem, że rośnie ale musiałoby rosnąć o kilka cm na dobę, żeby aż TAK to czuć).Co z tym rozszerzaniem więzadeł, możliwe, żeby już tak szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bolala kość ogonowa i cos w okolicy miednicy powiedzialam ginowi to kazal kupic magnez i łykac, odkad biore magnez to mnie nic nie boli. zreszta od twierdzil ze to nie ciazowe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, mam magnez, odstawiłam go jakoś w 13 tygodniu bo miałam brać na bóle krzyża. Całkiem wypadło mi to z głowy. dzięki, moze to to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłop mi kupił koc grzejacy i tomoforek to sobie tym tyłek grzałam. pomagalo na chwile. lekarz mowil, ze mozna sie tym grzac jakby co :) ale po magnezie wszystko minelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś przed snem sobie poduszki elektrycznej użyję ale zdaję sobie sprawę, e to rozwiązanie czasowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak boli Ciebie, mnie kosc ogonowa tak kuła ze nie moglam sie schylic, isc usiasc na kibel ani sie sie umyc. We wszystkim potrzebowalam pomocy, dobrze ze mam juz to za soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×