Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

ja co z tego ze nosilam majtki wyszczuplajace jak najmniejszy byl tu rozmiar 14 a wtedy powinnam nosic 8 zeby cos mi dalo :( i ja tez mam brzuszek ciazowy. Galileoo wiec jestesmy razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ten nasz brzuszek !!!! Ja też mam z tym problem, tymbardziej że w ciązy mialam tak wielki brzuch, że to cud że utrzymywałam równowagę - koszmr a skórę brzucha miałam tak napiętą że nawet uszczypnąć jej nie mogłam myślałam że pęknę. A teraz jest taki efekt, że jak mialam więcej kilogramów to był a miarę zaokrąglony a teraz to został taki sobie flaczek, ja również stosuję roler ganiera, i coś tam jeszcze co niepamiętam nazwy. Mąż namawia mnie ciągle na robienie brzuszków ale w związku z tym iż chodzę na stepperku staram się nie rozpraszać na coś innego bo to i tak cód że w tym jestem taka wytrwała. Pociesz mnie to że po pirwszej ciąży ( rok po ) tak mi sie brzuch wiągnął że wrecz byłm wklęsła - oby teraz też tak był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moj brzuszek to tez taka jeszcze oponka :-( Jak schudne pewnie bedzie flaczek. Od wczoraj robie dwie serie brzuszkow dziennie po 50 za kazdym razem. moze sie cos poprawi. Ten stepperek to fajna rzecz, chyba musze sobie taki sprawic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide sobie dzisiaj na solarium, dawno nie bylam i troche pobladalam ;-) Trzeba sobie troche chumorek poprawic, a w niedziele chyba sobie zafunduje fryzjera ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak solarium dobra rzecz, ja byłam we wtorek, a fryzjer też by się przydał bo mam tak włosy już spłowiałe jakby się lato kończyło a nie zaczynało - a lubię jak są ogniste rude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda, ja mam juz tak wlosy poniszczone ze musze je podciac. Jestem naturalna ciemna blondynka ale przez ostatnie 3 lata mialam wlosy ciemne, wrecz czarne, i tak powoli wracalam do naturalnych ze konce mam popalone.Wiec musze je podciac, a chce zapuscic wiec trzeba troszke je odzywic... W ciazy mialam tak piekne lsniace wlosy i ladna cere jak nigdy przedtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też, mam tłustą cerę i włosy też mi się przetłuszczają a w ciąży cera super głowę myłam raz na trzy dni a teraz codziennie - koszmar i dlatego tak farba szybko mi się zmywa. Ja też swego czsu miałam czarne włosy co bardzo przpadło do gustu mojemu mężusiowi tymbardziej że wtedy byłam bardzo opalona i mam bardzo ciemne oczy więc cyganka że nic. Ale ja wolę jaśniejsze bo czarne postarzają a ja jestem teraz na etapie odmładzania się (trzydziestka na karku to nie żart)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja marysia poszla spac juz mam nadzieje ze bedzie spala do rana ze nie wstanie o 23 i bedzie chciala sie bawic :( mnie krzyz tak boli ze nie moge siedziec :( jestem padnieta sprzataniem i mam wszystkiego serdecznie dosc pylu w domku mam tyle ze mi szkoda malej bo to wdycha :( dlatego w ciagu dnia jak oni pracuja to my na dworze bo dla malej zdrowiej je jestem tylko na obiadach tesciowej nie jem sniadan i kolacji nie mam jak sie zwazyc bo wage gdzies maz schowal i nie mam jak sie kontrolowac:P mam nadzieje ze nie przytyje:P piszcie co u was ??? a ja sie biore za czytanie waszych postow bo duzo popisalyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam co pislayscie wiec: polecam balsam lirene intensywne ujedrnienie:P dobry do tego co kilka dni piling i dla tych co maja obwisle brzuszki gorset taki specjalny modelujacy dla osob po dosysaniu tluszczu :P ja nosze i mam ladny brzuszek:) co do wlosow polecam kuracje w ampulkach seboradin w apterach mozna dostac albo w rosmanie naprawde polecam wlosy pieknie lsnia i maja ladna strukture poleca sie ta kuracje wlasnie teraz po zimie na wiosne i przed zima jest super naprawde co do fryzjera i solarium nie mam na to czasu teraz ale jak skonczy sie remont to napewno sie wybiore sok zrobiony w domu z marchwi ladnie wysyca kolor skory na sloncu albo wlasnie osoby ktore chodza na sloarium powinny pic i dluzej sie utrzymuje opalenizna:) a i polecam lykac przez 3 miesiace skrzyp polny tylko systematycznie jak macie pytania to prosze pytajcie jezeli bede mogla wam cos poradzic to napewno odpisze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Zastanawiam sie czy kjakbym teraz zaczela nosic gorset wyszczuplajacy po porodowy (rychlo w czas ;) ) czy cos by mi on dal?? Dla przypomnienia moja cora ma miesiecy + tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam piątkowo - w miły sloneczny poranek!!! wszystkim zycze milego dnia {kwiatek] na dobry poczatek :) joasia ja uwazam ze mozesz zaczac chodzic dlatego ze ja po cesarce zaczelam w nim chodzic dopiero od 3 badz 4 miesiaca i on naprawde duzo daja oj widze ze wczoraj wieczorem nie miałyscie czasu badz weny do pisania szkoda myslalam ze sobie poczytam dzisiaj co u was a tu klops mnie dzisiaj bardzo boli kreglosup chyba mnie przewialo w nocy nie moglam spac wiec jestem nie wyspana strasznie piszcie co u was bede zagladac jak znajde troszke czasu:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dietowiczki!!! Jak wam idzie? Bo ja wczoraj podjadalam i to duuuuzoooo! Dzis kompletny zastoj, musze to spalic troche pocwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Pewnie zauwazylyscie ze niema mnie juz na nk.... Moj mezulek uwaza ze caly dzien tam siedze (ciekawe co mozna tam robic :P ) i skasowalam dla swietego spokoju... Moja waga stoi w miejscu , ale powiem siostrze zeby mi zamowila gorset. Co o nim sadzicie ??? http://www.allegro.pl/item351733520_wyszczuplajacy_gorset_pas_talia_mitex_m_czarny.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sobie musze sprawic :-) Narazie uzywam takich getrow modelujacych, ale nie codziennie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja daje mojej Cebion Multi i wit. D3 ale jak niema slonca... i ja zazywam witaminy.... ale moja ma dopiero 5,5 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, aby nie było pociążowego brzuszka ścisłe majteczki obciskające należy założyć tuz po urodzeniu dzieciątka. ja mimo że teraz mam nieco za dużo tu i uwdzie , nigdy nie miałam problemów z brzuchem po dwóch porodach, co więcej cały czas noszę majteczki bawełniane z layckrą, by brzuch cały czas był masowany. Więcej o kilogramych po porodzie napiszę w tym tygodniu na swojej stronie namiart y w sygnaturce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna , ruda i co ??/ dostalyscie @ ??? fajna dawno Cie nie bylo, czyzby jednak ciaza??? Jestem glodna :( Mam ochote na cos slodkigo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia, jak mi sie bardzo chce slodkie to jem owoce suszone. Figi, sliwki, daktyle...pomaga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez jem owoce suszone.... i tez pomagaja :) dzisiaj u nas chyba bedzie lac , a ja chce na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Joasiu niestety okresu nie dostałam ale w ciąży też nie jestem więc biorę dalej tabletki, pewnie ten następny okres będzie bardziej obfity co wcale mi sie nie podoba bo to akurat wypadnie w dniu komuni mojej starszej córki (cholera a chce kupić perłowy garnitur) Jeżeli chodzi o drugą sprawę to Joasiu nie daj się facetowi i nigdy nie pozwól na to aby do końca rządził twoim życiem, mój facet jakby mi cokolwiek zabronił to chyba bym po pogryzła (Oni muszą wiedzieć gdzie jest ich miejsce - ha ha ha) więc trzymaj sie w żadnym wypadku nie daj sobą rządzić. Ja przez tą dietkę wodna wogóle zapominam jeść, właśnie pół godziny temu przypomniałam sobie że jeszcze nic nie jadłam i z przymusu zjadłam kawałek chleba (może to i fajnie bo szybciej schudne ale npewno to nie jest zdrowe) Jutro mam ważenie więc się okaże jaka w tym tygodniu byłam grzeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do słodyczy to ja wogóle mogłabym nie jeść, ale jak widzę czekoladę z dużymi orzechami to wymiękam, cała reszta może nie istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram rua, nie mozemy sie dac facetom! Oni uwielbiaja zadzic ale my, kobiety w zadnym razie nie mozemy byc ani czuc sie osaczone. To niezdrowe dla nas i dla zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×