Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

ja juz od pol godziny na nogach wlasnie wcinam sniadanie i kawusie marynka jeszcze spi wiec zaraz jak tylko zjem biore sie do roboty bo jeszcze tyle przede mna do sprzatanie ze nie wiem czy mi dzisiaj strczy dnia zeby sie z tym uporac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na nogach od 6 bo małemu już sie nie chcialo spac...kawk sobie zrobiłam, a on juz padł...niech sobie pośpi bo jak nie wyspany to nie do zniesienia, acha kochane wyjeżdżamy w niedzielę wiec do usłyszenia za tydz., może uda mi sie jeszcze do was zajżeć ale nie obiecuję, bede miala troche na głowie, zakupy, zapakowanie wszystkiego żeby niczego nie zapomniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Wczoraj mialam ciezki wieczor, mala sie obudzila z tak przerazliwym placzem i tak plakala mi na rekach przez 1,5 godz. Dalam jej srodek przeciwbolowy i jakos jej powolutku przeszlo. Troche sie biedctwo przeziebilo, katarek z noska sie lal, moze to dlatego, albo od szczepionki... Mam nadzieje ze dzis bedzie juz ok. a tak wogole to musze sie pochwalic ze weszlam w swoje spodnie sprzed ciazy, numer mniejsze niz nosilam dotychczas :-) Moje dotychczasowe doslownie zaczely mi wisiec na pupie i tak sobie pomyslalam ze moze pora na mniejszy rozmiar, i udalo sie, tylko jeszcze brzuszek troche wystaje, ale zaraz zabieram sie za cwiczenia :-) Kochane znalazlam boski komplecik na wesele, jestem bardziej niz chetna go kupic, tylko sie zastanawiam jak bedzie lezec na mojej figurze ;-p http://www.next.co.uk/shopping/women/goingout/7/2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny padam na pysk !!! a jeszcze tyle prede mna sprzatania marynka mi pomaga .... ja wkladajac ona wyjmuje wszystkie przedmioty mamjuz serdecznie dosc sprzatania z jej pomaca bo wszystko robie dwa razy :( zaczne robic jak ona pojdzie spac :P a i jeszcze jedno galileoo kostiumik jest super jak bym byla szczupla to tez bym sobie fundnela hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda ja ci poczytam ja ci poczytam ...hehe a ty co czego nie piszesz ...oj slonko przygrzewa to sie opalasz zamiast nas wspierac szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutno mi pisac takie stwierdzenie ale chyba juz nie chcecie by nasz topik itnial .....:(bo na nasza klase to czesto zagladac ale juz na pociazowe to nie bardzo a toz nie problem napisac kilka slow :( dobranoc ....jutro sprawdzam liste obecnosci ....obecnoasc obowiazkowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Mam chwilke czasu. Mozna powiedziec ze pierwsza tura rzezczy rozpakowana :D Jutro przyjezdza 2 :) Dzis u nas byl koncert Celine Dion (dokladnie 200 metrow od nas) wiec glosno bylo no i zakorkowana droga :( wiec mezulek wracal do domu 2 godziny!!! A lubisz czy nie , chciales czy nie chciales musiales sluchac :P Narazie niemam jeszcze wagi ale jutro bede miec wiec sie zwaze :D Okresu dalej niemam . Nie mam zadnej diety ani sie nie odchudzam. Dalej karmie Luske cycusiem jem normalnie ale normalne jedzenie no i pije wode (moze nie 5 litrow dziennie i nie 3 ale pije caly czas :D ). Czuje sie jak przed @ wiec wiem ze dostane :P Moja siostra blizniaczka jest w ciazy,strasznie sie ciesze i mam nadzieje ze po porodzie nie bedzie musiala walczyc z kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Nie było mnie tutaj dwa dni ale już sie poprawiam i tłumaczę..... Moja dziecinka dopiero dzisiaj doszła do siebie ale przez te wymioty i biegunkę straciła kilogram, a wczoraj od samego rana byłam w delegacji w Warszawie i wróciłam wieczorem, coprawda zajrzałam aby przeczytać co napisałyście ale nie miałam już siły aby cos odpisać więc czynię to dzisiaj. U mnie po staremu cały czas motywuje się do stepperka i chyba zacznę od poniedziałku, coprawda udało mi się wejść w szorty rozmiar 26 albo inaczej 36 ale ciało mogłoby wyglądać troszeczke lepiej więc nad tym popracuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Wpadam na chwilke sie przywitac, dzis dzionek bedzie troche zajety, jutro czeka nas mala imprezka wiec pewnie odwiedze was w poniedzialek. Powoli szykujemy sie do wyjazdu, trzeba jeszcze zakupic pare rzeczy :-) I w droge. Waga powolutku spada, figurka sie wyrabia ;-) Oby tak dalej! Pozdrowienia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Dalej wagi niemam ale dopada mnie depresja w zwiazku z moja figura :( Kurcze jeszcze nigdy nie mialam takich (!!!) problemow z waga. No coz. Ladna pogode mamy to czas wyruszyc na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki widze ze pogoda sprzyja nie zagladaniu na nasz topik a szkoda ja wlasnie siedze w domku maz spi z mala a ja obejrzalam na dobre i na zle a teraz bede ogladac egzamin z zycia :) podczas spedzania czasu przed telewizorem szukam sobie dietki zeby od jutra zaczac skoro juz moge gotowac w mojej nowej kuchni :P musze wm sie przyznac ze ie bardzo jestem zdecydowana na ktoras z diet ale chyba bede zmuszona zaczac kopenhadzka bo chce duzo schudnac i szybko ...szkoda ze norweska ma tyle jaj ...bo ladnie mi szlo zrzucanie zbednych kilogramow ale dalej karmie mala :( czy ktoras z was ma ochote zaczac ze mna kopenchaska??? bardzo potrzebuje waszego wsparacia i porady co zrobic zeby nie jesc tyle slodyczy to jest moja zguba ...zreszta duzo osob ktorych boryka sie z nadwaga to dzieki slodycza :( i ja sie do nich zaliczam :P czasem lape dola szczegolnir kiedy siedze sama marze o tym zeby wrocic to mojej wczesniejszej wagi i sylwetki :( wiem ze wage moge zrzucic ale czy sylwetka bedzie taka sama jak przed porodem ....kurcze przeciez nie mam czasu cwiczyc teraz kiedy moje dzieko pomyka jak pershing :P to nie moge sobie pocwiczyc nawet na orbitreku bo zaraz za mna wchodzi na niego :( czy wytez macie takie problemy ??? mam nadzieje ze wieczorem ktos tutaj zarzy czekam na was chetnie z wami porozmawiam :) galileoo napisz co wkoncu w ciebie ???czy juz decyzje zapadly odnosnie slubu pisz prosze?:) joasia jak na nowy gniazdku??? a moze ty zaczniesz ze mna kopenhaska???:) ruda a ty nie poczytuj tylko napisz co u ciebie :P??? a mulanka cos nas zaniedbujesz jak twoje kilogramy??? kaad1 to juz o nas zapomniala szkoda!!!:( do wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie przypomniala sobie ze magda munia tez nas dawno nie odwiedza a to czemu ??? kasiulak dobrze ze ty czasem o nas pamietasz a moze masz ochote na dietke razem ze mna :)??? pozdrawiam!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane!no ja tylko zniknełam na weekend u teściów a wyjazd przenieśliśmy na za tydz. Galileo-gratuluje efektów, zawsze to jakas nagroda za wyrzeczenia, kostium super, ale ja bym nie wyglądała jak ta babka...te nogi i sylwetka...wiecie co, chyba wytnę sobie takie zdjęcie i powiesze na lowdówce i na barku ze słodyczami, oj ostatnio sobie folguje, niedobrze... joasia, jak karmisz to nie będzies zmiała regularnego @, ja teraz jak karmię tylko w nocy to miałam 2 m-ce temu takie plamienia i nadal nic... Galileo i Ruda-szkoda mi tych szkrabów, biedactwa...mam nadzieję że szybko wyzdrowieją, ja tez bałam się jak to będzie po ostatniej szczepionce, ale już 3 tyg mija i nic, wiec chyba ominęły go skutki uboczne... Ja tylko moge spacerować i to jest moje ćwiczenie, mały nie da mi spokojnie porobić brzuszków itp. Co zrobic jak sie chce coś słodkiego?Marchewka do mnie nie przemawia, cholera, boje się że przez te łakocie znów dobiję do 70, chyba lepiej wcześnie chuchac.... Jak tam po weekendzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy spróbowac tej kopenhaskiej?Boję się szybkiego schudnięcia a potem szybkiego utycia, Big babon- ty ja stosowałaś więć jak ja oceniasz, wagę utrzymałaś, czy przytyłaś, jeżeli tak to ze względu na podjadanie czy wogóle przez cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, właśnie wróciłam z małej wyprawy z moimi dzieciaczkami, położyłam je spać mój mąż też poległ więc jak ktoś ma ochotę poplotkować to zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda-hej, coś kiepsko z moją silna wolą jeżeli chodzi o słodycze, właśnie sobie pomyślałam o truskawkach, chyba zacznę się nimi opychać, w koncu są zdrowe, słodkie i malo kcl, boje się że od tych ciągłych pochwał:ale schudlaś, ale ci kości wystają, ale super wyglądasz...znowu utyję. Co robic bo sobie folguje ostatnio i może się to źle skończyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak na razie wyluzowałam, piję tylko butelkę wody dziennie, i staram się jeść mało a często, a słodycze to praktycznie mnie nie ciągną więc mam dość łatwo aby utrzymać wagę przynajmniej jak na razie a od jutra powracam na stepperek aby ciało było ładniejsze, i szukam kogoś kto ze mną powalczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGbabon ja ćwiczyłam jak malutka już spała więc mi nie przeszkadzała, jak masz jakiś sprzęt do ćwiczeń to może razem będziemy ćwiczyć np. co drugi dzień po 40 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulek ja przytylam 2 kg ale to dlatego ze u tesciowej na kolacje zawsze sa buleczki slodkie wiec nawet niw nwbralam polowy tego co zrzucilam na norewskiej wiec dlatego chce zaczac kopenhaska i to od jutra :) ruda mozemy cwiczyc codziennie po 30 min. max bo ja wiecej nie dam rady mam orbitrek w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszeczkę wcześniej na ten temat czytałami radzili aby ćwiczyć co drugi dzień aby mięśnie odpoczęły, ja osobiście tak wole bo też nie chcę tych mięśni rozbudować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wlasnie zaczol sie dzien mojej dietki na sniadanie mam kawke hehe ruda ok mozemy cwiczyc co drugi dzien jestem za tylko ciekawe czy ja dam rade na tej diecir cwiczyc ...oby a co u was ??? ktos sie przylaczy do mnie razem razniej galileoo moze ty ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Widze wreszcie 6 na przodzie, takrze jakas nadzieja na pozbycie sie tych chociaz 5 kg znow sie pojawila. Moj chyba sie zaczal przekonywac do zalegalizowania zwiazku,chyba wczesniej nie zdawal sobie sprawy ile to wniesie w nasz zwiazek, takze wszystko jest na dobrej drodze. U mnie nie za wesolo, nasz kotek sie bardzo rozchorowal, strasznie mi zal patrzec na jego cierpienia.Oglolnie jestem bardzo za zwierzetami, wiec chodze zaplakana bo wiem, ze raczej juz wroce bez niego po jutrzejszej wizycie u weterynarza :-((( Cholera, dziewczyny, rycze jak dziecko, ale taka juz jestem, moj facet sie ze mnie smieje ze tak placze z powodu kota, ale jest mi strasznie przykro..Oj robilam co moglam zeby go ratowac,latalam do lecznicy po 2-3 razy w tygodniu, ale chyba nic z tego nie bedzie, nadal nie wiemy co mu dolega. Jest 2 tydzien na antybiotykach, prawie nic nie je i zaczal slepnac, wiec przygotowuje sie na najgorsze. Przepraszam ze was tak zanudzam o moich smutkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie zanudzasz, nam możesz o wszystkim powiedzieć i napewno nikt nie zareaguje jak facet, bo my fajne babki jesteśmy-nie? Ale dziś upał, nie wychodze z małym na słonce bo aż strach, byliśmy rano 2 h a teraz jak wstanie znów z nim wyjdę...spotkałam dziś koleżankę z pracy,, której nie widziałam z rok i co powiedziała: ale ładnie wyglądasz, dużo zeszczuplałaś...mam sie cieszyc czy udawac ze tego nie słysze żeby nie folgowac z żarciem?aaaaaa, ja nie chce wrócić do punktu wyjscia... Co do ćwiczen, no spacerki robia swoje, mam steper, ale czy to dobry przyrząd, nie chce miec łydek jak biegaczka czy kulturystka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooo
BIGbabon i Kasiulak i może ktoś inny zaczynamy czy patrzymy z niesmakiem na nasze ciała ???? Bo ja mam plan zacząć deptać a Wy ????? :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty łobuzie, ja ci dam, tak nas nabrać? To jak z tym steperem?Pomoże czy zaszkodzi?Ale si eobjadłam truskawkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się ćwiczy z umiarem to na pewno nie rozbuduję sie jakoś za mocno mięśni - wszystko należy robić z umiarem, ja proponuje 40 minut co drugi dzień - co ty na to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, to jest nas już dwie!zawsze to jakiś ruch i droga do ladnej sylwetki, przecież to jak spacery, które mam już we krwi...właśnie jadłam truskawki, same bez cukru, pychota, a mój synuś aż krzyczał za nimi...rok temu ani jednej nie zjadłam a teraz musz eto nadrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kasiu to kiedy zaczynamy ??? Ja miałam plan od dziesij ale właśnie zjadłam jakieś chińskie świństwo :-( więc lepiej sobie odpóścić. Ale niezaleznie od tego co jutro będzie przemawiało na nie to ja zaczynam i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×