Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

kurcze BIGbabon bo ja karmie mala cycusiem.... ona niedawno skonczyla dopiero 5 miesiecy. Q..wa niewiem co robic. Moze mi cos doradzicie?? Znow sie napalilam na kolejna diete i znow nici :( Moj kochany mezulek wczoraj mi powiedzial taki tekst :\" Mowiac ze masz sie ruszac nie chodzilo mi o to zebys cwiczyla (pow. mu ze cwicze codzinnie od 2 tygodni )tylko zebym poszla do pracy!!!\" Jego hobby to rozqrwianie mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verona6655
witam ja tez jestem mama 11-sto miesiecznej Maji i zaczelam odchudzanie bo przy wzroscie 160cm waze obecnie 64,9kg a daze najpierw do 55 potem do 50kg.moja dieta polega na tym ze poprostu mniej jem i nie jem kolacji.od dzisiaj zaczynam a6w bo mam okropny brzuch no i oczywiscie rozstepy gdzie sie da.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia, nie przejmuj sie moj tez mnie czesto wkurza. Faceci mysla ze jak siedzimy z dziecmi to mamy wakacje i nic nie robimy, jak tak to czemu sie z nami nie zamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia popieram galileoo powiedz mezowi niech sie z toba zamieni ciekawe co on na to:) moj zostal raz z marysia na 1.30 i od tamtej pory juz mnie do pracy nie wysyla ba nawet nie wspomina ze moglabym cos innego robic niz siedziec z marysia i zajmowac sie domkiem:) faceci sa poto zeby sobie pozarzekac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie, kiedys powiedzialam mojemu zeby sie ze mna zamienil jak jest taki madry. Bo on zawsze zmeczony taki po pracy i nic nie moze w domu zrobic bo ciezko tak pracuje.... ble ble ble... A ja to co,leze do gory brzuchem i nic nie robie?? wiec dlatego tez chetnie pojde do pracy na pare godzin w tygodniu zeby sie troszke oderwac od tego domku i niech on posiedzi z mala... W ta sobote jade do pracy, takiej dorywczej i nie bedzie mnie caly dzien :-) A on niech sie zajmuje dzieckiem :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz jest naprawde wieeelkim materialista. Jego swiat obraca sie tylko kolo pieniedzy. Zawsze bedzie mial malo niewazne ile bedziemy zarabiac. Dodam ze jestesmy za granica i nieznam jezyka ,ale wg niegoto tylko wymowka. Czasami sie juz z jego tekstow smieje. Szaleja mi jeszcze hormony i wszystko mnie wqrwia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie wg niego siedze w domu i nic nierobie. Dziecko wychowuje sie same i mamy krasnoludki od reszty :) A ja leze caly dzien i siedze na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia ja mieszkam w londynie. Przed ciaza bardzo duzo pracowalam, wlasciwie widzielismy sie wieczorami, teraz bardzo mi brakuje takiego zycia.. choc kocham moja niunie najbardziej na swiecie potrzebuje miec taki odrebny swiatek, taki moj swiatek, gdzie oderwe sie na chwile od codziennych domowych obowiazkow, dlatego bardzo chcialabym wrocic do pracy. Ale chce ten czas poswiecic takze malej, wiec dlatego rozgladam sie za praca tak na 20godz. max, poza tym mamy benefity(zasilki na dziecko) wiec jak narazie aby ich nie stracic nie moge pracowac wiecej niz 20 godz tygodniowo. Tak sobie czasem dorabiam na roznych przyjeciach czy weselach, zawsze to pare groszy wpadnia a i ja poprzebywam w innym towarzystwie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale chlopy to chca miec gosposie, kochanke i kucharke w jednym i wszystko podstawione pod nos. No i zebysmy jeszcze do pracy poszly, tez sie przyda.. Moj tak jest nauczony z domu, jego mamuska nad nimi skakala, wszystko podane, same chlopy i ona jedna kura domowa. wiec moj mysli ze ja bede tak samo biegac wokolo niego. A ja sie nie daje :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie. I jeszcze mamy nie narzekac tylko sie usmiechac i glosic wszem i wobec jakie to mamy bycze zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galileoo ja tez sie nie daje :) ale miedzy bogiem a prawda poszlabym do pracy gdybym miala z kim mala zostawic a tak boje sie ja dac w obce rece :( poczekam az pojdzie do przedszkola i dopiero :) teraz chce sobie zrobic prawo jazdy a i moze jakis samochod kupic zeby nie byc od meza uzaleznionym tylko moc spokojnie pojechac na zakupy czy na ciacho do kolezanki z duza kawa oczywiscie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zbytnio nie mam z kim zostawic malej. w weekendy moze zostawac z tata ale w tygodniu? Musialaby byc z niania, hmm tez sie boje ja z kim obcym zostawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egoistka ja tu do was pierwsze co ...chociaz gora prania czek na prasowanie a ty czas dla siebie no dobra to ja tez wracam do zajec:( a guzik zartowalam wracac mi tu ale to juz !!! pisz jak sie czujesz na dietce i czy uzywasz zamiennikow ? a czy chcesz stosowac topinulin activ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem ,no czas dla siebie to i dla was mam ;-) Dietka idzie ok, choc dolanczam tak 2 jablka dziennie dla podtrzymania cukru :-p Jest niezle, lepiej niz ostatnio, tylko waga stoi w miejscu?! Nie znam tych tabletek, nie wiem nawet czy moglabym je brac, no i napewno nie dostane ich tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednak chyba chce zostac anonimowa. Moje siostry czesto tu zagladaja. choc tez chcialabym pochwalic sie niunia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ja znalazlam ta stronke wlasnie przed chwila i tak z ciekawosci zalozylam na niej konto ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja marynka nie wyspana bo katarek ja obudzila zaraz sprobuje ja jeszcze raz polozyc spac ciekawe co z tego wyjdzie :( oczka ma podpuchniete od placzu lekko fioletowe:( biedna widac ze chce jej chce sie spac :( mania to oczko w glowie jak ona cierpi to ja tez szkoda mi jej pogoda do bani i to dlatego :( a jak wasze dzieci??? pogoda tez tak ponura ??? galileoo sliczna masz mala cudenko :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×