Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

A może dlatego tak się czujesz,Widzisz, ja niedlugo zapomnę jak to jest mieć @, bo od porodu (prawie 11 m-cy) jeszcze nie dostałam, chyba dlatego że jeszcze karmię(mimo że tylko wieczorem i przez noc).Mnie też nieraz korci, często podjadam z małym chrupki kukurydziane i nieraz te czekoladki dla dzieci kinder,muszę przystopować, bo niedlugo to nie synkowi tylko sobie bede kupować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie, mnie cos tak dzis napadlo na jedzenie. A @ jeszcze nie teraz. Ja pierwsza dostalam 6 tygodni po porodzie. Pozniej bralam tabletki anty i przy nich wogole nie mialam :-) Ale bylo super bez tej miesiaczki, ale za to po nich przytylam :-) i musialam odstawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cerazette?ja brałam przez 3 m-ce, potem odstawiłam.To jedyne ,które matki karmiące mogą zażywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po nich nie przytyłam...Wogóle jeszcze wcześniej jak brałam tabl. anty to chudłam,nawet lekarka się dziwiła,że jestem dziwnym przypadkiem,bo zazwyczaj jest na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak cerazette, mowie ci ile mi kg po nich przybylo, zle sie czulam, ciagle spiaca a moje libido spadlo do 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje libido to już od dawna jest zanizone,nie musialam brac tych piguł-przy karmieniu tak jest,do tego dochodzi zmęczenie związane z dzieckiem i aż wspołczuję mężowi;-( Kochana ja powoli spadam,bo synus się wierci(dopiero wychodza mu pierwsze zabki)i nie chce żeby sie rozbudził. To do jutra...Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GALILEO ja tez troszke nagrzeszylam bo z corka flipsy jadlam i u tesciowej zjadlam kolacje kanapeczke ze schabikiem pieczonym:) ladnie naprodukowalyscie postow ale mialam czytanka przyjemnie poczytac dzien zaczelam od soku pomidorowego potem tylko woda spacer od 10 do 12 potem ugotowalam obiad na parze ziemniaczki i kalafior a dla meza jeszcze miesko potem spacer od14 do 17 a potem kolacja u tesciowej :) ja mam sposob na slotkie nie trzymam w domku nic slodkiego poza cukrem a jak ide na spacer to biore tylko 5 na chrupki dla malej i soczek :P xi odczasu do czasu popijalam sok wielowarzywny i pomidorowy:) bardzo smaczne z tymbarka mniam mniam bo samej mi sie nie chcialo dzisiaj robic taka pogoda ze szkoda bylo czas marnowac:) moja corenka juz spi wiec mam czas na pogaduchy z wami ale fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tabletek to bralam depoprovere- zastrzyk raz na 3 miechy ok nic nie tylam a cerazette jedno opakowanie wybrala i tyle moje libido tak spadlo ze nie musze ich brac bo mi sie nic niechce:p czasem najdzie ochota piszcie co u was cos joasia nam zniknela ? kasiulek wracaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny witam środowo u mnie wszystko jak narazie ok pozatym ze jestem strasznie obolala po wczorajszych spacerach zaczynam dzien od soku pomidorowego i wody a potem sie zobaczy:p piszcie co u was jak wasza cierpliwosc i wstrzemiezliwosc na slodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, umnie jak na razie bez większych wpadek, czyli staram się jeść jak należy, dużo pić i od paru dni wogóle nie ruszam kolacji. Od soboty zaczęłam znowu ćwiczyć na stepperku, w sobotę zrobiłam 1000 kroków i tak codziennie robię ich o 100 więcej, wczoraj byłam z siebie bardzo dumna bo wytrzymałam aż 1400 (spaliłam 190 Kalorii) pewnie dla niektórych to niewiele ale ja jestem bardzo szczęśliwa. W sobote kolejne ważenien i sie okaże jak to wygląda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamalpo czy ty wdrazylas jakas diete konkretnie czy poprostu malo jesz ? bo ja staram sie nie jesc slodyczy nie zawsze mi to wychodzi ale jak juz cos zjem to znacznie mniej niz wczesniej jadlam :P i mieska nie jadam wzadnej postaci a wlasnie jak decyduje sie zjesc cos slodkiego to sa to chrubki lub paluszki light dziewczyny wiecie ze na kazde 28 kg trzeba zjesc 0,5 kg warzyw wlasnie sie dowiedzialam to pisze polecam sliwki suszone przyspieszaja metabolizm!!! szczegulnie rano jedzone na czczo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja juz dzis postaram sie pilnowac :-p Dzewczyny wiecie moze czy suszone figi dzialaja podobnie jak sliwki. Ja zawsze mam jakies figi w szfce, awaryjnie, gdy chce mi sie slodkiego. Dzis zjadlam jedna rano i od razu polecialam do toalety, hihi Jak narazie szykuje na sniadanko 2 gotowane jajka i pol grejfruta. O 12 lece z mala na szczepienie, uuuu ale bedzie placz. A jak u was dzionek sie zaczal? Pozdrowienia dla wszystkich naszych mamusiek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej galileoo u mnie spokojnie chce mi sie bardzo jesc glud mnie dopadl ale chyba sobie pojde na spacer z mala zeby nic nie podjadac:p a na co szczepisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przegapilam 12 i 13 miesieczne szczepienie. to jest Heamphilus influenzae, Meningococcal oraz Measles,Mumps,Rubella i Pneumococcal. Dwie szcepionki za jednym razem, uuupppsss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie stosuje jakiejś szczególnej diety, staram sie jeść mało a często, tak co ok. 2 - 2,5 godziny (np. kawałek chlebka razowego z twarożkiem czy wędlinką czy pomidorkiem) oczywiście obiadek ale nie za obfity i brak kolacji, może czasek owoc. Ja myślę, że fakt iz zaczęłam pic dużo wody spowodował że coś ruszyło. Przez 5 m-cy moja waga stała w miejscu i już myślałam że to koniec i tak pozostanie, na początku marca ważyłam 58 kg a w tej chwili 55 kg. więc napewno ta woda miała duży wpływ na spadek wagi. Piszecie tutaj o śliwkach które wpomagają metaboliz, ja też miała ogromny z tym problem ale również woda go rozwiązała, właściwie nie ma dnia bez toaletki. A stepperek stosuje juz dla fajnej pupci, niekoniecznie do schudnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super rudamalpa, zazdroszcze wagi :-) Choc przy moim wzroscie chyba mialabym niedowage z 55kg, hmm, podobno najnizsza waga jaka moge miec przy 175cm to 57kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Wczoraj za bardzo niemialam czasu tu wejsc bo maz siedzial w domu i odrabialismy zaleglosci w ....klotni. Do tego zabki malej kielkuja i wczorajszy dzien byl koszarem. Odkad mniej jem musze dokarmiac mala na noc flasia. Wczoraj przez caly dzien zjadlam tylko rosol (grypa zoladkowa). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jecie zupki na obiad, czy raczej jakies salatki. Ja zrobilam wczoraj zupe z bialej kapusty, mam zamiar zjesc bez ziemniakow.Witaj joasia, tak to juz jest z tymi chlopami... ja tez czasami ze swoim musze sie poklocic :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj maz dzis w domu i kusi slodkim juz poleglam i troche zjadlam teraz trzeba sie powstrzymac ale jak ylo milo takie slodziutkie czuc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po jednym spacerku wychodze zaraz na drugi o 14 bede spacerowac az nie bedzie padac ja zjadlam troszke paluszkow obiadu nie jem popijam soczek pomidorowy i wode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze ze jestem sama a szkoda bo potrzebuje wsparcia wypilam sok z jogurtem bo tak mi sie chcialo slodkiego mial 100kal to nie duzo co ? u mnie pochmurnie sie zrobilo a chcialam wyjsc na spacer:( boje sie ze jak siedze w domku to bede zrec boze nakrzyczcie namnie bo mam taka chec na slotkie strasznie jejjuuuju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po szczepieniu i spacerku. Ale bylo krzyku w przychodni! J wlasnie mala miseczke zupki z bialej kapusty wcinam. Jak narazie nie podjadalam :-) Oby tak do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×