Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Galileoo, no to gratuluję fajnego ciałka... A faktycznie im bliżej wymarzonej wagi, tym kilogramy wolniej spadają. Najważniejsze, że w dół. Jak ja bym chciała ważyć tyle co Ty ;) Na razie zapału mam pełno, zobaczymy z upływem dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od tego co robię, jak siedzę cały dzień w biurze to potrafię wypić ok. 5 litrów wody i herbaty czerwonej razem, a póxniej w domu jeszcze około 1 litra. Natomiast czasami jeżdże w delegacje więc wtedy wogóle staram sie nie pić bo gdzie po drodze ciągle szukać ubikacji. A przy tym staram sie jeść normalnie ale przyznam że przez tą wodę czasami zapominam jeść bo specjalnie nie odczuwam głodu, jak właśnie dzisiaj jeszcze po za pączkiem rano do kawy jeszcze nic nie jadłam więc idę zrobić sobie kanapkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda faktycznie woda tak zapycha ze moze to rzeczywiscie jest lepsze niz niejedna dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko, Ruda... tyyyyyyyle wody :) No ja tyle to nie dam rady chyba. A o dkiedy Ty tak tę wodę pijesz? I ile schudłaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 kg w miesiac a może nawet 4 kg. bo w tej chwili waga mi się waha miedzy 54 a 55 kg. a wazyłam 58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulanka ja też kiedyś nie wyobrażałam sobie że tyle się da wypić ale mam taka pracę że mam możliwość ciągłego korzystania z toalety i praktycznie siedzę cały czas przy kompie więc cały czas popijam. Wcześniej przez prawie pół roku moja waga stała w miejscu aż wyczytałam na jakimś topiku o diecie wodnej tyle że autorka topiku zalecała picie wody w ilości 8 litrów dziennie ale ja takie ilości nie piję mi wystacza 5-6 litrów i jak dalej będe chudła 3 kg. na miesiąc to uważam że będzie ok. bo nawet więcej bym nie chciała aby nie uzyskać efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Galileoo, bardzo chętnie :) A o tych 8 litrach to kiedyś czytałam. Myślę, że jak dojdę do 5 to sukces będzie, a 3-4 kg w miesiąc to bardzo rozsądne odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda, kwiatków nie umiem, ale buźka to nic prostszego :) Dwukropek i nawias:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jak juz wszystkie schudniemy to zobaczymy na n.k jakie z nas znowu laseczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galileoo, mówisz, że podobne :)? Mój mąż twierdzi, że młodszy to cały on, a starszy to ja :) Dzięki za zaproszenie, już Cię mam :) Ruda, to jakie Ty te buźki chcesz? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda, kwiatek to w nawiasach kwadratowych wpisujesz słowo kwiatek:) 🌼 Chyba, że i kwiatek chcesz inny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co temu mojemu malemu niejadkowi zrobic na obiadek... Teraz zasnela wiec moge sobie posiedziec spokojnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galileoo, no to odpocznij troszkę. {serce] U nas na niejadka naleśniki z dżemem truskawkowym zwykle działają. U mnie jedno śpi, drugie szalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja to zrobila sie strasznie marudna, taki mami cycek, ciagle by chciala na rekach siedziec i zeby oczywiscie ciagle sie nia zajmowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×