Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

ale chyba są jakieś różne rozmiary ??? A z resztą dla chcącego nic trudnego - pisze z doświadczenia bo ja od jakiegoś czasu jak kupuje ciuchy to raczej te mniejsze szczególnie spodnie jak np. wczoraj kupiłam zielone rybaczki rozmiar M chociaż powinnam L - przez pare minut nie oddychałam i już są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kupuje rozne rozmiarowki, to zalezy tez od firmy, np biustonosz zazwyczaj mam 80c, a raz nawet pasowal D, Ubrania tez roznie, czasem 12, czasem 14, jestem wysoka wiec moze dlatego. Ja lece troche posprzata, malutka spi wiec musze wykorzystac wolna chwilke ;-) Pozniej na spacerek i po sklepach troche polazic ;-) Zajze do was wieczorkiem. Milego dzionka Ruda!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kiecka fajna,taka zwiewna....jeżeli chodzi o ubrania to nieraz tez mnie wkurza ta rozmiarówka, każda firma ma inną i czlowiek głupieje... Ruda-nie martw się o dzidzię, ząbki napewno wyjdą, ja tez się martwiłam, że wszystkie dzieci znajomych nawet młodsze a już mają po parę ząbkow a u mojego pustka, ale lekarka mnie uspokoiła,że im później tym lepiej bo są mocniejsze...miała rację bo w końcu wyszły.. Idę w środę na szczepienie MRR II , znowu stres bo bedzie płakal...acha chciałam się zapytać,bo kuzynka szukała u mojego blizny po szczepionce na gruźlicę(tą co dają dzieciom zaraz po urodzeniu)powiedziała że jak jej nie ma to czeka go kolejne szczepienie,powtórka,czy to prawda?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Julka też nie miała, pytałam lekarkę i mi mówiła że czasami tak się zdarza i nie co się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, bo myślalam,że kolejne cierpienie w drodze...nie cierpię tych szczepień...nie mogę patrzeć jak maly płacze...tak mi go żal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja to płacze nawet jak obce baby ją dotykają czyli lekarki i pielęgniarki ostatnio nawet był problem ze zwykłym ważeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! My juz na nogach, zaraz zaparze sobie zielona herbatke i ugotuje jajeczko na sniadanie. Postanowilam od dzisiaj na obiad jesc tylko i wylacznie salatki i tak az do wyjazdu do polski ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny !!! jestem padnieta zalaman ze ten remont tak dlugo trwa chce normalnosci!!!!!!!!!!!!!!!! dawno do was nie zadledalam bo nie mam weny tworczej to pisania wsystko wkolo mnie denerwuje szok ...chyba melise zaczne pic!:( a co u was ...zaraz sobie poczytam co napisalyscie normalnie mam depresje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie steruj się, jeszcze trochę i będziesz miała pięknie w domku. A jak tam z dietką ci idzie ??? bo u mnie chwilowy zastój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez zastuj na szczescie nie roznie w gore :) szkoda ze w dol nie chce isc bo lato sie wlasnie zaczyna a ja dalej nosze na sobie slady tk. tluszczowej po ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie waga ani drgnie....wrrr... Od dzis sie bardzo pilnuje na to co jem. Choc nie wiem jak to bedzie w niedziele, szykuje sie impreza grilowa, moje urodziny wiec pewnie poszaleje z jedzeniem ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Dziś kolejny ciepły dzionek spędziłam na spacerkach,no już wieczoem to nogi mi wchodzą do d...naprawdę... Galileo-dobry pomysł na jedzenie sałatek,dobre i mało kaloryczne,chyba sama zacznę je jesc, na urodzinki poszalej,tyle twojego, w końcu urodziny są raz w roku... Bigbabon-jeszcze trochę i kuchnia będzie cacuś...ja też nie cierpię remontów ale efekt osatateczny zawsze rekompensuje mi ten bałagan,bród i hałas... Ruda-mój tez płacze,ostatnio nawet przy badaniu i ważeniu...a co dopiero przy szczepieniu, aż się boję co bedzie jutro... Co do mojej wagi-dziś aż się zdziwiłam 63,5-niemożliwe,przecież to szczyt moich marzeń,co ja gadam kiedyś 68 to był szczyt...a to co teraz widzę to po prostu cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny !!! dzisiaj juz lepsze samopoczucie to chyba przez to ze ladna pogoda:) dzisiaj do na zawitala od samego rana :) dzsiaj panowie beda klasc tynk na sciane i ciekawa jestem jak bedzie wygladal nasz wybior czy bedzie ladny czy nie zaciemny:P nie moge sie doczekac wrrr jasna draska buuu maz mi nakleil ltyle gniazdek ze nie wiadomo jak plytki kleic w kuchni :( corcia moja wlasnie wstala juz bawi sie wozeczkiem dla lal :) dobre mam dziecko naprawde :P a i jeszcze jedno moja juz po szczepieniu na odre rozyczke i swinke jak narazie bez zadnych obiawow poszczepiennych zreszta zawsze ladnie szczepienia znoila bez zadnych ekscesow :) u mnie waga w miejscu nic sie nie zmienia pozatym ze watroba albo woreczek boli mnie bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie, ja miałam sie pochwalić jak włosy, więc się chwalę - wyszły super, właśnie tego oczekiwałam. Jasne pasemka spowodowały że mam bardziej marchwkowe włosy, a ścięcie też super, tyle że nie mam takiej grzywki jak chciłam tylko na skos i chyba nawet lepiej. Co do plam na czole to już nie opalam buzi na solarium tylko smaruje samoopalaczem i jakby troszeczkę znikły. A co do wagi to u mnie też bez zmian, ale teraz mam tyle na glowie w związku z komunią, że nawet nie chce mi sie o tym myśleć, ale wodę cały czas piję. Trzymajcie się cieplutko i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! nie wierze, widze z przodu 6 :-)))))) Niewiele bo 69,700 ale zawsze to cos :-) Oby tak dalej w dol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda, dobrze ze wlosy ci sie podobaja, mi tez fryzura i odswierzony kolor zawsze poprawia humor. Kasiulak gratuluje wagi! Bigbabon, za niedlugo bedziesz miec nowa kuchnie, moze warto tak pocierpiec te remontowe katusze. U nas dzis od rana leje,ironia losu, wczoraj kupilam Zuzi basenik, taki nie tylko do kapania, ale ma tam mnostwo innych zabawek i myslalam ze sie dzis pobawi bo stoi w ogrodzie napompowany, a tu pada... Ja od wczoraj jem tylko i wylacznie salatki na obiady, bede je sobie urozmaicac, ale zostane przy salatkach do wyjazd,zobaczymy jak mi pojdzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzisiaj też po szczepieniu,nawet jakoś przeżyalm, bo maly wyjątkowo nie płakal...dostałam tez skierowanie do poradni chirurgicznej bo mój mały ma od urodzenia znamię na plecach, które wogóle nie schodzi,idziemy 20 maja i już się boję... Ruda, wszystko sie dobrze skonczylo Galileo,gratuluje spadku,wiem jak bardzo jestes szczesliwa... Bigbabon,ale bedziesz miala piekny domek,poyaydroscic tez chce malemu kupic basenik,nawet urzadzilismy juz ogrodek...trawka i te sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana! O cos tu znowu pusciutko :-( Czyzby wszystkie stracily zapal na odchudzanie. Ja zaczynam dzionek zielona herbatka i seria cwiczen. Lato coraz blizej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda do bani,byłam na spacerku,zdążyłam przed deszczem,teraz mam czas coś zjeść, bo mały zasnął-taka pogoda poduszkowa... Wczoraj mój kuzyn stwiredził że ja to już wogóle wygladam jak kościotrup...ale wiecie,sama nie wiem co się dzieje bo waga z dnia na dzień jest coraz niższa,pewnie to przez ciągłe zabieganie a czasu na jedzenie brak...wiadomo jak ładna pogoda to nie siedzę w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny co się z Wami dzieję?Tylko nie wymigiwać się spacerkami ;-) Znów weekend i znów sprawdzian na silną wolę,choć dla mnie każdny dzień jest wyzwaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstyd dziewczyny,żeby do tej godziny nikt nic nie napisał, oj brzydko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... Widze ze tylko kasiulak odwiedzila dzisiaj kafe.... gratuluje :D Ja po imprezce, niewiele co zjadlam a jest mi strasznie niedobrze :( Juz wolalabym zwymiotowac i miec spokuj, niz meczyc sie przez pol nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poniedziałkowo!!! oj widze dziewczyny ze sie nie\"popisalyscie\" szkoda ja usiadlam do kompa z mysla ze dowiem sie co u was slychac jak wasze kilogramy a tu prosze chyba wszyscy grzesza:P u mnie bez zmian waga w miejscu ale kochane mam dobra nowine bo panowie koncza moja nowa kuchnie i bede dietkowac od poniedzialku hehe i licze na to ze bedziecie mnie wspierac:) pozatym jestem chora nos mam zatkany gardelko mnie boli bardziutko i jeszcze ta cholerna pogoda nie sprzyja temu bym miala ochote zrowiec bo po co jak nie moge wyjsc na spacer:( zajrze do was pozniej i licze na to ze ktos sie do mnie przylaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D W koncu ktos tu zajrzal , to chociarz mialam cos poczytac :P Moja waga po imprezce niewiem jaka, bo siostra schowala wage i moze to dobrze ;) Na jutro mam kupiony bilet do polski ale niewiem czy polece :( Bardzo bym chciala ale mezulek nie chce mnie puscic. Jeszcze dzis z nim probuje porozmawiac. Dlaczego w przeciwienstwie do niego chce byc fer?? Kupilam gorset na moj brzuch i powiem wam dziewczyny ze suuper. Polecam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie.... Ja na szczęście już po wszystkim, impreza wyszła super tylko pogoda nie dopisała, było zimno ale na szczęście nie padało. Moja waga znów troszeczkę ruszyła (na szczęście w dół) no i w końcu dostałam @ - hura hura hura!!!! A co u Was ????? piszcie koniecznie - POZDRAWIAM 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! U mnie wczoraj mala imprezka, byl grill i ciasto. Duzo nie zjadlam ale i tak mam wyrzuty sumienia. Moj mezczyzna sie popisal no i wykosztowal w tym roku.. Dostalam na urodziny boski komplet z bialego zlota i diamentami,naszyjnik z bransoletka, sliczny :-) Impreezka sie udala, a ja dzis na wage boje sie wejsc. Moze dopiero jutrop zobacze jak moja waga wyglada :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galileoo, przepraszam miałam to zrobić wczoraj, ale wróciłam tak padnięta że zupełnie zapomniałam - więc teraz składam Ci najserdeczniejsze życzenia z okazji Twoich urodzinek 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo ruda :-) Wlasnie widzialam Twoje zdjecie z rodzinka na n.k i musze powiedzic ze w tych wloskach wygladasz ekstra! Szczerze, to bardziej Ci pasuje ten kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis znow pilnuje dietki ;-) Jeszcze 3 tyg do wyjazdu i pare kg musi pojsc w dol ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galileoo a dalej pijesz wode ? Bo ja już troszeczkę przystopowałam bo w sumie już tylko 3 kg. mi pozostały więc chce je stracić w miarę naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×