Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

jestem tylko sie zaczytalam na allegro a co sie stalo w pracy pisz koniecznie mze ci ulzy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni poranek :) Widze ze jestem pierwsza ale moja Lusia jeszcze spi a mezulek w pracy :) Wlasnie zjadlam bananka i pije kawke. To moje sniadanko :) BIGbabon gratuluje wagi :) moja spadla tylko o 0.5 ale ciesze sie ze wogole cos sie ruszylo :) Magda munia napisz co sie stalo, no chyba ze wolisz o tym nie gadac :) Wstawac dziewczynki jakies brzuszki porobic a nie spac do poludnia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam w polunie !!! wczesniej mialam generalne porzadki wiec dopiero teraz do was pisze piszcie co u was??? ja czuje sie swietne moja marysia nabila sobobie guza :( pogoda dzisiaj deszczowa wiec ze spacerku nici a szkoda bo lubie sobie pospacerowac z mala i mezem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladnie asia chwali sie twoj zapal:) a ja dzisiaj siedze w domku bo pogoda zawiodla mnie dzisiaj nie mam co robjuz wszystko zrobilam w domku marysia spi a maz pojechal do rodzicow miejsce bo zebie mnie troszke boli ale znacznie mniej niz wczoraj:) nudze sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja od 3 dni mam wesolo. Luska placze i to malo poeidziane. Drze sie na cale gardlo!!! W ciagu dnia spi 3 razy po 15 minut... To na nia za malo!!! Ale woli plakac niz spac..... I chodze niewyspana (bo w nocy budzi sie nawet kilka razy grrr ) i zla , oczywiscie na meza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia moze mala ma kolke i to dlatego ??albo cos ja boli moze wybierz sie do lekarza ??? a cyca ci ssie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały też nie daje mi pospać,w nocy wstaje,poplakuje,drapie sie (ma wysypkę)...ale jakoś daję radę, w końcu nie mam wyjścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe panie w sobotę popołudniu, ja raczej nie mam dzisiaj powodów do świętowania bo waga poszła w górę, bo jest brzydka pogoda i jeszcze do tego spóźnia mi się miesiączka pomimo tego że biorę tabletki. Mam pytanie do ilu może się spóźnić przy tabletkach bo zawsze miałam regu;larnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda munia -wysłałam ci zapro na nk, Ruda małpeczko-czyżby szykował się drugi bobas na nszym forum;-) Nie wiem kochana jak długo może się spóźniać przy tabletkach, bo ja myslałam że wogole się nie spoźnia jak regularnie zażywasz! Ja jak brałam to nigdy nie miałam takiej sytuacji...a czujesz się inaczej? Pogoda do bani,siedzę w domu i nic mi się nie chce,zaraz chyba wskoczę do wanny, zrobie piling kawowy,nabalsamuję się...ot tak dla poprawienia humoru....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie nie ja nie chce bobaska, ale jak będzie to będzie. Ja zażywam regularnie a wogóle w tym miesiącu to byłam chyba najbardziej wzorowa z wszystkich innych miesięcy, ale przyszło mi do głowy jaki wpływ na działanie tych tabletek może mieć ta moja woda, przecież on wypłukuje z organizmu witaminy itp. więc może i osłabiła działanie tabletki ? Ale po za tym że od środy nie mam miesiączki to czuje się normalnie, więc nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpeczka-a jaką stosujesz dietę?zażywasz jakieś wspomagacze?bo wiem ze to tez wpływa na skuteczność anty...a jak duże masz dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piję poprostu bardzo dużo wody bo ok 6 litrów dziennie, po za tym jem normalnie. Wiesz ja byłam już cztery razy w ciąży więc wiem jak to jest a teraz w żadnym wypadku nie czuje się ciążowo ale dlaczego nie mam miesiączki ?? Tabletki brałam już przed ostatnią ciążą około 2 lata a teraz biore od sierpnia 2007 i zawsze miałam regularnie w piątek tylko ostatnio dostałam wcześniej bo w środę więc powinnam mieć teraz w tą środe co była góra w piątek rano a jest sobota i nic - jedno co mnie pociesza to to że mam wszystko dla dziecka bo trzymam wszystkie rzeczy po Julce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senior
hej ruda malpa zrob sobie test bedziesz pewna i nie bedziesz sie stresowac bo jak jestes w ciazy to nie powinnas sie stresowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za radę, wiem że powinnam go zrobić ale poczekam do poniedziałku. To jeszcze nie jest tak duże spóźnienie tylko dwa dni więc nie będe siać paniki, ale przyznam szczerze że mimo iż kolejne dziecko nie jest mi na rękę to specjalnie sie nie martwię, może tak ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Mala je cycusia... Przez moment myslalam ze jest glodna i zrobilam flasie ale niezjadla jej nic. Teraz po spacerku (mimo brzydkiej pogody) mala spokojna bo wyspana :) A ja zgrzeszylam. Zjadlam pizze... tzn 2 kawalki. Mam lekkie wyrzuty sumienia. Nagrzeszylam ale chociarz zaspokoilam \"pypcia\" :) i mam spokuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zesc dziewczyny juz sie mialam na dobre poddac bo w przyszlymtygodniu jade do polski i wiem ze tam nici z diety alejak tak was czytam to serce rosnie i nabieram na nowo zapalu. fajnie ze wam fajnie idzie u mnie jakos po grudzie mozenastawienie moze zblizajacy sie @ albo te hormony co biore ale coz trzeba walczyc, jak bede w polsce to kupie meridie ijeszcze raz sprobuje moze tymrazem dieta i tab cos dadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly ma dalej goraczke i nic wiecej chyba jutro pojade do lekarza na jakis dyzur bo od poniedzialku meza nie ma i nie ma czym jechac pozostaje tylko autobus ale to ostatecznosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kaad jak fajnie że ktoś się pojawił, bo jak mam czas posiedzieć przy kompie to na naszym topiku nikogo nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowa pora moja mala wlasnie zasnela a ja zaraz ide sie kapac i odpoczywac dzisiaj robie sobie wieczor byczenia a co :) ruda zrob test po co sie denerwowac :) kaad witaj trwaj w diecie :P a jak dulo ci jeszcze zostalo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie kaad wybierz sie z malym na ostry dyzur jutro jak mu nie przejdzie szkoda zeby sie meczylo dziecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie to specjalnie się nie denerwuje, zaczyna mnie brzuch boleć więc może będzie ok. A test kupię jutro a zrobię go rano w poniedziałek chyba że się zacznie miesiączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie raczej nie byłoby fajnie, mam juz dwójkę, właśnie wróciłam do pracy i wracam do formy sprzed ciąży, ale jak będzie to nie będe rozpaczać bo to dar, tymbardziej że dwie ciąże straciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda ty to juz wygladasz fajnie dlugo wracalas do wagi po porodzie jakas specjalna dieta??? nie pamietam karmisz jeszcze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja karmiłam tylko miesiąc, jak pisałam wcześniej swoją dietę rozpoczełam w sierpniu z wagą 62 kg. do października spadło mi 4 i na tym stanęło. W marcu gdzieś wyczytałam o diecie wodnej i zaczęłam ją stosować i tak po miesiącu mam 3 kg. mniej. Do tego chodzę na stepperku. Mam nadzieję że do lata uda mi sie zjechać chociaż do 52 kg. Chyba że jakiś szkrab mi przeszkodzi i trzeba będzie przerwać dietkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×