Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Bigbabon, nic wielkiego sie nie stalo! Tylko nie funduj sobie takich obiadkow codziennie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam ochote na Mc'a, pewnie sie kiedys skusze ale jak narazie to omijam ten lokal szerokim lukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ostatnio zgrzeszyłam gyroswm,ale już 5 dzień jak czuję że mam ciężko na żołądku,napewno szybko się znow na niego nie skuszę,czuję ciężar....wiecie co ja już prawie 2 lata nie mam @(9 m-cy ciąża, 12 m-cy jak ma mój synek)-w czwartek kończy roczek-będę musiała upiec torcicho,ugotowac coś dobregoo i zaprosić dziadków,chrzesnych,..., i już parę dni mnie pobolewa w dole brzucha,nadal karmię wiec chyba to nie to...ale już zapomniałam jak to jest....szkoda że my mamy tak przerąbane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja malutka dostala lekkiej goraczki, dalam jej srodek przeciwgoraczkowy, butle z mlekiem i polozylam do lozeczka. Chyba sie biedulka przeziebila. Ja zas mam ochote dzis wszystko jesc :-( Doslownie wszystko, wlasnie wcinam kisiel ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta pogoda jest zdradliwa i naprawdę trzeba uważać-jak slonce świeci to gorąco,człowiek się rozbiera, a jak zajdzie,to szybko się robi chłodno i wieje...ja nieraz też mam takie dni, ale to u kobiety chyba normalne...trzymam kciuki za twoje szczęście,oby szybko wyzdrowiała...a mój niedawno gorączkował,m-c jak trzymasię wysypka,wczoraj już było super a dziś znów coś mu wyskoczylo na brzuszku,ręce mi opadają bo nie mam pojecia co mu szkodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas raz pada raz jest cieplo i to pewnie dlatego. A ty kasiulak wciaz karmisz, tak? To pewnie jakies Twoje jedzonko mu zaszkodzilo. Moja miala uczulenia np. na proszek albo olwke do ciala. I dlatego ciagle stosuje te same produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! My znow mamy ciche dni. Przynajmniej sie nie klocimy i nie bijemy :( Juz niemam sil. Nagle sie zaczal mnie sluchac i uslyszal (wiem ze niewolno tak zdania budowac :P ) ze ma zaplacic za bilet nie w zlotych tylko w euro i od nowa slysze jaka to jestem zla i niedobra itp itd.. Niemoge leciec do polski bo jeszcze doszla siostra i obrazona jest bo jak ja wyjade to beda musieli nianke przywozic z polski bo niebedzie mial kto z dzieckiem jej zostac. Dodam ze meulek chodzi wq...iony bo po !. nie pracuje , po 2. siedze w domu z dzieckiem i nic nierobie :) A siostra pracuje w weekendy a od czerwca chce przejsc na codzienne sprzatanie :P a ja mam sie jej synkiem zajmowac... Takze mieszkam z pop***dolonymi ludzmi. P.S. Sorki za przeklenstwa ale jestem zla.. i to malo powiedziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!Ja właśnie sączę poranna kawkę,mały dał popis w nocy około 2,ta wysypka go swędziała i nie mógł zasnąć,wstał po 6 wieć mama czy chce czy nie chce też musi wstać... joasia-nam możesz się wyżalić kiedy tylko chcesz i nie miej z tego powodu wyrzutów sumienia...współczuję ci bardzo , ale nadal twiedzę że powinnaś uporządkować swoje życie i zostawić go...dasz radę wychować dziecko,mama napewno ci pomoże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki nie ładnie tak zaniedbywać forum....oj brzydko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) W ciagu tygodnia schudlam kilogram :) JUPI!!!!! Strasznie sie ciesze... kasiulak dzieki za slowa wsparcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję kochana,widzisz że są rezultaty, wystarczy w to wierzyć...synek jest na spacerze a ja odpoczywam przy kompie...co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zajmuje sie mala , znow zabki daja sie we znaki :( Dobrze ze z mezulkiem juz lepiej (nawet wino kupil na przeprosiny :) )to cos pomoze przy malej. Chyba widzi ze chodze niewyspana i zmeczona. Szkoda ze nie zapamieta tego :( Ale dobry i dzien pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Widze ze wszyscy dalej swietuja :) Moj mezulek pojechal na ryby i mam spokuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jutro więcej nas tu zasiądzie....bo narazie to kiepsciuchno,tylko ja i joasia jakoś dbamy o forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na majówce poszalam z jedzonkiem, ale od jutra wracam do gry ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana :-)! Mnie tak ostatnio malo poniewaz piekna pogoda i wylegujemy sie calymi dniami na ogrodku :-) Ja poleglam, w ostatnich dniach jem i jem. W sobote zrobilismy sobie grila, tak sie najadlam, do tego sernik, nie wiem jak to teraz zrzuce :-( I przez te folgowanie podczas weekendu przybylo mi 1,5 kg!! @ sie zbliza i mam straszny apetyt, RATUNKU!!!! Dzis musze sie troche oczyscic i zastosuje kuracje jablkowa przez caly dzien. Oj nabroilam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny poweekendowo :) Ja cały weekend w rozjazdach. Nawet na zakupy ciuchowe się udałam :) Kupiłam sobie 3 bluzeczki, tata mówi, że przyciasnawe, ja z mamą twierdzimy, że dopasowane ;) Dość mam tunik itp worków. Mąż mówi, że fajnie wyglądam, w końcu z nim kupowałam :) A ja się świetnie w tych bluzeczkach czuję, bo w końcu zdecydowałam się na np. kolor czerwony, którego kiedyś nie nosiłam. Dietowo bez porażek ale i bez wzlotów. Normalne dość posiłki. Bez zbędnych dodatków. W piątek na wadze widziałam 80,0. Ale miałam dośc cięzki tydzień, i były dni, kiedy prawie nic nie jadłam. Modlę się o 7 z przodu w tym tygodniu, trzymajcie kciuki za mnie :) Galileoo, zrzucisz. A dobry grill jest dobry ;) Czasami trzeba. Ja też już mam ochotę :) kasiulak melduję się na forum i obiecuję starać się nie zanidbywać :) (forum i siebie) Joasia, Ty zrób porządek z tym swoim chłopem. Wyjedź, przemyśl wszystko na zimno. Bo wiesz, butelka winka na przeprosiny nie wystarczy, zwłąszcza, jeśli na następny dzień wszystko wraca do normy No a ja po śniadanku, pyszna sałata lodowa z serkiem i szyneczką. Za chwilkę kawkę sobie zrobię, a co ;) Poza tym siedzę w domu, bo starszy wrócił z wyprawy weekendowej z dziadakmi i kaszle i katar się leje :( A z dwójką w domu to sajgon mam niezły ;) Dobrze, że młodszy nie jest bardzo kłopotliwy, choć też potrafi ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agabw
i ja witam po długim weekendzie....oj te wolne dni i ja równo nagrzeszyłąm a to gril a to urodziny znajomej i torcik a to wizyta babci i ciacho !!!!oj ale mam nadzieje ze od dziś znó zaczyna zdrową dietke z 1000 kcal.(zobaczymy jak dłaugo dam rdę)oby do weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! U nas zapowiada sie piekna pogoda, juz od rana sloneczko swieci. Wczoraj cale popoludnie wylegiwalam sie na ogrodzie ;p Dzis troche biegania, na zakupy a potem do weterynarza, kotek nam sie rozchorowal :-( Nic nie je biedaczek od kilku dni.. Ja od wczoraj jestem na samych jablkach, postanowilam sie troche oczyscic i przez 3 dni wcinam tylko jabluszka. I wiecie co, tylko przez 1 dzien zzucilam 1,200!!! Czyli dokladnie to co mi przybylo przez weekend ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agabw
Galileo no to pięknie. ja wczoraj kompletnie nie miąłm czasu na jedzenie w pracy za.....a po pracy zakupy ,które przeciagneły się do 20.(i też wekendowe kilogramy spalone:) Ale dzis już od rana w brzuszku burczy wiec zaraz zjem jakieś śniadanko. Pozdrawiam was i wasze maluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wreszcie mam czas do was zajrzec uff !!! głowa mi peka od stukow pukow mam dosc :( chociaz wiem ze jak bedzie po wszystkim to bede sie cieszyc z nowej kuchni i elewacji ale jak pomysle ze najmniej 3 tyg przedemna to wrr uwaga gryze:P zaraz poczytam wasze posty bo nawet nie poczytalam tylko chcialam najpierw do was napisac zeby dac znac ze jestem i owas nie zapomnialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze pustki chyba wszedzie slonce swieci my wlasnie po spacerku padnieta jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was kochane dietowiczki, w koncu wróciłyście na drogę w kierunku zgubienia kg., ja oczywiście całe dnie spędzam na spacerku,piękna pogoda to trzeba korzystać!Zakupy juz zaliczyłam,tzn, 4 bluzeczki, a co w tamtym roku nie kupiłam bo po porodzie mi się nie oplacało, bo nie wiedziałam kiedy dojdę do siebie, 2 lata temu-ciąża wiec tez nie było po co kupować....dziś na wadze 64 kg!!!!no ja kochane się pilnowalam...Galileo, jak to jest, my jesteśmy wysokie to czy dla nas odpowiednia waga to jest od wzrostu odjąć 110????Bo jeżeli tak to j apowinnam ważyc 63 a ty 65, mi się zdaje że to za mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Ja dzis duzo mialam zalatwiania, za to jutro caly dzien wyleze na ogrodku :-) Ma byc bardzo bardzo cieplo. Kasiulak, nie mam pojecia jak to jest z ta prawidlowa waga, czesto sprawdzam swoje bmi na internecie i zawsze wychodzi cos innego :-( Ja mialam przed ciaza wage wachajaca sie miedzy 57-65 kg Jesli zejde do 65 to juz bede szczesliwa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) My przed godzina wrociysmy ze spacerku :) Sliczna pogoda , mala ma pucusie tak slicznie opalone :) a ja rece.... Widze ze ja mam najwiecej do zrzucenia , ale ja nie dietuje sie :P Kurcze lato idzie a ja dalej 10 kg po bokach :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim mamusiom! My dzis od 6.00 na nogach. Ma byc piekna pogoda wiec troche sie poopalam :-) Czuje sie swietnie po tych 2 dniach diety jablkowej. Ale dzis jem juz normalnie, tzn z ograniczeniami oczywiscie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D U nas juz sloneczka niema ale przynajmniej jeszcze nie pada wiec wybierzemy sie na spacerek :) Najbardziej niepodoba mi sie moj brzuch :( nawet brzuszki mi nie pomagaja :( wlasnie ide zrobic serie brzuszkow i mam nadzieje ze do lata zejdzie on grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje chudzinki:P co tam u was u mnie zar leje sie z nieba w sloncu to mamy 35 stopni zaraz jak wstanie moj szkrap bede szla na spacerek heheh a co trzeba troszke sie poruszac zeby wygladac jak czlowiek a nie jak malpeczka co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×