Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

kaad1 chce na wakacje leciec do polski zeby Lusia zobaczyla co to ciepelko... Ale moj mezulek oczywiscie ma tysiace \"ale\" zebysmy nie lecialy i mam go w .....nosie ;) Bez laski.... On bierze urlop raz do roku i lecimy uwaga ja na 3 tygodnie on na tydzien !!! Za caly rok!!! I nic nigdy nie uda nam sie zalatwic... Wlasnie zjadlam sniadanie. Kawka i banan i do godziny 17 na wodzie i jogurcie naturalnym jade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie galileo ze masz fajne cialko. u mnie tez tak powoli szlo po tygodniu 2 kilo no ale lepsze to niz nic albo wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietacie jak sie mialysmy zmierzyc przed dietka noreska?? Tak wiec zmierzylam sie wlasnie i...... w biuscie , z czego akurat sie nie ciesze ubylo mi 2 cm, cycki mi sie skurczyly kobietki!!!! W pasie mam mniej o 8 cm, w biodrach mniej o 7cm :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc joaska nie wiem czy ta twoja niedíeta nie jest gorsza niz jakas dieta. moj maz nie chce mnie samej puscic do polski na wakacje ale rok temu sie sprzeciwilam i pojechalam 2 tyg. predzej w tym roku tez tak planuje ze latem pojade 2 tyg. predzej . a tobie to bym sienie dziwila jak bys uciekla latem bo ja bym nie dala rady raz do roku do polski jechac bo bym tu chyba zdechla wiec pomysl sobie i moze jakos ci sie uda to i wam lepiej zrobi bo troche za soba zatesknicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz co galileo to super tylko pozazdroscic ja sie nie zmierzylam bo miara wsiakla ale u mnie to nie ma sukcesow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne to troche bo wga leci powoli ale widze ze sie wysmuklam troche :-) Ale wazne ze cos sie dzieje :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galileoo lepiej schudnac 2 niz nabrac 2 prawda ??? ale piszsz ze cialo ladnie wyglada wiec nie wazne ile schudlas wazne sa efekty ze jestes smulrjsza i na cm widac ze cos sie dzieje :) super ja juz nie moge sie doczekac kiedy ja zaczne tylko mala musze przestac karmic:P a to jeszcze troche potrwa bo chce ja karmic do 2 r.ż. a tak od 18 miesiaca ja oduczac:P ciekawe jak mi to wyjdzie :) ale ja tez ladnie teraz waze bo 64 to dlamnie tez sukces:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super bigbabon! widze ze slicznie Ci waga poszla w dol :-) Oj do lata moze sie wyrobimy i wyjdziemy w bikini wreszcie ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak marze zeby wyjsc na plaze ladna smukla bo chce z mezem jechac nad morze w sierpniu:) musze wygladac ladnie a nie zwaly tluszczu my kobietki musimy dbac o siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram, że musimy o siebie dbać, ale z tymi wałami tłuszczu to troszeczkę przesadziłś. Wszystkie jesteśmy już piękne, szczupłe tyle że walczymy aby wyglądać jeszcze lepiej, a do wakacji to na pewno nam wszystkim się uda, ja w was i w siebie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam do zrzucenia jeszcze troszke.... do wagi sprzed samej ciazy zotalo mi 7 kg, jesli chociaz tyle uda mi sie zrzucic do lata to juz bedzie moj duzy sukces :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agabw
Witam kochane dziewczynki ...i już znów po weekendzie...och te wekendy sa ....znów z 0,5 kg do góry...ale to przez imprezke sobotnią a ogólnie przez tydzień 1,5 straciłam, mama nadzieje ze i ten tydzień będzie na -. Bigbabon a gdzie się udajesz nad morze, bo ja też mam zamiar w sierpniu gdzieś wyjechac ,zastanawiam się nad Władysławowem (to bedzie nasz pierwszy długi wyjazd z maluszkiem).A wy jaka miejscowośc polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od wielu lat jeździłam do Sarbinowa, jest tam super więc polecam. Jednak w tym roku planujemy mazury bo w końcu ile można w to samo miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za komentarze na nk :) zdjecie wsadzilam dla was :) moje aktualne wsadze wieczor :) nie wystraszcie sie hahaha Oczywiscie po obiadku wieczornym , ale miedzy tymi posilkami wole sie nie przyznawac co jadlam. Bedziecie krzyczec no i narobie wam smaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz skonczylam na dzisiaj jedzenie, obiadek zjadalam o 17.30 a teraz jabluszko i to tyle na dzisiaj. zle sie dzisiaj czulam, slabo mi sie zrobilo na zakupach i musialam na chwilke usasc. Ale juz jest ok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej............ u mnie luzniej w ubrankach i to powinien byc powod do radosci a ja mam dola................. a to dlatego ze nie mam tego okresu :(....... a testu nie robilam, czekam jeszcze, ale sama nie wiem na co, ale tak na 90% wydaje mi sie ze to ciaza................... dzis 11 dzien diety:) fajnie sie czuje........... w weekend mam wolne od diety, a od poniedzialku 5+2 zobaczymy jak ta na mnie zadziala... a gdzie nasze Panie sie podzialy? czy juz uciekl zapal do odchudzania.... WRACAC TU MI SZYBKO!!!!!!!!!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna-nie ma na co czekac,rób test, bo jeżeli jesteś w ciąży to powinnaś natychmiast przerwać dietę... a co do ciąży,właśnie wyszperałam swoje ubrania ciążowe dla mojej koleżanki,ubrałam spodnie...o matko wiszą jak na patyku,nawet nie wiedziałam że byłam taka pulchna,niby dużo nie przytyłam, ale teraz jakzobaczyłam...a pod koniec te spodnie nawet mnie uciskały...Kolejny problem, to przymierzyłam spodnie letnie,wszystkie są za duże,z jednej strony fajnie, ale z drugiej szkoda mi bo naprawdę są fajne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe panie, a fajną w szczególności bo chyba jesteśmy w jednym klubie ponieważ ja również czekam na okres i nic, spóźnia mi sie około tygodnia może nie długo ale jeżeli biore tabletki to taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, testy w niedzielę wyszły negatywnie ale mimo to nadal nie mam okresu, jutro chcę powtórzyć ponieważ muszę zacząć kolejna paczkę tabletek i nie mam pojęcia co mam robić, czy któraś z ws miała kiedyś taką sytuację ? Fajna poradzę ci abyś się upewniła czy nie jesteś w ciąży ponieważ dietka może zaszkodzić dziecku i trzymam za ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuski!!! Ja w nocy poleglam :-( Wsytalam i zjadlam 3 wafelki :p Ale dalej ciagne ta dietke... Nie przejmujcie sie, czytalam ze czesto w trakcie stosowania diet moga wystapic zmiany hormonalne i przy tym opuznianie @ Ale tak czy inaczej najlepiej zrobic test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wczoraj nagrzeszyłam - dwie kanapki, 1/2 kg. winogrona i pomarańcza o godzinie 23, mam nadzieje że to się nie odbije na mojej wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A slyszaliscie o 3 dniowej diecie jablkowej??? Moja znajoma mi wczoraj o niej powiedziala. Chyba zastosuje ja po norweskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!! Kurcze za 3 tygodnie imprezka a ja , ehh szkopda gadac :( no coz dopoki karmie mala to nie schudne :( Ale Luska wazniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny galileo cos nie mogeotworzyc tej diety. ale ja musze miec narazie przerwe bo jakos nie moge sie opamietac caly czas mnie korci normalne jedzenie tzn.obiady bo chleba i tak nie jem. robie tydzien przerwy i po weselu spowrotem dietka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze luska wazniejsza jeszcze schudniemy na wszystko przyjdzie czas.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej joaska twoja mala taka slodka, malutka ze az sie chce miec znowu takie malenstwo ale u mnie juz koniec ale twoja slodziutka.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to dieta przy ktorej przez 3 dni( tylko tyle mozna ja stosowac) jesz tylko i wylacznie jablka. Dieta sycaca i oczyszczajaca. mozna schudnac w ciagu tych dni 3kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna i ruda malpa spradzcie dokladnie czy nie jestescie w ciazy bo chyba zadna z was nie chce skrzywdzic swojego malenstwa a dieta napewno nie jest wskazana w ciazy?prosze was pomyslcie o dzidziusiach! ruda a jak to nie jest ciaza to idz do lekarza bo to tez niedobrze jak ci sie spoznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Kaad ja myślę że moja dietka nie zaszkodzi dziecku, bo jem normalnie tyle że piję wodę a to akurat w ciąży jest wskazane. Ja jutro powtarzam test bo wieczorem powinnam zacząć tabletki. Do lekarza bym poszła ale do mojego muszę rejestrować się dwa tygodnie wcześniej, więc jutro rano coś postanowię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×