Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxmoniaczekxx

21.08.08 wymarzona waga

Polecane posty

Gość xxmoniaczekxx

Cześć. Nazywam sie Monika. Mam do stracenia ok, 20 kilo, moze byc mniej ;P Startuje jutro czyli 21 Marca, a koniec będzie 21 sierpnia czyli 3 miechy :) Moze ktos sie przyłączy ;> ? Moja dietka bedzie sie opierała na piciu duuużżżżżej ilości wody niegazownej ;) Jedzeniu warzyw, owoców, miesa, ryb. Nie bede jeść: CHLEBA! Ryżu! ziemnaków! schabowych! mielonych! Piła innego picia zadych coli, itp. W mojej diecie beda przedewszystkim: -Woda,marchewki, gruszki, jabłka, pomidory,cebula,groszek, kukurydza, kalafior, szpinak, jarzyny wszelkiego rodzaju, pier z kurczaka ktos idzie na to ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie
jakie 3 miechy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxmoniaczekxx
Znaczy 7 :P bo wczesniej myslalam ze do Czerwca tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyala
chyba 6 miechów;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyala
ja też mam trochę do zrzucenia, a odchudzałaś się wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak wytrzymalam miesiac bez chleba, ryzu , sama trawa mieso i ryby, efekt tego byl taki ze niedostarczalam weglowodanow do organizmu. Nie mialam na nic sily, bylam drazliwa, rozkojarzona. Ogolnie beznadzieja. Teraz sie opamietalam ,jem weglowodany rowniez, tylko nie lacze ich z bialkiem a chudne tak samo. Wiec glupio robilam, nie ma co sie drastycznie odchudzac. PS: Chcialas chyba powiedziec 5 miesiecy? Bo do 21.08 jest 5 miesiecy , a nie 3. Naprawde dorzuc weglowodany :) bo one tez sa potrzebne dla organizmu. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, waże 69 kg , chciałbym schudnąc do 55- wierze, że z wami mi się uda. ola455 jak Ty to zrobiłaś, że od stycznia schudłaś 10 kg, jaką dietę stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anowiaczek- przez pierwszy miesiac jadlam do 800kcal i malo weglowodanow. A juz przez drugi miesiac jem do 1000 jem weglowodany i duzo bialka i stosuje diete nielaczenia:) Chudne tak samo, a mam wiecej energii wiec polecam 1000, nielaczenie i cwiczenia. Nie jem smazonych rzeczy, slodyczy, makarnow, bialego ryzu i bialego chleba, ani nie jem po 19. Wsumie jem bez wiekszych wyrzeczen. Smacznie, zdrowo i to na co mam ochote:) tylko ze w malych ilosciach. Skacze na skakance i pije 1,5litra wody. Startowalam z podobnej wagi jak Ty, bylo ciezko ale jestem juz bardzo blisko celu. Uda sie Tobie, tylko musisz w to mocno wierzyc. Trzymam kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxmoniaczekxx
Tak, stosowalam wczesniej diete kapuściana...i kopenchadzka ale.. cale dnie w głlowie mi sie krecilo... źle sie czulam i wogóle wiec zrezygnowałam. W te wakacje schudlam 7 kg. bez zadnych diet :D nie wrucilo mi potem nic, efektu jojo tez nie było :) Jadłam wszystko. Mówisz zebym dorzucila weglowodany, czyli co np. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np. brązowy ryż , zdrowy:) , czarne pieczywo, jogurty owocowe, otręby i musli (maja duzo blonnika), kasza , makarony,płatki owsiane. Jesli chcesz diete niskoweglowodanowa, jedz chociaz 1 posilek weglowodanowy, nie mozna tak calkowicie zrezygnowac z nich. Szkodza tylko i wylacznie w nadmiarze. Pozdrawiam:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxmoniaczekxx
ola455 dzieki ;* Ok niech bedzie z 1 jogurcik i płatki owsiane :D xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CUKIERECZEK26
CUKIERECZEK26 Ja rozpoczynam jutro kilkudniowa glodowke, od trzech dni na diecie 600-1000 kcal ale chce oczyscic organizm stad pomysl z glodowka a potem powolne przechodzenie na 1000kcal dziennie. Do zrzucenia 18kg, waze 75 teraz przy wzroscie 177cm, czas mam do polowy maja, wiem, ze to krotko ale podchodze do tego na luzie, ile schudne to schudne. Moja zmora sa brzuch i grube lydki, udami jakos sie nie przejmuje. Zamierzam cwiczyc ale przede wszystkim tanczyc do upadlego bo to lubie W pracy ciagle ktos mnie czestuje dzisiaj czekoladowymi jajkami, jaka ja dzielna jestem, nie tknelam nawet jednego i wszystkie slodkie prezenty rozdalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxmoniaczekxx
moja zmora też są łydki Uda mam ok, a łydki koszmar ;] ale wiesz co ? biegaj ! nawet w domu w miejscy do 5 minut z 3 razy dziennie! dziala naprawde :D na poczatkui moga ci przybyc na masie nie w tluszczu ale w miesniach, ale potem beda miejsze i nie sflaczale, cwicze juz 2 tyg, 2,5 cm miej, a wczesniej tak po 3 dnach cwiczen meirze a tu 3 cm wieksze ale potem zmalały udalo sie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge się podpiąć pod ten wątek? Bo mój stary upadł, a odchudzanie bez wsparcia nie daje efektów ;) Moje dieta to generalnie MŻ. Unikam słodyczy i białego pieczywa. Ostatnio strasznie sobie folguje i czuje, ze na wadze jest źle... ale wracam do diety, bo lato tuż, tuż.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxmoniaczekxx
Jasne ze mozesz :) co zjadłyście na śniadanie :P Ja jogurt mały danon porzeczkowy:P bo ma duzo weglowodanów, a za jakąs godzinke jajko na miekko, :D a wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny, Ja mam do zrzucenia jakieś 5 kg:O Na dzień dzisiejszy waże jakieś 66 kg przy 171 cm. Nie stosuje żadnych diet, jedynie ograniczenia jedzenia, zero słodkości i fastfoodów, rano sniadanko, póxniej obiadek i popołudniu już nic, a jak mnie strasznie ssie, to zjem sobie jabłko i to na tyle. Ponadto tańcze sobie, sprzatam, jeżdże do pracy na rowerze, wszystko zeby zbić kalorie, no i popijam czerwoną herbatkę. :) Święta będa cięzkie ale też mam zamiar się ograniczać:) Walczę o wymarzoną sylwetke na majówkę, wtedy kiedy trzeba będzie zrzucić grube ciuchy a pokazać szczupłe ciałko, ponadto w lipcu mam wesele siostry, więc będę chciała wyglądac bosko. Także do dzieła:) Dzis rano o 6 zjadłam dwa jajka na miękko + dwie kromki chlebka, teraz popijam w pracy czerwoną herbatkę:) Pozdrawiam i trzymam za nas wszystkie kciuki:) Wkoncu cel mamy jeden- zrzucić te cholerne kg które nam ciążą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxmoniaczekxx
a ja juz zjadłam 2 śniadanko 2 jajka na miekko tylko ze z chlebem białym ;/ nie mialam innego :P mam pytanie co jest bardziej kaloryczne bułka taka zwykła-kajzerka czy kromka chleba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola455 dziękuję za Twoje cenne rady. Wydaje mi się, że dzięki Tobie znalazłam główny powód moich problemów. Do tej pory jadłam zbyt dużo węglowodanów! Potrafiłam 3 razy dziennie jeść musli lub inne płatki, bo uważałam, że są zdrowe, chociaż kalorycznie nie wychodziło dużo bo wliczając obiad wychodziło ok. 1200-1300 kalorii, to moja waga od stycznia się nie zmieniła. Od paru miesięcy nie jem w ogóle chleba, ewentualnie pieczywo ryżowe. Co myślisz o moich nowych założeniach: 3 razy dziennie nabiał do łacznie do 600 kalorii ( jogurty, serki twarogowe, homogenizowane) + obiad do 300-400 kalorii, razem dziennie do 1000 klaorii. Godziny posiłków 8, 11, 14, 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anowiaczek nie ma za co:) Mysle ze twoje nowe zalozenia sa trafione. Weglowodany powinny wynosic ok.50% wszystkich kalorii z calego dnia, nie wiecej. Wiec jak zastosujesz nowe zalozenia napewno schudniesz ; ). A i uwazaj na jogurty owocowe- niestety zaliczaja sie do weglowodanow, ale juz naturalne do bialka:). moniaczek- Świetnie! Pozdrawiam i trzymam za Was kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge sie przyłączyć? obecnie waże 90kg:( a waga wymarzona to na poczatek 79:) a potem 65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasz radę, są tutaj kobietki które schudły po 30 kg , a nawet i więcej! osobiście znam babeczkę która a 130 zjechała na 87:) oczywiście nie zajęło jej to kilk msc ale dała radę od czegoś trzeba zacząć jestem z Tobą 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w maju(bede po maturze) mam zamiar chodzic codziennie na silownie pobiegac i pojezdzic na rowerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×