Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

ruda ja tak mialam ze nie mialam okresu zrobilam test wyszedl negatywnie a pozniej dowiedzialam sie ze jestem w ciazy w 6 tyg.:P z czego bardzo sie cieszylismy bo czekalismy 9 miechow na efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galileoo wiedze ze mialas podobnie z @ hahahah teraz mamypiekne coreczki :) ruda polecam wizyte u gina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super toście mnie pocieszyły !!!! Chyba powtórze test, a później ewentualnie lekarz. Ale ja biorę już następną paczkę tabletek - czy to ewentualnie może zaszkodzić dzidzi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez czekalismy na ten moment, planowalismy dzidzie od 3 mies i do trzech razy sztuka :-)!! Ruda ja dowiedzialam sie o ciazy w szpitalu, pojechalam na emergency, poniewaz mialam silne bole jajnikow, testy byly negatywne wiec wykluczylam ciaze a tu w szpitalu zrobili mi kolejny test i.... oswiadczyli ze to jednak ciaza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda, jesli myslisz ze mogloby wam sie "przydazyc" to lepiej przerwij tabletki i gnaj do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda to co na[pisze to cie nie pocieszy ale tak duzy wplyw maja na rozwoj dziecka bo na utrzymanie ciazy tez np. mozesz przedwczesnie urodzic np. w 6 miesiacu radze nie robic testow tylko biec do lekarza ale moze tez byc tak ze masz poprostu hustawke hormonalna i dlatego niedostalas @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda popieram galileoo GNAJ DO GINA jak masz podejrzenie ze mozesz byc w ciazy:) ruda to jak mozesz byc cos moglo sie zdarzyc :P jakas wpadka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej niczego nie podejrzewam, ponieważ nie mam absolutnie żadnych objawów - (byłam 4 razy w ciązy więc wiem jak to jest) zawsze u mnie ciąża zaczynała się od bólu piersi a teraz nic. Brak miesiączki może być spowodowany moją wodą którą pije w takich ilościach. Do lekarza mogę iść ale dopiero za dwa tygodnie bo wcześniej nie uda mi się zrejestrować do mojego lekarza a innego nie biorę wogóle pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda to zrob sobie test ale taki w labolatorium analitycznym poprostu oddaj krew do badania aby okreslic poziom gonadotropiny kosmówkowej i bedziesz miala 100% pewnosc bo czasem testy płytkowe klamia tzn. sa malo czujne :) trzymam by bylo wszystko ok tak jak chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, bo jakbym była w ciąży to chyba bym zrezygnowała z sex-u ! Bo niedość że biore tabletki, kochałam się z mężem może dwa razy w tym czasie, normalnie to by był cud. Chętnie oddam swoją plodność jakiejś bidulce co ma z tym kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda dla swietego spokoju swojego i naszego :P idz do lekarza. Nie wazne czy to ciaza czy jej brak ale niepowinna zatrzymac sie @. Musi byc jakis powod dlaczego nie dostalas. Jesli to przez odchudzanie to moze przesadzilas z czyms, moze rzeczywiscie ta woda. Ale umow sie i sprawdz.... Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak cicho?? Czyzby nie tylko ja podjadam?? zjadlam batonika czekoladowego.... mmm pyszny byl. Ale kurcze mam wyrzuty sumienia. Od niedawna mi spodnie z tylka spadaja a ja sobie wcinam batona.... Mala zachcianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny-efekty to krok do osiągnięcia kolejnych celów a nie do cofania się do punktu wyjścia...jaczęsto tak miałam,jak schudłam i nie tylko ja to zauważałam to w krótkim czasie znów nabierałam masy bo się zapomniałam i siadłam na laurach...teraz do tego nie dopuszczę... Ruda małpeczko-popieram dziewczyny-negatywny test wcale nie musi oznaczać ciąży(ja robiłam tydzien wcześniej i wyszedł negatywny,potem @ spóźniał mi się 2 dni,nie dużo ale ja miałam nadzieję że w końcu się udało,i tak było,moja fasolka miała 7 tyg. a test tydz wcześniej tego nie wykrył)idź do lekarza,żeby to nie były komplikacje rygorystycznego odchudzania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane czyżbyście szykowały się do długiego majowego weekendu?taka cisza,nie zaniedbujcie naszego forum ;-( ciekawa tylko jestem ile z nas będzie mialo na sumieniu? ja nie zamierzam się głodzić,wszystko ale z umiarem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim! Ja jestem dzis niesamowicie spiaca. Wciaz malo jem ale staram sie same zdrowe rzeczy, nic tlustego czy smazonego. Zero bialego pieczywa, staram sie nie jesc owocow, makaronow itp Waga stoi w miejscu...hmm...ale to lepiej ze stoi nioz mialaby sie podniesc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,właśnie najważniejsze że waga nie rośnie,lepiej temu zapobiegac niz martwić się że stoi w miejscu...ale pogoda,myslałam że posiedze na balkonie przy pysznej kawusi,że sie poopalam a tu...szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galileo-śliczne zdjecia na nk, a ty....mamuśka jak sie patrzy,fajnie wyglądasz, dzidzie super...a tata jaki szczęśliwy...widać że dobrze wam jest ze soba i tak powinno być;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kasiulak 🌼 My, mamusie tez musimy jakos wygladac no nie ;-) U nas dzis ladana popgoda wiec popoludniu pojdziemy do parku, bo ostatnio ciagle padalo i Zuza sie troche wynudzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny !!! ja mam dola bo wczoraj pozwolilam sobie na slodycze i efekt to 2kg wiecej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemoge sie doczekac kiedy zaczne norweska !!!! a moze ktos zna dietke gdzie sie nic nie gotuje tylko surowe albo gotowe produkty sie je:) pomozcie jestem spragniona dietki bo waga mi podskoczyla boje sie ze jeszcze mi podskoczy:( najgorsze ze w brzuch mi wszystko poszlo mam pileczke przed soba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a slodycze slodyczami ze sobie je podladlam ale tez na sniadanie i kolacje z jadlam po dwie buleczki z dzemem i herbatka z cukrem pycha bylo ale teraz czuje sie jak potwor:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki w piekny majowy dzien :) Jak narazie jestem tylko po kawce... Za niedlugo idziemy na spacerek z Lusia.... Dalej czekam na @ , to chyba jakas \"zaraza komputerowa\".... haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigbabon, ja teraz jem same surowe lub gotowane jedzonko, zadnego smazonego, zero bialego chleba i makaronow,smietany, malo lub wcale soli, ograniczam slodycze.Staram sie miescic w 1000 kal. Acha i pije duzo wody ok 5 litrow dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) ja dziś od rana ciągle śpiąca i głowa boli mnie strasznie. Aż do ucha mi ból promieniuje :( Z dietką jako tako... Do kawy dziś zjadłam marcheweczkę. A śniadanko to muesli z jogurtem naturalnym. Na obiad rybka i marchewka. Qrcze, mam manię codziennego ważenia się. A to niedobrze, jak się tego pozbyć? Obiecuję sobie, że na wagę nie wleże, po czym oczywiście włażę. Fakt, że na razie waga pokazuje delikatne spadki, co cieszy, no ale... Ja też ze względu na karmienie nie jem smażonego. Że też ze względu na karmienie słodycze są tolerowane ;) No i wodę piję, piję... I na rolkach też jeżdżę ;) Oby to coś dało... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane nie dajmy się zwariować...przecież jak zjemy co jakiś czas conieco to nic się nie stanie...byleby nie za często i zbyt wiele...mi dzionek minał bardzo przyjemnie...pogoda nawet dopisala...piszę i czekam aż mój smerf się przebudzi bo tak mi piersi nabrały że zaraz zwariuję...aaaa jak to boli... wiecie,mi chyba nie uda się szybko odstawic synka od cycucha,on za nim przepada, a ostatnio jak robiłam mu na wieczór kaszke to ja wylewałam,bo odpychał ręką i tulił sie do piersi...takie to kochane...ale i męczące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane,ja juz po porannej kawce,pranie się robi i zaraz zmykam na spacerek...a Wy gdzie się podziewacie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Ja wlasnie wcinam sniadanko, jajeczka oczywiscie ;-) Jakos nam te forum zubozalo, dziewczyny gdzies zniknely :-( A ja sie musze pozalic ze w nocy wafelki podjadalam, buuuuu Zwaze sie dopiero w poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane ja nagrzeszylam :P zjadlam zestaw big w mcdonald\'s i czuje sie z tym zle ale nie moglam sobie odmowic tak dawno nie jadlam go :( wybaczycie mi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Dzisiaj juz po jednym spacerku , zaraz na drugi :) My nie swietujemy bo u nas dopiero w poniedzialek wolne :P ... Jak narazie to nawet niechce mi sie jesc. Spuchlam od zeba madrosci (ktory wychodzi juz kilka miesiecy ) i chociarz wiem co czuje Lusinka :P Ok pozniej bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×